https://www.traditionrolex.com/46
BestSTO

Заміна антифризу

У процесі експлуатації автомобіля найменша увага, серед усіх систем двигуна, приділяється системі охолодження мотора, вірніше її планове обслуговування. Необхідність сервісу найчастіше визначається так: є витік – треба обслужити, ні – не потрібно. Ми розповімо чому важлива правильна заміна антифризу в авто та яка «ціна» неправильного обслуговування.

Заміна антифризу в Києві

Заміна охолоджуючої рідини: часта помилка автовласників

Найбільший міф чи омана серед автовласників, яка часто призводить до проблем – це думка, що тип охолоджуючої рідини залежить безпосередньо від кольору. За кольорами тип охолоджуючої рідини класифікують лише виробники групи VAG. Інші, зважаючи на відсутність універсальної класифікації антифризів, використовують різні присадки, які можуть мати різні кольори. Ви можете купити рідину такого ж кольору, як у вашому авто, але із абсолютно іншою основою. Їх змішування може призвести до проблем:

  1. «Не змішувані рідини» під час заміни антифризу в автомобілі вступають у хімічну реакцію і можуть випадати в осад забиваючи систему охолодження, тобто. піч, радіатор. Найгірше, якщо це сталося в теплу пору, то власник виявить проблему тільки при настанні холодів, наслідки якої можуть бути необоротними.
  2. Якщо кількість ново-доданої рідини більша, по відношенню до іншого обсягу, то це призведе до швидкої проблеми – заб'ється система, почне грітися двигун. Це призводить до дорогої процедури промивання усієї системи охолодження: радіатора, блоку, пічки, патрубків і т.д. і повну заміну охолоджуючої рідини в автомобілі.
  3. Ну й саме, так би мовити, «нешкідливе», що може статися - несумісні присадки, що вступили в реакцію, в антифризах НЕ заб'ють систему охолодження, але деактивують антикорозійні присадки. Насамперед – теплопровідні, у другу чергу - змащувальні. У третю, перестануть діяти зовсім, і антифриз почне досить агресивно роз'їдати всі алюмінієві елементи системи охолодження.

Ми багато років працюємо з ГБО. При переобладнанні ТЗ є елементи, які врізаються в систему охолодження, і ми часто спостерігаємо згубні наслідки використання неякісної рідини, що охолоджує/їх неправильного змішування.

коли потрібна повністю заміна антифризу

З огляду на рекомендації заводів-виробників проводити заміну антифризу на сто необхідно:

  1. не рідше ніж раз на 2 роки змінювати старіші рідини,
  2. щодо свіжих – не рідше ніж 5 років або 100000 пробігів
  3. найсучасніші та найдорожчі – не рідше ніж раз на 200 000 км або 10 років

Процедуру можна провести традиційним методом – відкручуванням зливних пробок блоку, радіатора, пічки та промивати народним способом. А можна приїхати до нас на заміну охолоджуючої рідини (Київ, провулок Квітневий 1) та якісно обслужити авто за допомогою професійного обладнання.

Під час послуги використовуємо оригінальні каталоги. Фахівець підбирає рідину, яку рекомендує завод-виробник кожного конкретного двигуна. Враховуючи, що ми робимо повну заміну охолоджуючої рідини (ціна від 1500 грн) - ми уникаємо всіх негативних наслідків і нам все одно якого кольору рідина раніше була в системі або доливалася.

Рекомендації щодо заміни тосолу:

  • G12 - раз на 100 000 або раз на 5 років
  • G11 – раз на 2 роки
  • G13 – раз на 200 000 або не рідше 10 років.

Якщо ж вирішили провести самостійно заміну антифризу в авто врахуйте, що ринок переповнений підробками. Якісна рідина для даної системи - не найдешевша з необхідних автомобілю. Поставтеся з відповідальністю до вибору магазину. Якщо впевнені, що долити треба небагато, не більше 200-300 грамів у систему, то не знаючи основу вже залитої рідини, краще долити дистильовану воду.

*Ми спеціально використовуємо термін «охолоджувальна рідина» і винесемо за дужку нескінченні суперечки в інтернеті, як правильно називати антифриз або тосол.

І останнє, якщо ви купили автомобіль з Америки, чи іншої країни, і, напевно, не знаєте скільки він стояв без експлуатації, що в нього залито – запрошуємо до нас на станцію. Не факт, що у нас ви знайдете на заміну антифризу ціну найнижчу, але гарантовано ви отримаєте професійну роботу та якісний сервіс з гарантією.

За консультацією щодо заміни антифризу у Києві на Виноградарі, цінами на послугу - звертайтесь до фахівців сто «Мотор Газ» за телефоном (0800 ) 218028.

Заміна тосолу в Києві

поділитися:
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.

Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.

Якщо ви хочете, щоб ГБО на авто працювало коректно, не доставляло проблем – не варто економити на кваліфікації спеціалістів сервісу та газобалонному обладнанні. Тут не буває дрібниць - кожен хомут, фітінг, трубка мають свої вимоги до безпеки і від них залежить якість роботи машини в цілому.

Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...

В сучасних реаліях вкрай важливо, щоб особистий транспорт був завжди на ходу і не підвів в самий невідповідний момент. Для цього необхідно правильно і регулярно його обслуговувати.

Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка і ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.

Встановлення газобалонного обладнання на автомобіль, згідно з чинним законодавством, супроводжується перереєстрацією цього транспортного засобу у Сервісному центрі. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні змінити техпаспорт. Внаслідок цієї заміни автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.

Якщо ви встигли переглянути нашу галерею робіт, то напевно звернули увагу, що в ній багато машин, призначених для американського ринку. В Україні їх ввозять величезна кількість і попит тільки росте. Не секрет, що «за океанські» транспортні засоби часто продаються після дтп, наслідки яких у нас в країні можна виправити за прийнятні гроші. Завдяки хорошим дорогам, паливу і нетривалого експлуатації американські машини мають гарний технічний стан.

Для правильної роботи мотора необхідно що б паливноповітряна суміш повністю згоріла коли поршень досягне ВМТ (верхньої мертвої точки) в цей момент тиск газів максимально і вони штовхають поршень вниз. Оскільки суміш згоряє не моментально, то підпалювати відповідно її треба раніше. Кут повороту коленвала двигуна між подачею напруги на свічку і ВМТ того ж циліндра називається кутом випередження запалювання ...
Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
https://www.traditionrolex.com/46
Завантаження...