BestSTO

Фото ГБО на Mitsubishi Outlander SE (Митцубиши Аутлендер СЕ)

ГБО на Mitsubishi Outlander SE (США)

Установка ГБО на Mitsubishi Outlander SE (США) зайняла у наших фахівців 1 день. Вранці автомобіль був прийнятий на монтаж гбо 4 покоління і в кінці робочого дня він був переобладнаний під використання альтернативного палива - газу.

Процес установки ГБО на Mitsubishi Outlander SE (США)

Це не перший автомобіль, привезений з Америки, з яким нам вдалося попрацювати. Практично всі з них в відмінному технічному стані. Ми це пов'язуємо з тим, що колишній власник заправляв його якісним паливом і тим, що американці змінюють авто, частіше за все, не тому що воно вийшло з ладу, а тому що вийшла нова модель або при значних / незначних пошкодженнях кузова, які вони часто не ремонтують.

Якщо мотор у такого авто з розподіленим уприскуванням палива, як в даному випадку, то установка обладнання технічно не відрізняється від переобладнання європейської моделі.

Встановлене ГБО на Mitsubishi Outlander SE (США)

Ми завжди ставимо безпеку на перше місце, тому в асортименті тримаємо тільки ті газові системи, які відповідають Європейським нормам безпеки і якості. Обрание автовласником гбо на Мітцубісі Аутлендер СЄ не стало вийнятком.

Як розмістили елементи під капотом і підвісний газовий балон на 72 літри можете подивитися на фото вище.

За замовчуванням, незалежно від обраного електронного блоку управління і вартості переоснащення, ми встановлюємо мультиклапан з електроклапаном, який перекриває газ у випадках, коли авто працює на бензині і коли мотор заглушений. Якщо цього не зробити, може все закінчиться так .

Точна настройка гбо на Mitsubishi Outlander SE дозволила відбудувати роботу всієї системи і досягти коректного витрати палива.

Власник кожного переобладнаного, у нас на сервісі, автомобіля отримує гарантію - 3 роки без обмеження пробігу та всі необхідні документи для заміни техпаспорта.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...