https://www.traditionrolex.com/46
BestSTO

ГБО і ресурс двигуна

рубрика

Складнощі - уявні і реальні.

 

Щоб у Вас не склалося відчуття, що установка і експлуатація ГБО - справа зовсім просте, давайте розглянемо неприємні моменти, про які ухиляються від розмов установники.

 

Ви напевно могли чути відгуки про те, як негативно газ може впливати на двигун. І безумовно ці відгуки вносять деякі сумніви при ухваленні рішення по установки ГБО на свій автомобіль.

 

Розглянемо докладно найпоширеніші з них:

1) Підвищена щодо бензину температура горіння газу. як показують наші експерименти це не так. Температура вихлопних газів при горінні газу і бензину розрізняється на 10-50 градусів, при чому на газі менше . Проблема криється в іншому. При неправильної пропорції палива і повітря, їх суміш горить довше.

ГБО і ресурс мотора

І догорає вже при відкритих випускних клапанах. Це і є причина підвищеної теплового навантаження на клапана. Тому дуже важливо щоб топливовоздушная суміш у всьому діапозоні роботи двигуна була правильна. Це можна забезпечити за умови виконання трьох умов:  

a) Правильно підібране обладнання . Редуктор, який може задовольнити потребу мотора в паливі, при максимальному навантаженні. Форсунки, які точно дозують суміш і мають низький коефіцієнт температурної залежності, електронний блок управління, який дозволяє точно налаштувати склад суміші у всьому діапазоні роботи двигуна. Детально про представленому на Українському ринку ГБО можна прочитати в розділі Устаткування ГБО .

 

b) Якісний монтаж ГБО . Дуже важливо щоб установка додаткової паливної системи була якісно зроблена грамотними і добре навченими фахівцями. Детально можна прочитати тут - Як ми ставимо ГБО .

 

c) Грамотна настройка ГБО . Якісно налаштувати ГБО, особливо на сучасних автомобілях, можливо тільки при наявності сучасного комплексу діагностичного обладнання, значного багажу знань не тільки по системам ГБО але по влаштуванню двигунів, систем управління двигунами. Ми не тільки пройшли відповідне навчання безпосередньо у виробників ГБО але і проводимо навчання діагностів бензинових двигунів . Також у нас є сучасний діагностичний комплекс, що включає різні сканери, мотор-тестери, осцилографи і т. Д. Це обладнання наш досвід і знання дозволяють нам не тільки вирішити будь-яку проблему з гбо, але і діагностувати будь-які несправності двигунів.

 

2) Підвищений витрата газу зводить нанівець всю економію . При справному двигуні і виконанні всіх вище перерахованих умов витрата газу щодо бензину буде вище на 15 відсотків (якщо рахувати за обсягом, тому що якщо вважати по масі, то витрата на газі менше ніж на бензині).

 

3) Неминуче також зменшення корисного об'єму багажника автомобіля, викликаного установкою балона. На щастя, сучасна промисловість пропонує таке розмаїття рішень, що всі незручності можна легко звести до мінімуму. Цьому питанню ми присвятили окремий розділ - Куди подіти запаску?

 

За умови правильно підібраного обладнання, якісного монтажу і грамотної настройки ГБО ніяких проблем з експлуатацією ГБО у Вас не виникне. Поставивши ГБО в нашій компанії, Ви можете бути впевнені в безвідмовності свого автомобіля.

 

C повагою, команда MOTOR GAS.

Поделиться:

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для встановлення ГБО на Ваш автомобіль. Обладнання та досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на найвищому рівні.
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
https://www.traditionrolex.com/46
Завантаження...