BestSTO

Фото ГБО на Volkswagen Passat (Фольксваген Пассат)

ГБО на Volkswagen Passat

У 2018 році на українських дорогах збільшилася кількість автомобілів з Америки. Цьому посприяв закон про зниження акцизу на ввезення авто з США. Часто, нам задають питання: «Чи можна встановити ГБО на Volkswagen Passat для американського ринку?». Наша відповідь однозначна: «Так».

ПРОЦЕС ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО НА VOLKSWAGEN PASSAT (США)

Модель, яку ви бачите на фото, часто переобладнують під використання газового палива. Даний мотор відмінно працює на газі, не приносячи собі шкоди. Установка ГБО на Фольксваген Пассат (США) займає 1 день.

Установлене ГБО НА VOLKSWAGEN PASSAT (США)

Власнику цього авто ми запропонували весь комплект ГБО від одного виробника, польського бренду ALEX. Ми співпрацюємо з ними багато років і є їх представниками в Україні. ALEX - одні з небагатьох, хто пропонує споживачеві високу якість за доступні гроші.

У цей комплект гбо 4 покоління входять: електронний блок управління OPTIMA EXPERT, форсунки BARRACUDA, редуктор SHARK 1500 і інше. Встановлена ​​електроніка має функцію довприска бензину на високих оборотах, а також, корекції по OBD.

Балон, як найчастіше буває, встановили замість запасного колеса, об'ємом 59 літрів. Заправний вузол розмістили в люку бензобака.

Після установки обладнання, наш фахівець проводить точну настройку гбо на Volkswagen Passat, завдяки якій, автомобіль буде коректно і безпроблемно працювати на новому виді палива.

По завершенню всіх робіт, власнику автомобіля необхідно поїхати в МРЕВ і замінити техпаспорт. Вся процедура займає всього кілька годин і коштує близько 700 гривень.

Хочете скоротити витрати на утримання своєї машини вдвічі? Телефонуйте до відділу сервісу, і ми підберемо і встановимо необхідне обладнання з гарантією на 36 місяців (без обмеження пробігу).


были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...