BestSTO

Газові форсунки Barracuda

Газові форсунки Barracuda - сучасний продукт, розроблений польською компанією Alex.

Дана розробка об'єднала в собі переваги всіх існуючих на ринку ГБО аналогів. Для газових форсунок дуже важливі певні параметри - розглянемо основні з них:

Лінійна характеристика продуктивності. Параметр, що характеризує залежність кількості дозованого форсункою палива від часу відкриття даної форсунки. Це означає що відкриваючись на 2 мілісекунди, форсунка видаетопределенное колічествао газу, а відкриваючись на 4 мілісекунди, вона повинна видати в два рази більше палива, відповідно. При всій очевидності даного факту, у більшості газових форсунок (особливо у дешевих) це не так - їх характеристика продуктивності не лінійна. За лінійності роботи форсунки Barracuda подібні японським форсунок Keihin.

Стабільність параметрів продуктивності. Форсунка - це механічний виконавчий елемент, який в процесі роботи здійснює мільйони циклів. І характеристика продуктивності може змінюватися. Дуже важливо, щоб ця характеристика, на протязі всього терміну служби не змінювалася більш ніж на 5%. Форсунки Barracuda забезпечують стабільну характеристику продуктивності протягом 300 мільйонів циклів, це приблизно 250 тис км пробігу.

Час відгуку форсунки - дуже важливий параметр, це час, який проходить з моменту отримання форсункою сигналу, до повного відкриття форсунки. Як бачимо на графіку, цей параметр у форсунки Baracuda дуже близький до форсунки Keihin - еталоном в світі газових форсунок. І перевершує аналогічний параметр у форсунки Hana в десять разів! Анологично ситуація і з часом закриття форсунки. Ознайомитися з порівняльним тестом даних форсунок Ви можете тут.

Мінімальна зміна продуктивності при зміні температури. - форсунки доводиться працювати в досить широкому діапазоні температур від -20 до 120 градусів. Як відомо при зміні температури фізичні тіла можуть змінювати свої геометричні розміри. Газова форсунка Baraccuda, використовує такий плунжер, який має мінімальний коефіцієнт температурного розширення. Хід плунжера, який дозує газ дуже маленький, близько 0,5 мм. Якщо він збільшиться в розмірах, відповідно буде відкриватися на меншу величину і знизиться продуктивність форсунки. У дешевих форсунок хід плунжера зменшується на 20% !!!

Статті про форсунки Barracuda в журналі Автоцентр (клікабельно)

Форсунки Barracuda

Форсунки Barracuda

Форсунки Барракуда
поділитися:
поділитися:
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...