Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

ГБО на авто из США

Чи встановлюють ГБО на авто з США?

Після прийняття Закону 8487, актуальним стало привозити автомобілі з Америки. Дуже вигідно купувати машину з невеликим пробігом і незначними ушкодженнями. Таких машин в Україні стає з кожним днем все більше і більше.

ГБО на авто з США

Оскільки відновлювати машини в Америці, через високі зарплати, не доцільно, то навіть з невеликими ушкодженнями, їх продають дуже дешево. В Україні, ремонтні послуги коштують значно дешевше і свіжу, якісну машину можна отримати за прийнятні гроші. Як правило, ціна такого автомобіля в рази відрізняється від ціни нового.

Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.

Установка ГБО на американця в цілому, нічим не відрізняється від переоснащення машини купленої у нас в країні. В основному, з Америки, приганяють автомобілі з безпосереднім уприскуванням палива, для них існує спеціально-створене газобалонне обладнання, яке підбирається за кодом двигуна.

Є мотори, для яких ГБО ще не створено. Коли до нас звернувся власник Chevrolet Equinox 2015 для його авто теж обладнання не існувало. Ми запросили його до нас на станцію (Київ), за допомогою осцилографа зняли керуючі сигнали бензинових форсунок і відправили отримані дані нашим партнерам - інженерам польського заводу з виробництва ГБО ALEX. Протягом декількох днів ними було розроблено нове програмне забезпечення для Еквінокс. Ми в Києві провели монтаж газової системи і віддалено, за участю фахівців ALEX, налаштували її. Монтаж проводився близько року тому, автомобіль абсолютно коректно експлуатується на газі і приїжджає тільки на плановий сервіс.


Підбираєте авто, але в інтернеті лякають, що наше паливо не підходить американської машині? – прочитайте цю статтю.


Газове обладнання для американських автомобілів. Чи є відмінності?

ГБО на авто из США

Газове обладнання для американських автомобілів ми використовуємо таке ж, як і для європейських. На мотори з безпосереднім уприскуванням, найчастіше, ми використовуємо комплекти IDEA (Польща, ALEX). Всі складові комплекту виробляється на одному заводі, однією фірмою - це важливо, оскільки всі елементи Уважно підібрані для найбільш злагодженої і ефективної роботи. У них входять швидкісні форсунки Barracuda, редуктор Shark 1200/1500 або Turbot 1200/1500і фільтр з відстійником Ultra 360. Для моторів з розподіленим уприскуванням найчастіше використовуємо електроніку Optima (Nano, Expert).

Найпопулярніші моделі, на які ми вже встановили газ:


а також працювали з іншими моделями: Hyundai GDI, Ford Ecobust, Audi FSI/TFSI/TSI, VW Group FSI, Mercedes-Benz, Porsche, Toyota, Range Rover, Lexus и т.д..

Установка гбо на авто з США в Києві

5 причин, чому клієнти їдуть до нас на установку ГБО на авто з США:

 1. Не економимо на безпеці своїх клієнтів - використовуємо тільки якісне і оригінальне обладнання.
 2. Використовуємо комплекти ГБО, складові яких виробляються на одному заводі, однією фірмою.
 3. Постійно підвищуємо кваліфікацію на навчаннях в Україні та закордоном. Працюємо зі складними моторами, від яких багато установники відмовляються.
 4. Проводимо дослідження в сфері ГБО, тести, руйнуємо стереотипи.
 5. У нас є грамотні фахівці і все необхідне обладнання для установки, обслуговування та діагностики газових систем на різних моторах.

Для зручності клієнтів ми передбачили різні форми оплати:

Якщо Ви хочете встановити ГБО, зателефонуйте за номером (096) 533-65-00. Наш фахівець підбере правильний комплект, враховуючи технічні характеристики авто і детально проконсультує.

поділитися:
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.

Зачем нужна чистка газовых форсунок

Газовая форсунка - важный элемент системы ГБО.

Одним из главных критериев газовой, как и бензиновой, форсунки является точность дозирования топлива и равномерность его подачи через каждую форсунку. Это обязательные условия для стабильной и правильной работы двигателя.

В процессе эксплуатации газобаллонного оборудования, из-за накапливаемой грязи содержащейся в топливе, форсунки могут менять свои характеристики, а именно пропускную способность и стабильность работы. Это может сказаться на плохом переходе с бензинового на газовое топливо, может проявляться более «жесткая», чем на бензине, работа двигателя (особенно в утреннее время). Так же, эта проблема усугубляется с наступлением холодов. Когда форсунки гбо полностью забиты или вышли из строя, может проявляться индикатор " Check engine ".

Эксплуатация автомобиля с грязными газовыми форсунками, кроме плохой работы на газовом топливе, также может привести к сбою адаптации бензинового компьютера, что приведет к неправильной работе двигателя. На бензине, в свою очередь, может повлечь:

 • тяжелый запуск автомобиля,
 • потерю мощности,
 • повышение расхода,
 • нестабильность холостого хода,
 • др.

Чтобы избежать таких неисправностей рекомендуем периодически приезжать к нам на сервис Motor-Gas на диагностику форсунок (Киев, переулок Апрельский, 1. Р-н Виноградарь).

Сервис и ремонт газовых форсунок с гарантией качества

Долгое время на рынке гбо господствовали дешевые форсунки, с низкой точностью подачи газа, которых было достаточно для двигателей того времени. Профилактический ремонт им не требовался, т.к. срок службы у них был и так не большим.

С развитием сферы газового оборудования, развивалась и конструкция газовых форсунок. На сегодняшний день, они максимально приближены к хар-кам бензиновых, и период стабильной их работы превышает 250 тыс. км. Огромное внимание производителей уделяется точности работы и равномерности подачи топлива через каждую форсунку (инжектор).

С учетом эксплуатационных характеристик, большое значение имеет возможность сервисного обслуживания в процессе эксплуатации. Дорогие форсунки, условно можно разделить на 2 группы:

 • Работают, пока не наступит механический износ, либо ее хар-ки не изменятся из-за посторонних топливных грязевых отложений (В таком случае, инжектор подлежит только замене).
 • Форсунки, при конструировании которых была предусмотрена возможность периодического обслуживания, чтобы продлить срок стабильной работы и обеспечить максимальную точность их работы, во время всего периода эксплуатации. К таким форс можно отнести - Barracuda, Keihin и тд..

Среди автосервисов, обслуживающих гбо, бытует мнение, что форсунки лучше не чистить, а сразу менять на новые. Мы с этим не согласны, при условиях, указанных выше.

Специалистами компании Motor-Gas, совместно с заводом-производителем, была отработана собственная технология очистки газовых форсунок, с использованием спец. химикатов, не влияющих на безопасность компонентов инжектора.

Чистка газовых форсунок представляет собой технологическую процедуру по восстановлению их характеристик.
Результат проделанной работы по очистке форсунок проверяется на специальном стенде, что обеспечивает 100% гарантию качества выполненных работ.

Сколько стоит диагностика форсунок киев

Как заводы-производители автомобилей, дают рекомендации о периодических регламентных обслуживаниях бензиновых форсунок, так и производители газобаллонных систем, дают свои рекомендации по периодическому сервису.

В нашем регионе, рекомендуем чистить газовые инжектора каждые 30 000 - 40 000 км пробега или перед зимним/летним сезоном.

Проявление первых симптомов неправильной работы двигателя, таких как:

 • тяжелый утренний переход
 • неравномерная работа двигателя
 • потеря мощности
 • продергивание
 • индикатор Check engine

могут свидетельствовать о неисправности газ. форсунок. В таких случаях мы рекомендуем приехать на диагностику, по результатам которой будет определяться необходимость провести сервис и ремонт газовых форсунок.

Наша станция работает по предварительной записи с понедельника по субботу, с 9:00 до 18:00. Записаться на услугу «диагностика форсунок (цена от 200 грн) можно по телефону или написав на эл. Почту info@motor-gas.ua.

Стоимость обслуживания зависит от количества цилиндров в моторе, и расположения газовых инжекторов в подкапотном пространстве. На СТО Мотор-Газ чистка инжектора (Киев) для 4-х цил. стоит от 600 грн.. Так же, в процессе обслуживания, проводится инспекция состояния газовых рукавов и уточняются данные о последнем прохождении технического обслуживания (ТО).

В услугу «чистка форсунок» включена проверка равномерности производительности газовых форсунок для того, чтобы убедится эффективно ли была произведена чистка и можно ли их устанавливать на авто.

Занимает вся процедура порядка 1-1,5 часов.

Бывает, что из-за грязи форсунки даже после чистки не восстанавливаются, в следствии механического износа или повреждения, тогда необходимо их менять. В 95% случаев, такие форсунки как Barracuda и Keihin, очищаются и восстанавливаются их характеристики. Крайне важно, после обслуживания, проверить результаты чистки.

Важно! Производить чистку собственноручно - категорически запрещается. Необходимо знать как правильно и какими средствами их чистить, иначе их можно полностью вывести из строя.

Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...
Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка і ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.
Установка газобалонного обладнання на автомобіль, згідно чинного законодавства, супроводжується перереєстрацією даного транспортного засобу в органах ДАІ, МРЕВ, МРЕВ. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні поміняти техпаспорт. У слідстві цієї заміни, автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.
Для правильної роботи мотора необхідно що б паливноповітряна суміш повністю згоріла коли поршень досягне ВМТ (верхньої мертвої точки) в цей момент тиск газів максимально і вони штовхають поршень вниз. Оскільки суміш згоряє не моментально, то підпалювати відповідно її треба раніше. Кут повороту коленвала двигуна між подачею напруги на свічку і ВМТ того ж циліндра називається кутом випередження запалювання ...
Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...