Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Газ на авто в Києві

Чи не доводитися дивуватися тому, що сьогодні установка газу на авто все сильніше вкорінюється в думках автовласників і в практичному житті їх авто.

Досить поглянути на вивіску & laquo; Ціна & raquo; на місцевих АЗС і стане зрозуміло, що відмова від бензину (практично повний) стане рятівним колом для вашого гаманця. Залишати в своїй кишені 50% постійних витрат на заправку машини & ndash; погодьтеся, дуже приємно.

Бажаєте дізнатися переваги установки ГБО?

 1. Відчутна економія бюджету на поїздки. Вартість газу становить близько половини від вартості бензину. Тобто газ - в 2 рази вигідніше заправляти в якості головної «їжі» для машини. Навіть при збільшеному витраті палива менше 15%, користь при роботі газобалонного обладнання очевидна. Установка ГБО - впевнений шлях до скорочення витрат, не дивлячись на ціни на установку.
 2. «Лояльне» вплив на мотор автомобіля. Що це означає? Газ, з'єднуючись з повітрям згоряє в двигуні практично повністю, і в результаті немає зайвого нагару на стінках системи подачі палива. Більш високе октанове число газу сприяє тихій роботі мотора і збільшення часу його корисного функціонування.
 3. При такому підвищеному терміні служби двигуна особливо відчувається зниження витрат на обслуговування машини, її ремонт.
 4. Соціально відповідальний підхід до застосування автомобіля. Швидше за все ви вже чули відгуки про те, що при згорянні газ виділяє в повітря менша кількість шкідливих токсичних речовин. А значить установка газу ставати більш правильною альтернативою для нас і наших дітей.
 5. Залишити відгуки про свій досвід монтажу газу на авто може кожен бажаючий автомобіліст. Так що дізнатися ще докладніше які ще є переваги установки ГБО і чи будете ви задоволені установкою газобалонного обладнання можна на автомобільних форумах, на сайтах автомобільних співтовариств.

Чи буде установка ГБО безпечної для автомобіля?

Цілком слушне запитання. Ви як власник авто не хочете нашкодити своїй власності, і тим більше бути небезпечним для себе або своїх пасажирів, провівши установку ГБО.

Запевняємо, газобалонне обладнання, установка газу і його подальше застосування, обслуговування в авто повністю виправдана і безпечна процедура при:

 • Грамотному підборі газового обладнання.
 • Якщо встановлюють ГБО майстри своєї справи.

В іншому випадку ціна помилки буде висока і низька вартість газу не стане панацеєю.

Професійна установка ГБО

Ви коротко познайомилися з основною перевагою газової установки. Вартість газу - головний плюс. Тепер залишилося визначитися з місцем, де установка газу буде виконана якісно.

Компанія «Motor-Gas» - спеціалізована станція технічного обслуговування авто, де вже 12 років виконують установку ГБО будь-якого ступеня складності, для будь-якої марки автомобіля.

Чому компанія «Motor-Gas»?

 1. З нашою допомогою більше 10 000 машин і їх власників мають можливість їхати на газу, собі на втіху.
 2. 3 роки гарантії на поставлене газобалонне обладнання і виконані маніпуляції з вашим авто.
 3. Ми стали кращим спеціалізованим СТО в 2015 році за підсумками проведеного Всеукраїнської акції від журналу Автобазар.
 4. Представляючи на офіційному рівні 3 найбільших європейських виробника ГБО в Україні, ми пропонуємо тільки сертифіковані комплекти, від 1 року гарантії від виробника, обгрунтовані ціни ГБО.
 5. Професіоналізм персоналу залишається на незмінно високому рівні завдяки систематичному проходженню семінарів по ГБО, стажуванні на виробництві у заводів-виготовлювачів газових установок.
 6. На нашому сайті за короткий час ви можете дізнатися якою буде ціна установки ГБО, ознайомитися з переліком будь-який з наших послуг, залишити відгуки про роботу майстрів, підрахувати, коли окупитися установка газу.
 7. Необхідні сертифікати, численні інтерв'ю нашого керівництва в журналах і по телебаченню в якості експертів по роботі газобалонного обладнання, фото наших робіт демонструють наше прагнення поділитися досвідом і знаннями, но винками з нашою аудиторією. Нам нема чого приховувати від наших клієнтів. Встановлення ГБО ми виконуємо кваліфіковано і прозоро.
 8. Ціни на установку формуються з урахуванням бюджету клієнта, стану транспортного засобу, обраного комплекту.

Що ви отримаєте, скориставшись установкою газобалонного обладнання у нас?

 • Надійний газобалонних комплект одного з 6 популярних виробників в Європі. Наша компанія плідно співпрацює з представленими на нашому сайті брендами.
 • Наші майстри мають величезний досвід монтажу систем на машини різного класу. Тому професійна установка ГБО вам гарантована, і в подальшому ваше газобалонне обладнання буде експлуатуватися грамотно і не завдасть зайвих клопотів.
 • Оформлення розстрочки на оплату вартості робіт і газобалонного комплекту від СТО «Motor-Gas». В результаті ціна установки ГБО буде ще доступніше.
 • Комп'ютерна діагностика ГБО перед монтажем, регулювання і подальша діагностика системи ГБО вашого авто дозволять раціонально налаштувати споживання газу.
 • Установка газу для автомобіля здійснюється із застосуванням сучасних методів аналітики та професійних пристроїв.

Ви зможете докладніше довідатися про ціни ГБО і скористатися рядом послуг від нашої СТО:

 • Ремонт ГБО.
 • Установка вариатора. Почувствовать всю мощь, которую дает установка ГБО можно после монтажа вариатора УОЗ.
 • Диагностика авто. Цены на установку предполагают предварительную оценку и вынесение рекомендаций по выбору оборудования.
 • Регистрация ГБО. По вашему желанию, установка ГБО будет с последующей регистрацией в органах МРЕО нашими сотрудниками.
 • Страхование мотора. Вам точно не помешает, если ваше авто еще на гарантии от автодилера, а установка газа важна уже сейчас.
 • Рассрочка ГБО. Установка газа, а именно цены ГБО будут меньше кусаться, если вы используете услугу по отсрочке платежа.

Какая цена на установку ГБО в нашей компании?

Цены ГБО нашего СТО можно более детально узнать в разделе цен, на сайте. Роль играет количество цилиндров вашего авто, выбранный комплект.

ГБО на авто в Киеве

Что включает в себя квалифицированная установка ГБО от «Motor-Gas»

 • Предварительную, исчерпывающую консультацию по вопросу монтажа, уточнение цены на установку ГБО и стоимости работ. Наши сотрудники ответят на волнующие вас темы про обслуживание и установку ГБО, запишут на монтаж в любой удобный день.
 • Перед установкой газобаллонного оборудования будет выполнена оценка технического состояния машины, возможные проблемы и внутренние резервы автомобиля.
 • Подбор хорошего оборудования и всех его комплектующих от 1 или нескольких брендов. Цена установки ГБО будет зависеть от выбранного комплекта, особенностей машины, но однозначно будет сформирована отталкиваясь от бюджета нашего клиента.
 • Выбор лучших газовых комплектов под такими брендами как:
 • 1 сутки займет профессиональная установка ГБО вашего автомобиля.
 • Гарантия на профессиональный сервис и качество оборудования позволяют говорить о нашей ответственности перед собственником машины за данные рекомендации и оказанные услуги.
 • Техническое обслуживание ГБО, в котором, в обязательном порядке нуждается любой автомобиль, наши мастера будут периодически проводить на высшем уровне. ТО станет залогом долгого и безопасного функционирования ГБО вашего автомобиля.

Где лучше всего выполнить установку ГБО в столице

Надеемся, что, дойдя до этих строк вы не будете сомневаться: «А где же мне поставить газ на машину? Как понять какие цены ГБО считать приемлемыми, а какая цена должна насторожить?»

Компания «Motor Gas» не утверждает, что у нас невероятно доступная цена установки ГБО. Мы утверждаем, что у нас самый взыскательный подход к работе газобаллонного оборудования вашего автомобиля. Обслуживание авто по жестким критериям качества.

Официальные партнерские отношения с западноевропейскими производителями, хорошее газобаллонное оборудование, наше активное участие в отслеживании новинок рынка, основных тенденций и направлений развития, проведение семинаров на базе нашей СТО, цены ГБО – залог того, что выполненную у нас установку ГБО вы будете с благодарностью вспоминать каждый раз заводя мотор своего авто.

И каждый раз посещая АЗС.

Така знайома багатьом автовласникам фраза набуває особливого сенсу, коли справа стосується вашого автомобіля. Вам потрібно встановити ГБО на авто, але поки ви не знаєте, яким критеріям має відповідати професійний монтаж газу і обслуговування вашого авто?

Як виглядає професійна установка ГБО на автомобіль?

 • Розумна попередня консультація не дасть вам приводів для подальших роздумів: «Звертатися сюди або пошукати ще?»
 • Майстер точно знає, як правильно встановити ГБО на ваш автомобіль, незалежно від марки транспортного засобу і обраного вами обладнання.
 • Навчання співробітників, актуальні новинки в області ГБО, майстер класи - вирішальний фактор довіри до вибраного автосервісу.
 • Автосервіс може не тільки на словах, а й документально підтвердити якість і професіоналізм своєї роботи. Гарантія на послуги з установки ГБО тому підтвердження.
 • Компанія - офіційний дилер запропонованого вам обладнання, не дозволить собі заплямувати свою репутацію неправдивими фактами або недбалим ставленням до процесу монтажу.
 • Продуманий сервіс в усьому: від кімнат очікування до умов оплати, оформлення ГБО.

Ось коротко ви і познайомилися з командою професіоналів - компанією Мотор-Газ. Встановити ГБО на авто у нас ви можете відповідно до описаних вище критеріями.

Установка газу на автомобіль в Києві

Ми тісно працюємо з обладнанням 6 провідних європейських виробників. Так, так, ви не помилилися. Ми не просто виконуємо установку ГБО на авто. Компанія Мотор-Газ впевнена, що без плідної співпраці з заводом виробником надання якісних послуг неможливо.

З цією метою:

 • Ми тісно працюємо з обладнанням 6 провідних європейських виробників. Так, так, ви не помилилися. Ми не просто виконуємо установку ГБО на авто. Компанія Мотор-Газ впевнена, що без плідної співпраці з заводом виробником надання якісних послуг неможливо.
 • З цією метою: Ми є офіційними представниками заводів-виробників в Україні (Prins, A.E.B Alex, Tamona). Всі системи цих компаній відрізняються якістю і надійністю, вони пройшли сертифікацію в Україні та відповідають всім вимогам з безпеки, економічності і екологічності.
 • Наші співробітники особисто відвідують заводи з виробництва ГБО, проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в семінарах в Польщі (A.E.B Alex), Голландії (Prins), Італії (BRC, Vialle).
 • Ми розміщуємо всі дипломи про наше навчанні на сайті Motor-gas.ua, щоб ви могли особисто переконатися в досвіді майстрів, які проводять монтаж устаткування.
 • Наші партнери можуть проходити навчання по установці ГБО, яке ми регулярно проводимо на базі нашого автосервісу.

Что включає в себе установка ГБО

Щоб якісно встановити ГБО на автомобіль, наші майстри проводять обов'язкову перевірку технічного стану транспортного засобу.

Це робиться для виявлення слабких місць, які можуть негативно позначитися на роботі всієї системи аж до її повної відмови. Щоб уникнути подібних неприємностей ми повністю усуваємо всі виявлені збої і несправності.

Далі проводиться власне установка ГБО в чіткій відповідності до вимог виробника. Після монтажу обладнання перевіряється на спеціальному стенді, проводиться настройка всіх параметрів системи, вносяться зміни в ЕБУ автомобіля.

Вся процедура займає максимум 1 день. Для скорочення стомлюючого очікування рекомендуємо вам подбати про встановлення ГБО попередньо. Просто залиште свою заявку, зателефонувавши нам по одному з вказаних на сайті телефонів, а решту ми зробимо за вас.

де краще всього встановити ГБО в столиці

Установка ГБО на автомобіль в Києві можлива і в невеликих майстерень з дуже привабливими цінами. Однак Мотор-Газ настійно рекомендує вам зважити всі за і проти рішення на користь маловідомих компаній зі свідомо низькою ціною, тому що говорити про надійність та якість при таких установках ГБО часто не доводиться.

Безпека вас і ваших пасажирів, маса додаткових витрат на ремонт не варті того ризику, на який інколи погоджується автовласники. На жаль, ми регулярно маємо справу з результатами подібної «роботи», яка згодом обертається для власника різними технічними складнощами і додатковими тимчасовими і фінансовими витратами. У найбільш складних випадках справа закінчується повною заново устаткування.

Ми не наполягаємо на тому, що ми виконаємо установку ГБО на авто в Києві недорого. Гарна робота з використанням дорогого професійного обладнання не може коштувати дешево. Але в чому наша компанія може вас точно запевнити, так це в тому, що ви отримаєте відмінну європейську систему, з ретельно підібраними компонентами, оптимальною вартістю і професійним монтажем. А в результаті ви будете їздити «без пригод» довго і безпечно, економлячи на поїздках кожен день.

Установка ГБО від Мотор-Газ - це розумне вкладення коштів у власне благополуччя. Подбайте про майбутнє вже сьогодні.

Кожен кілометр в 2 рази дешевше!
 • Офіційна гарантія 3 роки без обмеження пробігу!
 • Можливість встановити ГБО в розстрочку під 0%!
 • Більш 13000 переобладнаних авто
ПІДБІР СИСТЕМИ ГБО
*тільки для автомобілів з розподіленим впорскуванням палива
Підберіть підходящу для Вас систему ГБО і дізнайтесь її вартість.
Марка автомобіля
Модель автомобіля
Двигун
Рік
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.
Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.
Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...
Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка і ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.
Установка газобалонного обладнання на автомобіль, згідно чинного законодавства, супроводжується перереєстрацією даного транспортного засобу в органах ДАІ, МРЕВ, МРЕВ. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні поміняти техпаспорт. У слідстві цієї заміни, автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.
Для правильної роботи мотора необхідно що б паливноповітряна суміш повністю згоріла коли поршень досягне ВМТ (верхньої мертвої точки) в цей момент тиск газів максимально і вони штовхають поршень вниз. Оскільки суміш згоряє не моментально, то підпалювати відповідно її треба раніше. Кут повороту коленвала двигуна між подачею напруги на свічку і ВМТ того ж циліндра називається кутом випередження запалювання ...
Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

 • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
 • 3-й контролює процес роботи
 • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Тут ми зібрали самі запитання стосовно установки ГБО.

Залишилися питання? Задайте його нам

Чи буде пахнути газом?

Якщо якісне ГБО встановлено і налаштовано правильно - запах газу виключений.

Чи безпечна установка газу?

Якщо правильно підібране, якісне ГБО встановлюють і налаштовують грамотні майстри, то газова система в експлуатації не небезпечніше штатної бензинової. Сучасні виробники при розробці обладнання передбачають різні ситуації - пожежа, ДТП і т.п., тому сертифіковане обладнання оснащене запобіжними і аварійними клапанами, всілякими захисними системами.

Чи складно зареєструвати ГБО?

Всі необхідні документи для реєстрації ГБО в МРЕВ ми видамо при установці. Зазвичай процедура займає 2-3 години і коштує 600-700 грн. Якщо немає часу або можливості - повідомте нам, і ми зробимо це за Вас.

Чи впливає газова установка на ресурс двигуна?

Так, впливає. Експлуатація ГБО тільки збільшить ресурс двигуна, оскільки в газовому паливі не містяться речовини, які закоксовивается циліндри поршневої групи, на відміну від бензину. Продовжується термін служби масла, свічок запалювання, поверхонь впускних клапанів і компресорних кілець двигуна. Поверхні в порушених залишаються абсолютно чистими в період експлуатації ГБО. Звичайно, за умови, що Вам встановили якісне обладнання на спеціалізованій станції.

Чи змінюється потужність двигуна при їзді на газі?

Як показали дослідження, якщо встановлено ГБО 4-го і вище покоління, в комплекті зі швидкісними газовими форсунками (Keihen, Barracuda) і редуктором з потужністю відповідної автомобілю, то потужності характеристики залишаються в межах 96-100%, як при аналогічних показниках роботи на бензині .

Чи збільшиться витрата палива?

Так, при переобладнанні автомобіля, витрата газового палива збільшується на 10-20%, порівняно з витратою бензину. Цінова категорія вибраного обладнання на це не впливає. Цінова категорія впливає лише на термін безвідмовної роботи системи ГБО.

Чи безпечна установка газу?

Так, при переобладнанні автомобіля, витрата газового палива збільшується на 10-20%, порівняно з витратою бензину. Цінова категорія вибраного обладнання на це не впливає. Цінова категорія впливає лише на термін безвідмовної роботи системи ГБО.

калькулятор окупності

Виберіть потрібні значення за допомогою повзунків слайдера, щоб розрахувати приблизну економію.

Також ви можете порахувати більш детально за допомогою нашого розширеного калькулятора.

Порахувати докладніше
щомісячний пробіг Вашого авто:
Плановий час
0 км
7 500 км
15 000 км
Плановий час експлуатації авто:
План
1 год
5 лет
10 лет
Щомісячна економія:
економія всього:

Також ви можете порахувати більш детально за допомогою нашого розширеного калькулятора.

Порахувати докладніше
наші клієнти
вже заощадили
грн
наші нагороди
Команда Motor-Gas переможць багатьох тематичних конкурсів
2019
Всеукраинский конкурс "Лучшая СТО Украины"
Лучшая СТО 2019
2016
Обучение на заводе ALEX (Польша)
Системы ГБО Optima
Обучение на заводе ALEX (Польша)
Семинар по системам ГБО
Диплом от "Медвин"
Участнику выставки "Мир сжиженных и сжатых газов 2016"
2017
Всеукраинский конкурс "Лучшая СТО Украины"
Лучшая СТО 2017
Обучение на заводе ALEX (Польша)
Системы ГБО Optima 2017
Обучение на заводе ALEX (Польша)
Семинар по системам ГБО Optima
Диплом от медиагруппы "Автоцентр"
За огромный вклад в развитие рынка ГБО в Украине
2007-2015
Всеукраинский конкурс "Лучшая СТО Украины"
Лучшая СТО 2015
Всеукраинский конкурс "Лучшая СТО Украины"
Диплом 2015
Обучение на заводе АС
Обучение на заводе АС
Обучение в Италии
BRC
Landirenzo
Системы ГБО Landirenzo
Обучение Диагностик-Сервис
Курс: Устройство и диагностика бензиновых двигателей, оснащенных системами впрыска топлива
Обучение на заводе Prins (Ейндховен, Нидерланды)
Системы VSI-2.0 LPG| intro Dieselblend| intro DLM training
Обучение на заводе Prins (Ейндховен, Нидерланды)
Системы VSI-2.0 LPG| intro Dieselblend| intro DLM training 2012
Обучение на заводе Vialle (Ейндховен, Нидерланды)
LPdi Introduction
преса про нас
Успіхи нашої команди не залишаються непоміченими та часто згадуються у статтях та телепередачах.
14.06.2019 15:24:00
Вредит ли газ автомобилю? (Серия 1,2)
05.08.2011
05.08.2011 | Стоит ли устанавливать ГБО? – передача АвтоФакт на Первом Автомобильном.
13.04.2017
ГБО. Увлекательный тур для установщиков газобаллонного оборудования
27.01.2008
Газета "СЕГОДНЯ": Небензиновые авто: дизель окупается дольше, установка газа-потеря гарантии
13.04.2010
Интернет-портал "Украинский Бизнес Ресурс" опубликовал статью под названием: "На установке ГБО можно неплохо заработать". На вопросы журналистов отвечает Роман Матвеев
28.09.2011
Автомобильный портал АвтоЦентр публикует статью: "Hyundai Tucson: 13 л газа вместо 12 л бензина".
02.12.2012
Статья от Романа Матвеева: "Обновки для ГБО" на портале АвтоЦентр.
17.12.2012
"Особенности подбора и монтажа ГБО: «Газифицируем» Lanos" на сайте АвтоЦентр.
24.03.2013
"Новое поколение ГБО: Догоним, но не перегоним" на портале АвтоЦентр.
21.05.2013
"Новинки на рынке ГБО: «Газовая» атака" на портале АвтоЦентр.
27.05.2013
"ГБО на эксклюзивные автомобили: Новый «вискас» для Ягуара" на сайте АвтоЦентра.
08.10.2013
"Газобаллонное оборудование: Второе пришествие" на сайте АвтоЦентр
18.11.2013
"Новый газовый редуктор Shark: обновка для ГБО" на сайте АвтоЦентр.
10.04.2014
"Установка ГБО для EVO" на сайте АвтоЦентр.
18.07.2014
"ГБО для гидроциклов: По воде с ГБО" на сайте АвтоЦентр.
18.09.2014
"ГБО: Переводим «Мерс» на газ" на сайте АвтоЦентр.
03.05.2017
ГБО. Какие газовые форсунки пользуются спросом
28.04.2017
ГБО весной и летом: что нужно знать
04.04.2017
Выгодно ли ставить газ на машину при малом пробеге?
14.03.2017
ГБО на гибрид: дорого и глупо или дешево и выгодно?
14.10.2014
"Комплекты ГБО A.E.B.-Alex: новинки для украинских потребителей" на сайте АвтоЦентр
22.10.2014
"Газобаллонное оборудование: Голландский «принц»" на сайте АвтоЦентр.
07.05.2015
"Эксплуатация автомобиля: там, где рождается ГБО" на сайте АвтоЦентр.
10.05.2015
"Газобаллонное оборудование: важные узлы" на сайте АвтоЦентр.
26.08.2015
"«Газовые» спецы в акции «Лучшая СТО»" на сайте АвтоЦентр.
09.11.2015
"Газовые форсунки: востребованная деталь" на сайте АвтоЦентр.
17.02.2016
"Итоги и планы: что готовит компания «Мотор-Газ» для украинского рынка?" на сайте АвтоЦентр.
02.03.2016
"Производство ГБО: в зоне экономии" на сайте АвтоЦентр.
23.11.2016
Влияние газа на двигатель авто. Когда причины неисправностей не в ГБО
27.09.2016
Когда ГБО не дает экономить (Часть вторая)
19.09.2016
Столичный фестиваль ГБО
01.09.2016
Когда ГБО не дает экономить
26.07.2016
Можно ли поставить ГБО на роторный мотор Mazda
26.06.2016
ГБО. Секреты обслуживания газовых форсунок
02.06.2016
Четыре причины установить ГБО
29.04.2016
Optimaльный комплект
28.03.2016
Как правильно экономить с ГБО?
16.03.2016
Новое ГБО с электроникой Prins по доступной цене
04.09.2015
В Киеве прошла выставка ГБО
14.10.2014
Комплекты ГБО A.E.B.-Alex: новинки для украинских потребителей
27.07.2011
BMW-530: Подбор ГБО
20.07.2011
Kia Cerato: О «правильном» газе
12.09.2017
Новинки с выставки ГБО и автогаза: самое важное и интересное
01.12.2017
MOTOR GAS - победитель всеукраинского конкурса "Лучшая СТО Украины 2017"
25.04.2018
Тест газовых редукторов
18.07.2018
Как поставить ГБО на гибрид и стоит ли это делать
06.09.2019
Motor-Gas - участник конкурса Лучшая СТО 2019
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Тут ми зібрали самі запитання стосовно установки ГБО.
підписатися
27.06.2020
Шановні клієнти, партнери!

29 червня 2020 (понеділок) на СТО Мотор-Газ вихідний.
з 30.06 працюємо в звичайному режимі: пн-сб з 9:00 до 18.
07.06.2020
Шановні клієнти, 8 червня 2020 на СТО Мотор-Газ - вихідний.
з 9.06.2020 - працюємо в звичайному режимі: понеділок-субота, з 9:00 до 18:00.
17.04.2020
Звертаємо увагу, що в понеділок 20 квітня на СТО Motor-Gas вихідний.

З 21 квітня працюємо в звичайному режимі: понеділок-субота з 9:00 до 18:00
08.03.2020
9 березня, в понеділок, у нас вихідний.

З 10 березня працюємо в звичайному режимі:

понеділок-субота, з 9:00 до 18:00
29.12.2019
Графік роботи в святкові дні
21.11.2019

Шукаємо цілеспрямованого, активного, комунікабельного менеджера з продажів у відділ сервісу на СТО Motor-Gas, який буде справлятися із записом, консультаціями клієнтів по телефону і в офісі.

Хочеш бути завжди в курсі? Підпишись на нашу розсилку новин!
підписатися

про motor-gas

«Мотор-Газ» - бренд, перевірений часом. Наша репутація - гарантія якості.

Ми - амбітна команда професіоналів, маючи 13-ти річний досвід роботи, не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо підвищувати свою кваліфікацію, регулярно навчаючись як в Україні, так і за кордоном.

«Мотор-Газ» офіційний представник одного з найбільших европейських виробників ГБО – ALEX. Це дозволяє нам не тільки мати широкий асортимент якісного та сертифікованого обладнання, але і регулярно проходити тренінги і навчання на заводах, де виробляється і збирається продукція.

Це нас відрізняє від більшості спеціалізованих СТО по встановленню та обслуговуванню систем ГБО.

Ми пропонуємо Вам:

 • Вичерпну консультацію і підбір обладнання для Вашого авто;
 • Широкий вибір сертифікованого ГБО для різних автомобілів і бюджетів;
 • Можливість оплати ГБО в розстрочку без переплат;
 • Установка ГБО під ключ. Можливість бути присутнім на СТО під час установки обладнання / обслуговування;
 • Відпочити в кімнаті очікування на м'яких диванах перед телевізорами, ознайомитися з пресою, випити кави / чай. Якщо Ви будете з дітьми, їм теж не буде нудно - до їх приїзду ми теж підготувалися;
 • Два телевізора в кімнаті відпочинку: по одному, Ви зможете дивитися традиційні телевізійні канали, по другому - як ми встановлюємо / обслуговуємо газове обладнання;
 • Запис на СТО в зручний для Вас час. Працюємо за попереднім записом. Записавшись заздалегідь, не доведеться чекати своєї черги;
 • Спеціалістів сервісу з великим досвідом роботи;
 • Професійний інструмент і стенди, які рідко можна зустріти на спеціалізованих станціях;
 • Пакет документів для самостійної заміни техпаспорта.

зворотній зв'язок

Газ на авто в Киеве


Завантаження...