https://www.traditionrolex.com/46
BestSTO

Газ на авто в Києві

Чи не доводитися дивуватися тому, що сьогодні установка газу на авто все сильніше вкорінюється в думках автовласників і в практичному житті їх авто.

Досить поглянути на вивіску & laquo; Ціна & raquo; на місцевих АЗС і стане зрозуміло, що відмова від бензину (практично повний) стане рятівним колом для вашого гаманця. Залишати в своїй кишені 50% постійних витрат на заправку машини & ndash; погодьтеся, дуже приємно.

Бажаєте дізнатися переваги установки ГБО?

 1. Відчутна економія бюджету на поїздки. Вартість газу становить близько половини від вартості бензину. Тобто газ - в 2 рази вигідніше заправляти в якості головної «їжі» для машини. Навіть при збільшеному витраті палива менше 15%, користь при роботі газобалонного обладнання очевидна. Установка ГБО - впевнений шлях до скорочення витрат, не дивлячись на ціни на установку.
 2. «Лояльне» вплив на мотор автомобіля. Що це означає? Газ, з'єднуючись з повітрям згоряє в двигуні практично повністю, і в результаті немає зайвого нагару на стінках системи подачі палива. Більш високе октанове число газу сприяє тихій роботі мотора і збільшення часу його корисного функціонування.
 3. При такому підвищеному терміні служби двигуна особливо відчувається зниження витрат на обслуговування машини, її ремонт.
 4. Соціально відповідальний підхід до застосування автомобіля. Швидше за все ви вже чули відгуки про те, що при згорянні газ виділяє в повітря менша кількість шкідливих токсичних речовин. А значить установка газу ставати більш правильною альтернативою для нас і наших дітей.
 5. Залишити відгуки про свій досвід монтажу газу на авто може кожен бажаючий автомобіліст. Так що дізнатися ще докладніше які ще є переваги установки ГБО і чи будете ви задоволені установкою газобалонного обладнання можна на автомобільних форумах, на сайтах автомобільних співтовариств.

Чи буде установка ГБО безпечної для автомобіля?

Цілком слушне запитання. Ви як власник авто не хочете нашкодити своїй власності, і тим більше бути небезпечним для себе або своїх пасажирів, провівши установку ГБО.

Запевняємо, газобалонне обладнання, установка газу і його подальше застосування, обслуговування в авто повністю виправдана і безпечна процедура при:

 • Грамотному підборі газового обладнання.
 • Якщо встановлюють ГБО майстри своєї справи.

В іншому випадку ціна помилки буде висока і низька вартість газу не стане панацеєю.

Професійна установка ГБО

Ви коротко познайомилися з основною перевагою газової установки. Вартість газу - головний плюс. Тепер залишилося визначитися з місцем, де установка газу буде виконана якісно.

https://www.traditionrolex.com/46

Компанія «Motor-Gas» - спеціалізована станція технічного обслуговування авто, де вже 12 років виконують установку ГБО будь-якого ступеня складності, для будь-якої марки автомобіля.

Чому компанія «Motor-Gas»?

 1. З нашою допомогою більше 10 000 машин і їх власників мають можливість їхати на газу, собі на втіху.
 2. 3 роки гарантії на поставлене газобалонне обладнання і виконані маніпуляції з вашим авто.
 3. Ми стали кращим спеціалізованим СТО в 2015 році за підсумками проведеного Всеукраїнської акції від журналу Автобазар.
 4. Представляючи на офіційному рівні 3 найбільших європейських виробника ГБО в Україні, ми пропонуємо тільки сертифіковані комплекти, від 1 року гарантії від виробника, обгрунтовані ціни ГБО.
 5. Професіоналізм персоналу залишається на незмінно високому рівні завдяки систематичному проходженню семінарів по ГБО, стажуванні на виробництві у заводів-виготовлювачів газових установок.
 6. На нашому сайті за короткий час ви можете дізнатися якою буде ціна установки ГБО, ознайомитися з переліком будь-який з наших послуг, залишити відгуки про роботу майстрів, підрахувати, коли окупитися установка газу.
 7. Необхідні сертифікати, численні інтерв'ю нашого керівництва в журналах і по телебаченню в якості експертів по роботі газобалонного обладнання, фото наших робіт демонструють наше прагнення поділитися досвідом і знаннями, но винками з нашою аудиторією. Нам нема чого приховувати від наших клієнтів. Встановлення ГБО ми виконуємо кваліфіковано і прозоро.
 8. Ціни на установку формуються з урахуванням бюджету клієнта, стану транспортного засобу, обраного комплекту.

Що ви отримаєте, скориставшись установкою газобалонного обладнання у нас?

 • Надійний газобалонних комплект одного з 6 популярних виробників в Європі. Наша компанія плідно співпрацює з представленими на нашому сайті брендами.
 • Наші майстри мають величезний досвід монтажу систем на машини різного класу. Тому професійна установка ГБО вам гарантована, і в подальшому ваше газобалонне обладнання буде експлуатуватися грамотно і не завдасть зайвих клопотів.
 • Оформлення розстрочки на оплату вартості робіт і газобалонного комплекту від СТО «Motor-Gas». В результаті ціна установки ГБО буде ще доступніше.
 • Комп'ютерна діагностика ГБО перед монтажем, регулювання і подальша діагностика системи ГБО вашого авто дозволять раціонально налаштувати споживання газу.
 • Установка газу для автомобіля здійснюється із застосуванням сучасних методів аналітики та професійних пристроїв.

Ви зможете докладніше довідатися про ціни ГБО і скористатися рядом послуг від нашої СТО:

 • Ремонт ГБО.
 • Установка вариатора. Почувствовать всю мощь, которую дает установка ГБО можно после монтажа вариатора УОЗ.
 • Диагностика авто. Цены на установку предполагают предварительную оценку и вынесение рекомендаций по выбору оборудования.
 • Регистрация ГБО. По вашему желанию, установка ГБО будет с последующей регистрацией в органах МРЕО нашими сотрудниками.
 • Страхование мотора. Вам точно не помешает, если ваше авто еще на гарантии от автодилера, а установка газа важна уже сейчас.
 • Рассрочка ГБО. Установка газа, а именно цены ГБО будут меньше кусаться, если вы используете услугу по отсрочке платежа.

Какая цена на установку ГБО в нашей компании?

Цены ГБО нашего СТО можно более детально узнать в разделе цен, на сайте. Роль играет количество цилиндров вашего авто, выбранный комплект.

ГБО на авто в Киеве

Что включает в себя квалифицированная установка ГБО от «Motor-Gas»

 • Предварительную, исчерпывающую консультацию по вопросу монтажа, уточнение цены на установку ГБО и стоимости работ. Наши сотрудники ответят на волнующие вас темы про обслуживание и установку ГБО, запишут на монтаж в любой удобный день.
 • Перед установкой газобаллонного оборудования будет выполнена оценка технического состояния машины, возможные проблемы и внутренние резервы автомобиля.
 • Подбор хорошего оборудования и всех его комплектующих от 1 или нескольких брендов. Цена установки ГБО будет зависеть от выбранного комплекта, особенностей машины, но однозначно будет сформирована отталкиваясь от бюджета нашего клиента.
 • Выбор лучших газовых комплектов под такими брендами как:
 • 1 сутки займет профессиональная установка ГБО вашего автомобиля.
 • Гарантия на профессиональный сервис и качество оборудования позволяют говорить о нашей ответственности перед собственником машины за данные рекомендации и оказанные услуги.
 • Техническое обслуживание ГБО, в котором, в обязательном порядке нуждается любой автомобиль, наши мастера будут периодически проводить на высшем уровне. ТО станет залогом долгого и безопасного функционирования ГБО вашего автомобиля.

Где лучше всего выполнить установку ГБО в столице

Надеемся, что, дойдя до этих строк вы не будете сомневаться: «А где же мне поставить газ на машину? Как понять какие цены ГБО считать приемлемыми, а какая цена должна насторожить?»

Компания «Motor Gas» не утверждает, что у нас невероятно доступная цена установки ГБО. Мы утверждаем, что у нас самый взыскательный подход к работе газобаллонного оборудования вашего автомобиля. Обслуживание авто по жестким критериям качества.

Официальные партнерские отношения с западноевропейскими производителями, хорошее газобаллонное оборудование, наше активное участие в отслеживании новинок рынка, основных тенденций и направлений развития, проведение семинаров на базе нашей СТО, цены ГБО – залог того, что выполненную у нас установку ГБО вы будете с благодарностью вспоминать каждый раз заводя мотор своего авто.

И каждый раз посещая АЗС.

Така знайома багатьом автовласникам фраза набуває особливого сенсу, коли справа стосується вашого автомобіля. Вам потрібно встановити ГБО на авто, але поки ви не знаєте, яким критеріям має відповідати професійний монтаж газу і обслуговування вашого авто?

Як виглядає професійна установка ГБО на автомобіль?

 • Розумна попередня консультація не дасть вам приводів для подальших роздумів: «Звертатися сюди або пошукати ще?»
 • Майстер точно знає, як правильно встановити ГБО на ваш автомобіль, незалежно від марки транспортного засобу і обраного вами обладнання.
 • Навчання співробітників, актуальні новинки в області ГБО, майстер класи - вирішальний фактор довіри до вибраного автосервісу.
 • Автосервіс може не тільки на словах, а й документально підтвердити якість і професіоналізм своєї роботи. Гарантія на послуги з установки ГБО тому підтвердження.
 • Компанія - офіційний дилер запропонованого вам обладнання, не дозволить собі заплямувати свою репутацію неправдивими фактами або недбалим ставленням до процесу монтажу.
 • Продуманий сервіс в усьому: від кімнат очікування до умов оплати, оформлення ГБО.

Ось коротко ви і познайомилися з командою професіоналів - компанією Мотор-Газ. Встановити ГБО на авто у нас ви можете відповідно до описаних вище критеріями.

Установка газу на автомобіль в Києві

Ми тісно працюємо з обладнанням 6 провідних європейських виробників. Так, так, ви не помилилися. Ми не просто виконуємо установку ГБО на авто. Компанія Мотор-Газ впевнена, що без плідної співпраці з заводом виробником надання якісних послуг неможливо.

З цією метою:

 • Ми тісно працюємо з обладнанням 6 провідних європейських виробників. Так, так, ви не помилилися. Ми не просто виконуємо установку ГБО на авто. Компанія Мотор-Газ впевнена, що без плідної співпраці з заводом виробником надання якісних послуг неможливо.
 • З цією метою: Ми є офіційними представниками заводів-виробників в Україні (Prins, A.E.B Alex, Tamona). Всі системи цих компаній відрізняються якістю і надійністю, вони пройшли сертифікацію в Україні та відповідають всім вимогам з безпеки, економічності і екологічності.
 • Наші співробітники особисто відвідують заводи з виробництва ГБО, проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в семінарах в Польщі (A.E.B Alex), Голландії (Prins), Італії (BRC, Vialle).
 • Ми розміщуємо всі дипломи про наше навчанні на сайті Motor-gas.ua, щоб ви могли особисто переконатися в досвіді майстрів, які проводять монтаж устаткування.
 • Наші партнери можуть проходити навчання по установці ГБО, яке ми регулярно проводимо на базі нашого автосервісу.

Что включає в себе установка ГБО

Щоб якісно встановити ГБО на автомобіль, наші майстри проводять обов'язкову перевірку технічного стану транспортного засобу.

Це робиться для виявлення слабких місць, які можуть негативно позначитися на роботі всієї системи аж до її повної відмови. Щоб уникнути подібних неприємностей ми повністю усуваємо всі виявлені збої і несправності.

Далі проводиться власне установка ГБО в чіткій відповідності до вимог виробника. Після монтажу обладнання перевіряється на спеціальному стенді, проводиться настройка всіх параметрів системи, вносяться зміни в ЕБУ автомобіля.

Вся процедура займає максимум 1 день. Для скорочення стомлюючого очікування рекомендуємо вам подбати про встановлення ГБО попередньо. Просто залиште свою заявку, зателефонувавши нам по одному з вказаних на сайті телефонів, а решту ми зробимо за вас.

де краще всього встановити ГБО в столиці

Установка ГБО на автомобіль в Києві можлива і в невеликих майстерень з дуже привабливими цінами. Однак Мотор-Газ настійно рекомендує вам зважити всі за і проти рішення на користь маловідомих компаній зі свідомо низькою ціною, тому що говорити про надійність та якість при таких установках ГБО часто не доводиться.

Безпека вас і ваших пасажирів, маса додаткових витрат на ремонт не варті того ризику, на який інколи погоджується автовласники. На жаль, ми регулярно маємо справу з результатами подібної «роботи», яка згодом обертається для власника різними технічними складнощами і додатковими тимчасовими і фінансовими витратами. У найбільш складних випадках справа закінчується повною заново устаткування.

Ми не наполягаємо на тому, що ми виконаємо установку ГБО на авто в Києві недорого. Гарна робота з використанням дорогого професійного обладнання не може коштувати дешево. Але в чому наша компанія може вас точно запевнити, так це в тому, що ви отримаєте відмінну європейську систему, з ретельно підібраними компонентами, оптимальною вартістю і професійним монтажем. А в результаті ви будете їздити «без пригод» довго і безпечно, економлячи на поїздках кожен день.

Установка ГБО від Мотор-Газ - це розумне вкладення коштів у власне благополуччя. Подбайте про майбутнє вже сьогодні.

Найпрогресивніша станція в Україні по ГБО
 • Експерти в області ГБО та діагностиці двигунів
 • Переможці всеукраїнських конкурсів: Краща СТО 2015 в номінації "Краща спеціалізована СТО" і Краща СТО 2017 2019 і 2020 в номінації "Краща СТО по встановленню та обслуговуванню ГБО"
 • Ексклюзивний дистриб'ютор виробника ГБО ALEX (Польща)
Заправка авто кондиціонера
Чистка бензинових форсунок без зняття
 • Проводиться тільки на авто з прямим уприскуванням палива
 • Регламент проведення: кожні 40- 50 тис км
 • Немає необхідності в заміні свічок запалювання і масла після чистки
Регулювання клапанів та бензиновий ТО
 • Від 1000 грн
 • У нас на СТО Motor-Gas можливо провести регулювання клапанів двигуна для популярних марок: Honda, Acura, Mitsubishi, Chevrolet, Opel, Hyundai, Kia, Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti, Subaru, Suzuki, Ford, Dacia, Mazda, Geely, Alfa Romeo, Daihatsu, Daewoo, Dodge, Jeep, Citroen, Renault, Ravon.
Діагностика димогенератором
 • Виявлення негерметичності впускного тракту (в тому числі і дизельних авто), а також для діагностики:
 • Герметичності системи рецеркуляціі парів бензину (EVAP)
 • Герметичності випускної системи
ПІДБІР СИСТЕМИ ГБО
*тільки для автомобілів з розподіленим впорскуванням палива
Підберіть підходящу для Вас систему ГБО і дізнайтесь її вартість.
Марка автомобіля
Модель автомобіля
Двигун
Рік
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО

Якщо ви хочете, щоб ГБО на авто працювало коректно, не доставляло проблем – не варто економити на кваліфікації спеціалістів сервісу та газобалонному обладнанні. Тут не буває дрібниць - кожен хомут, фітінг, трубка мають свої вимоги до безпеки і від них залежить якість роботи машини в цілому.

Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.
Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.
Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...

В сучасних реаліях вкрай важливо, щоб особистий транспорт був завжди на ходу і не підвів в самий невідповідний момент. Для цього необхідно правильно і регулярно його обслуговувати.

Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка і ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.

Встановлення газобалонного обладнання на автомобіль, згідно з чинним законодавством, супроводжується перереєстрацією цього транспортного засобу у Сервісному центрі. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні змінити техпаспорт. Внаслідок цієї заміни автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.

Якщо ви встигли переглянути нашу галерею робіт, то напевно звернули увагу, що в ній багато машин, призначених для американського ринку. В Україні їх ввозять величезна кількість і попит тільки росте. Не секрет, що «за океанські» транспортні засоби часто продаються після дтп, наслідки яких у нас в країні можна виправити за прийнятні гроші. Завдяки хорошим дорогам, паливу і нетривалого експлуатації американські машини мають гарний технічний стан.

Для правильної роботи мотора необхідно що б паливноповітряна суміш повністю згоріла коли поршень досягне ВМТ (верхньої мертвої точки) в цей момент тиск газів максимально і вони штовхають поршень вниз. Оскільки суміш згоряє не моментально, то підпалювати відповідно її треба раніше. Кут повороту коленвала двигуна між подачею напруги на свічку і ВМТ того ж циліндра називається кутом випередження запалювання ...
Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

 • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
 • 3-й контролює процес роботи
 • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Тут ми зібрали самі запитання стосовно установки ГБО.

Залишилися питання? Задайте його нам

Чи буде пахнути газом?

Якщо якісне ГБО встановлено і налаштовано правильно - запах газу виключений.

Чи безпечна установка газу?

Якщо правильно підібране, якісне ГБО встановлюють і налаштовують грамотні майстри, то газова система в експлуатації не небезпечніше штатної бензинової. Сучасні виробники при розробці обладнання передбачають різні ситуації - пожежа, ДТП і т.п., тому сертифіковане обладнання оснащене запобіжними і аварійними клапанами, всілякими захисними системами.

Чи складно зареєструвати ГБО?

Всі необхідні документи для реєстрації ГБО в МРЕВ ми видамо при установці. Зазвичай процедура займає 2-3 години і коштує 600-700 грн. Якщо немає часу або можливості - повідомте нам, і ми зробимо це за Вас.

Чи впливає газова установка на ресурс двигуна?

Так, впливає. Експлуатація ГБО тільки збільшить ресурс двигуна, оскільки в газовому паливі не містяться речовини, які закоксовивается циліндри поршневої групи, на відміну від бензину. Продовжується термін служби масла, свічок запалювання, поверхонь впускних клапанів і компресорних кілець двигуна. Поверхні в порушених залишаються абсолютно чистими в період експлуатації ГБО. Звичайно, за умови, що Вам встановили якісне обладнання на спеціалізованій станції.

Чи змінюється потужність двигуна при їзді на газі?

Як показали дослідження, якщо встановлено ГБО 4-го і вище покоління, в комплекті зі швидкісними газовими форсунками (Keihen, Barracuda) і редуктором з потужністю відповідної автомобілю, то потужності характеристики залишаються в межах 96-100%, як при аналогічних показниках роботи на бензині .

Чи збільшиться витрата палива?

Так, при переобладнанні автомобіля, витрата газового палива збільшується на 10-20%, порівняно з витратою бензину. Цінова категорія вибраного обладнання на це не впливає. Цінова категорія впливає лише на термін безвідмовної роботи системи ГБО.

Чи безпечна установка газу?

Так, при переобладнанні автомобіля, витрата газового палива збільшується на 10-20%, порівняно з витратою бензину. Цінова категорія вибраного обладнання на це не впливає. Цінова категорія впливає лише на термін безвідмовної роботи системи ГБО.

калькулятор окупності

Виберіть потрібні значення за допомогою повзунків слайдера, щоб розрахувати приблизну економію.

Також ви можете порахувати більш детально за допомогою нашого розширеного калькулятора.

Порахувати докладніше
щомісячний пробіг Вашого авто:
Плановий час
0 км
7 500 км
15 000 км
Плановий час експлуатації авто:
План
1 год
5 лет
10 лет
Щомісячна економія:
економія всього:

Також ви можете порахувати більш детально за допомогою нашого розширеного калькулятора.

Порахувати докладніше
наші клієнти
вже заощадили
грн
наші нагороди
Команда Motor-Gas переможць багатьох тематичних конкурсів
2021
Всеукраинский конкурс "Лучшая СТО Украины" 2021
Лучшая СТО 2021
2020
Всеукраинский конкурс "Лучшая СТО Украины" 2020
Лучшая СТО 2020
2019
Всеукраинский конкурс "Лучшая СТО Украины"
Лучшая СТО 2019
2016
Обучение на заводе ALEX (Польша)
Системы ГБО Optima
Обучение на заводе ALEX (Польша)
Семинар по системам ГБО
Диплом от "Медвин"
Участнику выставки "Мир сжиженных и сжатых газов 2016"
2017
Всеукраинский конкурс "Лучшая СТО Украины"
Лучшая СТО 2017
Обучение на заводе ALEX (Польша)
Системы ГБО Optima 2017
Обучение на заводе ALEX (Польша)
Семинар по системам ГБО Optima
Диплом от медиагруппы "Автоцентр"
За огромный вклад в развитие рынка ГБО в Украине
2007-2015
Всеукраинский конкурс "Лучшая СТО Украины"
Лучшая СТО 2015
Всеукраинский конкурс "Лучшая СТО Украины"
Диплом 2015
Обучение в Италии
BRC
Landirenzo
Системы ГБО Landirenzo
Обучение Диагностик-Сервис
Курс: Устройство и диагностика бензиновых двигателей, оснащенных системами впрыска топлива
Обучение на заводе Prins (Ейндховен, Нидерланды)
Системы VSI-2.0 LPG| intro Dieselblend| intro DLM training
Обучение на заводе Prins (Ейндховен, Нидерланды)
Системы VSI-2.0 LPG| intro Dieselblend| intro DLM training 2012
Обучение на заводе Vialle (Ейндховен, Нидерланды)
LPdi Introduction
преса про нас
Успіхи нашої команди не залишаються непоміченими та часто згадуються у статтях та телепередачах.
06.09.2019
Motor-Gas - участник конкурса Лучшая СТО 2019
18.07.2018
Как поставить ГБО на гибрид и стоит ли это делать
25.04.2018
Тест газовых редукторов
01.12.2017
MOTOR GAS - победитель всеукраинского конкурса "Лучшая СТО Украины 2017"
12.09.2017
Новинки с выставки ГБО и автогаза: самое важное и интересное
20.07.2011
Kia Cerato: О «правильном» газе
27.07.2011
BMW-530: Подбор ГБО
14.10.2014
Комплекты ГБО A.E.B.-Alex: новинки для украинских потребителей
04.09.2015
В Киеве прошла выставка ГБО
28.03.2016
Как правильно экономить с ГБО?
29.04.2016
Optimaльный комплект
02.06.2016
Четыре причины установить ГБО
26.06.2016
ГБО. Секреты обслуживания газовых форсунок
26.07.2016
Можно ли поставить ГБО на роторный мотор Mazda
01.09.2016
Когда ГБО не дает экономить
19.09.2016
Столичный фестиваль ГБО
27.09.2016
Когда ГБО не дает экономить (Часть вторая)
23.11.2016
Влияние газа на двигатель авто. Когда причины неисправностей не в ГБО
02.03.2016
"Производство ГБО: в зоне экономии" на сайте АвтоЦентр.
17.02.2016
"Итоги и планы: что готовит компания «Мотор-Газ» для украинского рынка?" на сайте АвтоЦентр.
09.11.2015
"Газовые форсунки: востребованная деталь" на сайте АвтоЦентр.
26.08.2015
"«Газовые» спецы в акции «Лучшая СТО»" на сайте АвтоЦентр.
10.05.2015
"Газобаллонное оборудование: важные узлы" на сайте АвтоЦентр.
07.05.2015
"Эксплуатация автомобиля: там, где рождается ГБО" на сайте АвтоЦентр.
22.10.2014
"Газобаллонное оборудование: Голландский «принц»" на сайте АвтоЦентр.
14.10.2014
"Комплекты ГБО A.E.B.-Alex: новинки для украинских потребителей" на сайте АвтоЦентр
14.03.2017
ГБО на гибрид: дорого и глупо или дешево и выгодно?
04.04.2017
Выгодно ли ставить газ на машину при малом пробеге?
28.04.2017
ГБО весной и летом: что нужно знать
03.05.2017
ГБО. Какие газовые форсунки пользуются спросом
18.09.2014
"ГБО: Переводим «Мерс» на газ" на сайте АвтоЦентр.
18.07.2014
"ГБО для гидроциклов: По воде с ГБО" на сайте АвтоЦентр.
10.04.2014
"Установка ГБО для EVO" на сайте АвтоЦентр.
18.11.2013
"Новый газовый редуктор Shark: обновка для ГБО" на сайте АвтоЦентр.
08.10.2013
"Газобаллонное оборудование: Второе пришествие" на сайте АвтоЦентр
27.05.2013
"ГБО на эксклюзивные автомобили: Новый «вискас» для Ягуара" на сайте АвтоЦентра.
21.05.2013
"Новинки на рынке ГБО: «Газовая» атака" на портале АвтоЦентр.
24.03.2013
"Новое поколение ГБО: Догоним, но не перегоним" на портале АвтоЦентр.
17.12.2012
"Особенности подбора и монтажа ГБО: «Газифицируем» Lanos" на сайте АвтоЦентр.
02.12.2012
Статья от Романа Матвеева: "Обновки для ГБО" на портале АвтоЦентр.
28.09.2011
Автомобильный портал АвтоЦентр публикует статью: "Hyundai Tucson: 13 л газа вместо 12 л бензина".
13.04.2010
Интернет-портал "Украинский Бизнес Ресурс" опубликовал статью под названием: "На установке ГБО можно неплохо заработать". На вопросы журналистов отвечает Роман Матвеев
27.01.2008
Газета "СЕГОДНЯ": Небензиновые авто: дизель окупается дольше, установка газа-потеря гарантии
13.04.2017
ГБО. Увлекательный тур для установщиков газобаллонного оборудования
05.08.2011
05.08.2011 | Стоит ли устанавливать ГБО? – передача АвтоФакт на Первом Автомобильном.
14.06.2019 15:24:00
Вредит ли газ автомобилю? (Серия 1,2)
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Тут ми зібрали самі запитання стосовно установки ГБО.
15.08.2021
21, 22, 23, 24 августа СТО и отдел оптовых продаж работать не будут. С 25-го работаем в обычном режиме с понедельника по субботу, с 9 до 18.
28.07.2021
Ми не збираємося знижувати «планку» і знову беремо участь. Просимо підтримати нас і залишити свій голос за СТО Motor-Gas. Сервіси, які набрали найбільшу кількість голосів, потраплять до фіналу і поборються за звання Кращої СТО по встановленню та обслуговуванню ГБО 2021.
18.06.2021
Шановні клієнти! 21 і 28 червня у нас на станції Motor-Gas вихідні дні. Завтра і в інші дні працюємо за звичайним графіком: понеділок-субота, з 9 до 18. Запис на обслуговування: 0800 218 048
06.03.2021
Шановні друзі, клієнти, колеги!
Багато з вас пішли на 3 дні вихідних. Хтось поїде за місто, на дачі. Напевно, найближчі 3 дні у всіх розплановані.

Ми прийняли рішення зробити 8 березня, понеділок, вихідним днем для всього нашого колективу.

Звертаємо Вашу увагу, що на 9 березня залишилося не так багато вільних місць. Сьогодні ми працюємо до 18:00 - ще встигаєте записатися на наступний тиждень.

Відділ сервісу: 0800 218 048

26.12.2020
Хочемо подякувати всім: колег,ам клієнтам, друзям, конкурентам - всім, хто допоміг нам стати Кращими!
26.12.2020
Шановні клієнти та партнери! Графік роботи СТО Motor-Gas на свята: 25 і 26 грудня - робочі дні з 9 до 18:00 30 грудня - з 9:00 до 15:00 31 грудня, 1 січня, 2 січня, 3 січня - вихідні дні. 7 січня, 8 січня, 9 січня, 10 січня - вихідні дні. Потурбуйтесь заздалегідь про стан свого автомобіля, його обслуговування, особливо якщо на свята їдете за місто! Запишіться на сервіс за телефоном: 0800 218 048
Хочеш бути завжди в курсі? Підпишись на нашу розсилку новин!

про motor-gas

«Мотор-Газ» - бренд, перевірений часом. Наша репутація - гарантія якості.

Ми - амбітна команда професіоналів, маючи 13-ти річний досвід роботи, не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо підвищувати свою кваліфікацію, регулярно навчаючись як в Україні, так і за кордоном.

«Мотор-Газ» офіційний представник одного з найбільших европейських виробників ГБО – ALEX. Це дозволяє нам не тільки мати широкий асортимент якісного та сертифікованого обладнання, але і регулярно проходити тренінги і навчання на заводах, де виробляється і збирається продукція.

Це нас відрізняє від більшості спеціалізованих СТО по встановленню та обслуговуванню систем ГБО.

Ми пропонуємо Вам:

 • Вичерпну консультацію і підбір обладнання для Вашого авто;
 • Широкий вибір сертифікованого ГБО для різних автомобілів і бюджетів;
 • Можливість оплати ГБО в розстрочку без переплат;
 • Установка ГБО під ключ. Можливість бути присутнім на СТО під час установки обладнання / обслуговування;
 • Відпочити в кімнаті очікування на м'яких диванах перед телевізорами, ознайомитися з пресою, випити кави / чай. Якщо Ви будете з дітьми, їм теж не буде нудно - до їх приїзду ми теж підготувалися;
 • Два телевізора в кімнаті відпочинку: по одному, Ви зможете дивитися традиційні телевізійні канали, по другому - як ми встановлюємо / обслуговуємо газове обладнання;
 • Запис на СТО в зручний для Вас час. Працюємо за попереднім записом. Записавшись заздалегідь, не доведеться чекати своєї черги;
 • Спеціалістів сервісу з великим досвідом роботи;
 • Професійний інструмент і стенди, які рідко можна зустріти на спеціалізованих станціях;
 • Пакет документів для самостійної заміни техпаспорта.

зворотній зв'язок


https://www.traditionrolex.com/46
Завантаження...