BestSTO

ГБО OPTIMA NANO – це авторський продукт відомого польського виробника ALEX. Ця компанія більш 18-ти років виробляє і збирає газове обладнання на своїх заводах в місті Білосток.

Мотор-Газ є ексклюзивним представником бренду ALEX в Україні. Це дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам 100% оригінальне гбо ОПТІМА НАНО, ціна якого на сьогоднішній день, є оптимальним співвідношенням «ціна-якість».

Гбо 4 покоління OPTIMA NANO - це весь комплект від одного виробника. У нього входять високошвидкісні форсунки BARRACUDA і редуктор SHARK 1200 | 1500 і ін.

Електронний блок управління NANO (ЕБУ) - це потужний і швидкодіючий 64-розрядний процесор з великою кількістю функцій, призначених для налаштування апаратури під будь-який тип 3-4-х циліндрових двигунів, на будь-якому авто.

Висока якість матеріалів проводки і з пило / вологозахищеним корпусом, і роз'ємами проводів, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми настройки - тільки початок списку переваг, який відрізняє продукт польської компанії ALEX, від конкурентів.

Функціонал електронік:

  • Власний інноваційний алгоритм автокоррекции по часу уприскування, в залежності від тиску у впускному колекторі і оборотів.
  • Функція довприска бензину, в залежності від навантаження і оборотів двигуна.
  • Функція теплого старту двигуна на газовому паливі.
  • Функція автоматичного розпізнавання зупинки (функція вибору тимчасового інтервалу для «засипання» газового блоку, після зупинки автомобіля, з метою запобігти витоку струму акумуляторної батареї.
  • Функція автоматичного перекриття газових клапанів в разі аварії, для підвищення безпеки.
  • Інноваційний алгоритм для роботи на двигунах, які зазнали чіп-тюнінгу.
  • Функція, що дозволяє підключиться до рідного (штатного) витратоміра повітря, з метою більш точного налаштування, особливо актуально для двигунів, обладнаних системою вальветронік, де немає вакууму в колекторі.
  • Найширший і зручний в роботі осцилограф, почанаючий автоматичний запис з моменту підключення комп'ютера до газового блоку.
  • Великий вибір газових форсунок. Можливість роботи з будь-якими форсунками. Великий перелік встановлених корекцій газових форсунок.
  • Моніторинг підключення комп'ютера до газового блоку за визначенням id комп'ютера, і фіксація виконуваних операцій при підключенні, можна бачити обслуговувався автомобіль за межами вашого сервісу.

Польські інженери реалізували в цьому ЕБУ не тільки зручний функціонал настройки і регулювання гбо ОПТІМА НАНО для самих установників, а й впровадили зручні і корисні функції для автовласника, такі як наприклад, можливість підстроювання яскравості і гучності перемикача (кнопки) газ / бензин, встановленого в салоні і нагадування, якщо автомобіль не переведений на газове паливо.

Установка гбо OPTIMA в Києві

На тлі регулярно зростаючих цін на бензин, перехід на газ вже нікого не дивує. Установка гбо в Києві щодня дозволяє сотням людей оптимізувати витрати на утримання автомобіля.

Для того, щоб, переобладнання для Вас було безпечним, довговічним і безпроблемним - фахівці Мотор-Газ регулярно проходять навчання та стажування на заводах виробників газових систем та спілкуються безпосередньо з розробниками та інженерами. Це дозволяє нам до дрібниць розбиратися в установці ГБО OPTIMA NANO.

Монтаж газу і настройка гбо 4 покоління OPTIMA NANO проводяться 2-мя фахівцями і займають 1 робочий день. Після переобладнання, ми видаємо власнику автомобіля сервісну книжку і гарантію на 3 роки без обмеження пробігу, для підтримки якої необхідно 1 раз в 10 000 км проходити сервісне обслуговування. При такому ТО (технічне обслуговування) проводиться комп'ютерна діагностика і при необхідності настройка, вся система перевіряється на герметичність, також відбувається заміна всіх фільтрів. Всі ці роботи віднімуть у Вас близько півгодини часу.

Якщо ви підбираєте для себе кілька варіантів компаній-установників, і знайшли гбо OPTIMA NANO 4 покоління ціна, якого набагато нижче від інших пропозицій, це повинно насторожити. Можливо ціна занижена за рахунок більш дешевих і не завжди якісних компонентів, походження яких дуже сумнівно.

Скільки коштує встановити газ?

Ціни на газобалонне обладнання, з яким ми найчастіше працюємо, вказані на нашому сайті. Вони залежать від марки / моделі автомобіля, типу уприскування двигуна, фірми виробника газової апаратури, складності монтажу. Вартість гбо на конкретний автомобіль Ви можете дізнатися у фахівця відділу сервісу по телефону, написавши нам на ел. Пошту info@motor-gas.ua або приїхавши до нас на СТО.

Як оплатити послугу?

Для зручності клієнтів, оплатити наші послуги можна різними способами, в тому числі, є можливість монтажу в розстрочку. Ми співпрацюємо з 2-ма компаніями, у яких можлива розсрочка на установку гбо без переплат та без першого внеску. (Ціна фіксується і не змінюється протягом терміну виплат).

Для її оформлення, потрібно зв'язатися з нашим менеджером, обумовити з ним всі нюанси установки ГБО 4 покоління ОПТІМА НАНО після чого, в залежності від обраної кредитної компанії, Вами оформлюється договір.

У нас на сервісі завжди є в наявності гбо OPTIMA NANO, ціна за зазначену систему, включає себе всі необхідні газові елементи (вам докуповувати додаткове обладнання не потрібно), роботи по монтажу та налагодженню, гарантію на 3 роки без обмеження пробігу, пакет документів для МРЕВ . І якщо вирішили переобладнати автомобіль на Мотор-Газ, то додатково чекати поставки обладнання Вам не доведеться.

Статьи про ГБО Optima NANO в журнале Автоцентр (кликабельно)

Optima NANO (Оптима Нано)

ГБО Оптима Нано

поділитися:
поділитися:
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...