BestSTO

Сертифікація авто з США

Якщо ви встигли переглянути нашу галерею робіт, то напевно звернули увагу, що в ній багато машин, призначених для американського ринку. В Україні їх ввозять величезна кількість і попит тільки росте. Не секрет, що «за океанські» транспортні засоби часто продаються після дтп, наслідки яких у нас в країні можна виправити за прийнятні гроші. Завдяки хорошим дорогам, паливу і нетривалого експлуатації американські машини мають гарний технічний стан.

Якщо у вас мало досвіду в такого роду покупках - зверніться в компанію, яка професійно «під ключ» займеться підбором, купівлею, доставкою та розмитненням машини. Щоб поставити надалі її на облік в Україні, і отримати номерні знаки необхідно отримати сертифікат на авто з США. Для цього авто необхідно відремонтувати (якщо треба) і пройти процедуру сертифікації автомобіля з США . Це обов'язкова умова для легальної експлуатації транспортного засобу в Україні та перевірки її відповідності Європейським нормам. Раннє послугу сертифікація авто з америки надавали кілька лабораторій в Києві, зараз їх з'явилося більше - одна з лабораторій по сертифікації авто з США відкрилася на території нашої СТО (Київ, провулок Квітневий, 1).

Сертифікація автомобіля з США під час установки ГБО

Купуючи машину, не думали про ГБО? Рекомендуємо виділити кілька хвилин і зв'язатися з нашими менеджерами. Вони детально проконсультують, прорахують вигоду від переобладнання і дадуть відповідь на питання, що цікавлять.

Звертаємо вашу увагу, якщо з якоїсь причини, ви збираєтеся встановити газову апаратуру не у нас на СТО, то рекомендуємо переконається в кваліфікації вашого фахівця. Є ряд вимог до переобладнання, якщо вони не будуть витримані, вам буде відмовлено в сертифікації американських авто (Київ або інше місто, не має значення, вимоги всюди стандартні).

Також, уточніть чи видають вони сертифікат і акт виконаних робіт після переоснащення. Ці документи необхідні для сертифікації авто з США Київ, в іншому випадку, ціна послуги може вирости.

Встановивши газ правильно, перед сертифікацією автомобіля з америки, ви можете заощадити близько 2500 грн.

Як сертифікувати авто з США без переплат

Попередньо узгодивши з експертом дату і час, приносите чисту і справну машину в лабораторію. Для сертифікації американських авто знадобиться стандартний пакет документів і приблизно 1 годину вашого часу.

Вимоги для сертифікації американських авто в Україні:

 • Чистий і справний авто;
 • Ціла світлова техніка, без сколів і тріщин;
 • светопропускаемости лобового скла - 75%, бічних - 70%;
 • Шкала швидкості в км / год (допустима додаткова шкала в милях);
 • Бічні повторювачі покажчиків поворотів жовтого кольору, передні габарити - білого.
 • Норма викидів для проходження сертифікації авто з США в Україні: не нижче Євро 2 для легкових, для інших - не нижче Євро 5;
 • Протитуманні фари (ззаду машини) синхронізуються з сигнальною лампочкою на приладовій панелі.

Поки експерти проведуть огляд і випробування ви зможете почекати в клієнтської кімнаті, випивши чашку зернової кави або чаю. За результатами успішного проходження сертифікації машини з США вам видадуть сертифікат, з яким приїхав в МРЕО можна поставити транспортний засіб на облік.

Якщо ви вирішите їздити по місту і не робити сертифікацію американських авто - «ціна» кожної поїздки може вилітся в штраф 340 - 425 грн і проблемами з поліцією.

Що потрібно для сертифікації авто з США. Які документи підготувати

 1. Документ, що підтверджує права на транспортний засіб: договір «купівлі-продажу», інвойс.
 2. Митні документи (МД-2, МД-6, посвідчення)
 3. Техпаспорт.
 4. Паспорт та ІПН автовласника.

Сертифікація автомобілів з США Київ і область

Сертифікацію авто з США (ціна близько 6000 грн) і Європи (близько 3000 гривень) проводять за попереднім записом, з понеділка по п'ятницю з 9 до 18 (субота за домовленістю).

Вартість послуг орієнтовна, вона може зрости, якщо будуть потрібні доопрацювання.

Задати питання щодо оформлення сертифіката на американський автомобіль можна експертам за номером: (0800) 218 028

поділитися:
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Скористайтеся можливістю - встановіть на свій автомобіль ГБО 4-го покоління Optima Pico (ALEX, Польща) або Power Gas (Tegas, Литва) за спеціальними цінами * - від 10 999 грн.
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.

Чистка форсунок Бензинові форсунки – важливий елемент у системі живлення мотора, тому що від точності їхньої роботи залежить правильність функціонування «стального серця» автомобіля в цілому. Їхнє завдання дуже точно і швидко, у потрібний момент, розпорошити бензин усередині камери згоряння, щоб паливоповітряна суміш згоріла повністю та вчасно. Від цього залежать екологічні показники двигуна, потужнісні, а також витрата палива.

У процесі експлуатації автомобіля інжектори можуть забруднюватися, внаслідок чого їх параметри можуть відходити за межі допустимих значень. Це може спричинити неправильну роботу двигуна. Симптоми виявляються по-різному:

Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.

Якщо ви хочете, щоб ГБО на авто працювало коректно, не доставляло проблем – не варто економити на кваліфікації спеціалістів сервісу та газобалонному обладнанні. Тут не буває дрібниць - кожен хомут, фітінг, трубка мають свої вимоги до безпеки і від них залежить якість роботи машини в цілому.

Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...

В сучасних реаліях вкрай важливо, щоб особистий транспорт був завжди на ходу і не підвів в самий невідповідний момент. Для цього необхідно правильно і регулярно його обслуговувати.

Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка і ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.
Установка газобалонного обладнання на автомобіль, згідно чинного законодавства, супроводжується перереєстрацією даного транспортного засобу в органах ДАІ, МРЕВ, МРЕВ. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні поміняти техпаспорт. У слідстві цієї заміни, автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.
Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...