BestSTO

Регулювання клапанів

В сучасних реаліях вкрай важливо, щоб особистий транспорт був завжди на ходу і не підвів в самий невідповідний момент. Для цього необхідно правильно і регулярно його обслуговувати.

На багатьох автомобілях, переважно у азіатських автовиробників, відсутні гидрокомпенсатори в приводі регулювання теплових зазорів клапанів. У цих автомобілях необхідно періодично регулювати тепловий зазор. Причому, це необхідно робити незалежно від типу використовуваного палива (газ / бензин).

Для зручності клієнтів, ми розширили спектр послуг на сто Мотор-Газ: Регулювання клапанів, чистка бензинових форсунок на автомобілі з безпосереднім уприскуванням палива, сертифікація ГБО, обслуговування LPI авто з Кореї тепер доступні нашим клієнтам. Регулювання клапанів проводиться в Киеве, там же, де ми встановлюємо газобалонне обладнання - Виноградар, провулок Квітневий, 1.

У нас працюють грамотні фахівці, які роблять професійну регулювання клапанів на honda, subaru, тойота, mitsubishi, форд, Інфініті, кіа, hyundai, мазда і т.д .. Терміни виконання залежать від марки авто і складності виконання роботи, в середньому - від 1 до 7 днів.

Як часто регулювати клапана на газу? У півтора рази частіше, ніж наказано виробником.

Наприклад, на Honda - регулювання клапанів робиться просто, і ціна «не кусається». На Subaru складніше, але в будь-якому випадку, економія на газі дозволяє це робити, істотно не втрачаючи економії, адже за 40 тис км при використанні газу можна заощадити кілька десятків тисяч гривень. Що стосується Subaru, на них потрібно робити раз в 40-50 тис. Км. і коштує процедура близько 5000 грн. (Одна з найдорожчих машин за вартістю регулювання клапанів). ⠀

Як часто регулювати клапана на газу

При кожному газовому ТО, за непрямими ознаками, ми визначаємо чи потрібно регулювати клапана. Якщо така необхідність є, ми обов'язково повідомляємо про це власнику.

Проводиться процедура на автомобілях, які не оснащені гідрокомпенсаторами. Періодичність регулювання клапанів (ціна у різних моделей може відрізнятися) залежить від типу двигуна, вона вказана в сервісній книжці. Більшість виробників рекомендують проводити роботи кожні 50 000 км пробігу або раніше, якщо є ознаки нестабільної роботи мотора.

Як зрозуміти що треба регулювати клапана? - Двигун працює нестабільно або машина експлуатується весь час в екстремальних умовах.

Регулювання теплових зазорів клапанів при установці ГБО

Нас часто запитують: «На автомобілі без гидрокомпенсаторов, клапана необхідно регулювати «до» установки ГБО, «після» або «не має значення»?»

Відповідаємо:
Під час вхідного контролю, перед установкою ГБО, є такий показник як - абсолютний тиск у впускному колекторі. При контролі цього параметра, ми можемо однозначно сказати чи правильно працює газорозподільний механізм і, зокрема, чи правильні теплові зазори клапанів. Якщо вони не правильні, то ми рекомендуємо робити відразу, не відкладаючи. Установка ГБО на це не впливає.

Якщо вчасно робити всі планові обслуговування, то ніяких проблем з прогаром клапанів у вас не буде.

Після регулювання клапанів немає необхідності налаштовувати повторно газ.

Ціни на регулювання клапанів в Motor-Gas

Ціни на регулювання клапанів у нас на станції стартують від 500 грн. Вони можуть відрізнятися, в залежності від марки / моделі авто і об'єму двигуна.

У нас на СТО Motor-Gas можливо провести регулювання клапанів двигуна для популярних марок:
Honda, Acura, Mitsubishi, Chevrolet, Opel, Hyundai, Kia, Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti, Subaru, Suzuki, Ford, Dacia, Mazda, Geely, Alfa Romeo, Daihatsu, Daewoo, Dodge, Jeep, Citroen, Renault, Ravon .

Актуальну ціну і терміни уточнюйте у менеджерів по телефону. Вони проконсультують з питань регулювання зазорів клапанів, озвучать ціну за роботу і чи потрібні додаткові матеріали в конкретному випадку.

поділитися:
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Скористайтеся можливістю - встановіть на свій автомобіль ГБО 4-го покоління Optima Pico (ALEX, Польща) або Power Gas (Tegas, Литва) за спеціальними цінами * - від 10 999 грн.
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.

Чистка форсунок Бензинові форсунки – важливий елемент у системі живлення мотора, тому що від точності їхньої роботи залежить правильність функціонування «стального серця» автомобіля в цілому. Їхнє завдання дуже точно і швидко, у потрібний момент, розпорошити бензин усередині камери згоряння, щоб паливоповітряна суміш згоріла повністю та вчасно. Від цього залежать екологічні показники двигуна, потужнісні, а також витрата палива.

У процесі експлуатації автомобіля інжектори можуть забруднюватися, внаслідок чого їх параметри можуть відходити за межі допустимих значень. Це може спричинити неправильну роботу двигуна. Симптоми виявляються по-різному:

Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.

Якщо ви хочете, щоб ГБО на авто працювало коректно, не доставляло проблем – не варто економити на кваліфікації спеціалістів сервісу та газобалонному обладнанні. Тут не буває дрібниць - кожен хомут, фітінг, трубка мають свої вимоги до безпеки і від них залежить якість роботи машини в цілому.

Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...
Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка і ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.
Установка газобалонного обладнання на автомобіль, згідно чинного законодавства, супроводжується перереєстрацією даного транспортного засобу в органах ДАІ, МРЕВ, МРЕВ. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні поміняти техпаспорт. У слідстві цієї заміни, автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.

Якщо ви встигли переглянути нашу галерею робіт, то напевно звернули увагу, що в ній багато машин, призначених для американського ринку. В Україні їх ввозять величезна кількість і попит тільки росте. Не секрет, що «за океанські» транспортні засоби часто продаються після дтп, наслідки яких у нас в країні можна виправити за прийнятні гроші. Завдяки хорошим дорогам, паливу і нетривалого експлуатації американські машини мають гарний технічний стан.

Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...