BestSTO

Фото ГБО на Volkswagen Multivan (Фольксваген Мультивен)

ГБО на Volkswagen Multivan

У нас на переобладнанні черговий представник прихильників ГБО 4 покоління - спадкоємець комерційного «транспортера» Фольксваген Мультівен 2009 року випуску. Багатофункціональність цього мікроавтобуса унікальна - затишний будиночок для подорожей, сімейний авто, мобільний офіс - все це «в одній особі». Ось тільки наш екземпляр з двигуном 3.2 л має відверто велику витрату палива.

Процес встановлення ГБО на Volkswagen Multivan

По місту - до 20 л / 100 км бензину - в даний час недозволена розкіш. Тому логічність встановлення ГБО на Фольксваген Мультівен очевидна. Власнику залишаються потужність і динаміка бензинового двигуна, і з'являється економічність альтернативного палива. А весь процес технічного переоснащення займає один день.

Установлене ГБО на Volkswagen Multivan

Асортимент обладнання досить великий і на його вибір впливають технічні параметри автомобіля, стан задіяних в систему вузлів і агрегатів, а також побажання і бюджет замовника. На цей Volkswagen Multivan встановили апаратуру преміум-класу Prins VSI голландського виробництва. На фото добре видно форсунки і електронний блок в моторному відсіку.

У нашому випадку циліндричний газовий балон ємкістю 100 л встановили в багажник. Але як бачите, за бажанням замовника можна закріпити і тороидальний під днищем кузова. Ну, а заправний пристрій вивели в бампер автомобіля.

Налаштування ГБО на Фольксваген Мультівен - вже завершальний етап роботи. На цій стадії проводяться регулювальні процеси, і функціонування апаратури доводиться до оптимальних показників потужності і витрати палива.

Підсумок нашої діяльності перед вами - встановлене ГБО на Фольксваген Мультівен і як наслідок, скорочення фінансових витрат на експлуатацію авто в два рази. А підтвердженням якості роботи СТО «Мотор Газ» буде оформлення гарантійних зобов'язань на три роки без обмеження пробігу.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...