Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Встановлення ГБО

Така знайома багатьом автовласникам фраза набуває особливого сенсу, коли справа стосується вашого автомобіля. Вам потрібно встановити ГБО на авто, але поки ви не знаєте, яким критеріям має відповідати професійний монтаж газу і обслуговування вашого авто?

Як виглядає професійна установка ГБО на автомобіль?

 • Розумна попередня консультація не дасть вам приводів для подальших роздумів: «Звертатися сюди або пошукати ще?»
 • Майстер точно знає, як правильно встановити ГБО на ваш автомобіль, незалежно від марки транспортного засобу і обраного вами обладнання.
 • Навчання співробітників, актуальні новинки в області ГБО, майстер класи - вирішальний фактор довіри до вибраного автосервісу.
 • Автосервіс може не тільки на словах, а й документально підтвердити якість і професіоналізм своєї роботи. Гарантія на послуги з установки ГБО тому підтвердження.
 • Компанія - офіційний дилер запропонованого вам обладнання, не дозволить собі заплямувати свою репутацію неправдивими фактами або недбалим ставленням до процесу монтажу.
 • Продуманий сервіс в усьому: від кімнат очікування до умов оплати, оформлення ГБО.

Ось коротко ви і познайомилися з командою професіоналів - компанією Мотор-Газ. Встановити ГБО на авто у нас ви можете відповідно до описаних вище критеріями.

Установка газу на автомобіль в Києві

Ми тісно працюємо з обладнанням 6 провідних європейських виробників. Так, так, ви не помилилися. Ми не просто виконуємо установку ГБО на авто. Компанія Мотор-Газ впевнена, що без плідної співпраці з заводом виробником надання якісних послуг неможливо.

З цією метою:

 • Ми тісно працюємо з обладнанням 6 провідних європейських виробників. Так, так, ви не помилилися. Ми не просто виконуємо установку ГБО на авто. Компанія Мотор-Газ впевнена, що без плідної співпраці з заводом виробником надання якісних послуг неможливо.
 • З цією метою: Ми є офіційним представником завода-виробника в Україні Alex. Всі системи цієї компанії відрізняються якістю і надійністю, вони пройшли сертифікацію в Україні та відповідають всім вимогам з безпеки, економічності і екологічності.
 • Наші співробітники особисто відвідують заводи з виробництва ГБО, проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в семінарах в Польщі (A.E.B Alex).
 • Ми розміщуємо всі дипломи про наше навчанні на сайті Motor-gas.ua, щоб ви могли особисто переконатися в досвіді майстрів, які проводять монтаж устаткування.
 • Наші партнери можуть проходити навчання по установці ГБО, яке ми регулярно проводимо на базі нашого автосервісу.
 • Что включає в себе установка ГБО

  Щоб якісно встановити ГБО на автомобіль, наші майстри проводять обов'язкову перевірку технічного стану транспортного засобу.

  Це робиться для виявлення слабких місць, які можуть негативно позначитися на роботі всієї системи аж до її повної відмови. Щоб уникнути подібних неприємностей ми повністю усуваємо всі виявлені збої і несправності.

  Далі проводиться власне установка ГБО в чіткій відповідності до вимог виробника. Після монтажу обладнання перевіряється на спеціальному стенді, проводиться настройка всіх параметрів системи, вносяться зміни в ЕБУ автомобіля.

  Вся процедура займає максимум 1 день. Для скорочення стомлюючого очікування рекомендуємо вам подбати про встановлення ГБО попередньо. Просто залиште свою заявку, зателефонувавши нам по одному з вказаних на сайті телефонів, а решту ми зробимо за вас.

  де краще всього встановити ГБО в столиці

  Установка ГБО на автомобіль в Києві можлива і в невеликих майстерень з дуже привабливими цінами. Однак Мотор-Газ настійно рекомендує вам зважити всі за і проти рішення на користь маловідомих компаній зі свідомо низькою ціною, тому що говорити про надійність та якість при таких установках ГБО часто не доводиться.

  Безпека вас і ваших пасажирів, маса додаткових витрат на ремонт не варті того ризику, на який інколи погоджується автовласники. На жаль, ми регулярно маємо справу з результатами подібної «роботи», яка згодом обертається для власника різними технічними складнощами і додатковими тимчасовими і фінансовими витратами. У найбільш складних випадках справа закінчується повною заново устаткування.

  Ми не наполягаємо на тому, що ми виконаємо установку ГБО на авто в Києві недорого. Гарна робота з використанням дорогого професійного обладнання не може коштувати дешево. Але в чому наша компанія може вас точно запевнити, так це в тому, що ви отримаєте відмінну європейську систему, з ретельно підібраними компонентами, оптимальною вартістю і професійним монтажем. А в результаті ви будете їздити «без пригод» довго і безпечно, економлячи на поїздках кожен день.

  Установка ГБО від Мотор-Газ - це розумне вкладення коштів у власне благополуччя. Подбайте про майбутнє вже сьогодні.

поділитися:
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.

Зачем нужна чистка газовых форсунок

Газовая форсунка - важный элемент системы ГБО.

Одним из главных критериев газовой, как и бензиновой, форсунки является точность дозирования топлива и равномерность его подачи через каждую форсунку. Это обязательные условия для стабильной и правильной работы двигателя.

В процессе эксплуатации газобаллонного оборудования, из-за накапливаемой грязи содержащейся в топливе, форсунки могут менять свои характеристики, а именно пропускную способность и стабильность работы. Это может сказаться на плохом переходе с бензинового на газовое топливо, может проявляться более «жесткая», чем на бензине, работа двигателя (особенно в утреннее время). Так же, эта проблема усугубляется с наступлением холодов. Когда форсунки гбо полностью забиты или вышли из строя, может проявляться индикатор " Check engine ".

Эксплуатация автомобиля с грязными газовыми форсунками, кроме плохой работы на газовом топливе, также может привести к сбою адаптации бензинового компьютера, что приведет к неправильной работе двигателя. На бензине, в свою очередь, может повлечь:

 • тяжелый запуск автомобиля,
 • потерю мощности,
 • повышение расхода,
 • нестабильность холостого хода,
 • др.

Чтобы избежать таких неисправностей рекомендуем периодически приезжать к нам на сервис Motor-Gas на диагностику форсунок (Киев, переулок Апрельский, 1. Р-н Виноградарь).

Сервис и ремонт газовых форсунок с гарантией качества

Долгое время на рынке гбо господствовали дешевые форсунки, с низкой точностью подачи газа, которых было достаточно для двигателей того времени. Профилактический ремонт им не требовался, т.к. срок службы у них был и так не большим.

С развитием сферы газового оборудования, развивалась и конструкция газовых форсунок. На сегодняшний день, они максимально приближены к хар-кам бензиновых, и период стабильной их работы превышает 250 тыс. км. Огромное внимание производителей уделяется точности работы и равномерности подачи топлива через каждую форсунку (инжектор).

С учетом эксплуатационных характеристик, большое значение имеет возможность сервисного обслуживания в процессе эксплуатации. Дорогие форсунки, условно можно разделить на 2 группы:

 • Работают, пока не наступит механический износ, либо ее хар-ки не изменятся из-за посторонних топливных грязевых отложений (В таком случае, инжектор подлежит только замене).
 • Форсунки, при конструировании которых была предусмотрена возможность периодического обслуживания, чтобы продлить срок стабильной работы и обеспечить максимальную точность их работы, во время всего периода эксплуатации. К таким форс можно отнести - Barracuda, Keihin и тд..

Среди автосервисов, обслуживающих гбо, бытует мнение, что форсунки лучше не чистить, а сразу менять на новые. Мы с этим не согласны, при условиях, указанных выше.

Специалистами компании Motor-Gas, совместно с заводом-производителем, была отработана собственная технология очистки газовых форсунок, с использованием спец. химикатов, не влияющих на безопасность компонентов инжектора.

Чистка газовых форсунок представляет собой технологическую процедуру по восстановлению их характеристик.
Результат проделанной работы по очистке форсунок проверяется на специальном стенде, что обеспечивает 100% гарантию качества выполненных работ.

Сколько стоит диагностика форсунок киев

Как заводы-производители автомобилей, дают рекомендации о периодических регламентных обслуживаниях бензиновых форсунок, так и производители газобаллонных систем, дают свои рекомендации по периодическому сервису.

В нашем регионе, рекомендуем чистить газовые инжектора каждые 30 000 - 40 000 км пробега или перед зимним/летним сезоном.

Проявление первых симптомов неправильной работы двигателя, таких как:

 • тяжелый утренний переход
 • неравномерная работа двигателя
 • потеря мощности
 • продергивание
 • индикатор Check engine

могут свидетельствовать о неисправности газ. форсунок. В таких случаях мы рекомендуем приехать на диагностику, по результатам которой будет определяться необходимость провести сервис и ремонт газовых форсунок.

Наша станция работает по предварительной записи с понедельника по субботу, с 9:00 до 18:00. Записаться на услугу «диагностика форсунок (цена от 200 грн) можно по телефону или написав на эл. Почту info@motor-gas.ua.

Стоимость обслуживания зависит от количества цилиндров в моторе, и расположения газовых инжекторов в подкапотном пространстве. На СТО Мотор-Газ чистка инжектора (Киев) для 4-х цил. стоит от 600 грн.. Так же, в процессе обслуживания, проводится инспекция состояния газовых рукавов и уточняются данные о последнем прохождении технического обслуживания (ТО).

В услугу «чистка форсунок» включена проверка равномерности производительности газовых форсунок для того, чтобы убедится эффективно ли была произведена чистка и можно ли их устанавливать на авто.

Занимает вся процедура порядка 1-1,5 часов.

Бывает, что из-за грязи форсунки даже после чистки не восстанавливаются, в следствии механического износа или повреждения, тогда необходимо их менять. В 95% случаев, такие форсунки как Barracuda и Keihin, очищаются и восстанавливаются их характеристики. Крайне важно, после обслуживания, проверить результаты чистки.

Важно! Производить чистку собственноручно - категорически запрещается. Необходимо знать как правильно и какими средствами их чистить, иначе их можно полностью вывести из строя.

Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.
Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка і ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.
Установка газобалонного обладнання на автомобіль, згідно чинного законодавства, супроводжується перереєстрацією даного транспортного засобу в органах ДАІ, МРЕВ, МРЕВ. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні поміняти техпаспорт. У слідстві цієї заміни, автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.
Для правильної роботи мотора необхідно що б паливноповітряна суміш повністю згоріла коли поршень досягне ВМТ (верхньої мертвої точки) в цей момент тиск газів максимально і вони штовхають поршень вниз. Оскільки суміш згоряє не моментально, то підпалювати відповідно її треба раніше. Кут повороту коленвала двигуна між подачею напруги на свічку і ВМТ того ж циліндра називається кутом випередження запалювання ...
Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...