https://www.traditionrolex.com/46
BestSTO

Куди подіти запаску?

рубрика

Оскільки на більшості інсталяцій використовується балон, встановлений в нішу для запасного колеса. Відповідно після установки ГБО виникає питання, що робити з запаскою.

Найпростіший варіант - це покласти запаску в чохол і возити в багажнику. Але у цього варіанту є істотний недолік. Використовується корисний об'єм багажного відділення.

Наступний варіант - придбати так звану докатку. Запасне колесо, яке набагато тонше штатного. Його можна використовувати тільки тимчасово, щоб доїхати до шиномонтажу. Це колесо займає на порядок менше місця в багажнику.

Колесо-докатка

Можливо зовсім відмовитися від запасного колеса, оснастивши автомобіль портативним компресором та шинним герметиком. За допомогою цього нехитрого інструменту можна самостійно усунути прокол і дістатися до шиномонтажу. Це навіть простіше ніж поставити запаску. Колесо піддомкрачувати, через сосок в колесо накачується шинний герметик, колесо кілька разів прокручується і накачується компресором. На шиномонтажі, при ремонті колеса весь герметик видаляється.

Компресор                    Шинний герметик

У нас ви можете придбати як докатки, так і набори компресора і герметика.

З повагою,
команда Motor-Gas.

Поделиться:

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для встановлення ГБО на Ваш автомобіль. Обладнання та досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на найвищому рівні.
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
https://www.traditionrolex.com/46
Завантаження...