BestSTO

Фото ГБО на Chevrolet Silverado (Шевролет Сильверадо)

ГБО на Chevrolet Silverado (США)

Завдяки закону про знижений акциз на ввезення авто з Америки, багато українців вже обзавелися або поміняли особистий транспорт. А якщо ви вирішили купити собі справжній американський пікап з з великим об'ємом двигуна, то ви повинні знати, що вони розмитнюються як вантажівка. Незалежно від обсягу двигуна, оплачується тільки ПДВ - 20%, без акцизу і мита. Є й особливості в цьому процесі, подробніше з ними ознайомитися можна в законопроекті.

Процес встановлення ГБО на Chevrolet Silverado (США)

Така популярність часто пов'язана з низькою вартістю пошкоджених автомобілів останніх років випуску (до речі, жителі Америки їх не ремонтують. Вартість автомобіля виплачує страхова компанія, забирає його собі і продає з аукціону, а власник розбитої машини купує нову). При цьому, в більшості випадків, їх технічний стан - відмінний через невеликий пробіг.

Нещодавно, до нас на сервіс з проханням монтажу гбо на Шевролет Сильверадо 2015 року звернулася його новий власник. Авто, яке ви бачите на фото з вантажопідйомністю 5 тонн, буде використовуватися в комерційних цілях, в якості машини-асенізатора, тому для власника важливо, щоб встановлене газобалонне обладнання працювало довго і без збоїв.

Встановлене ГБО на Chevrolet Silverado (США)

Клієнт зупинив свій вибір на електронному блоці управління PRINS VS-2. З цією електронікою ми працюємо вже багато років, вона надійна і прослужить довгий термін. Балон на 92 літра встановили замість одного з бензинових баків.

Установка ГБО на Chevrolet Silverado подвійно вигідна, по-перше, тому що автомобіль постійно в дорозі, а по-друге, у нього великі «апетити». Після установки обладнання, в залежності від стилю їзди, витрата становить приблизно 15-20 літрів. Можете порахувати, в яку суму обійшлися б заправки бензином.

Всі роботи, наші фахівці зробили за 2 дні (включаючи точну настройку гбо на Chevrolet Silverado).

На всю встановлену апаратуру і проведені роботи ми надали гарантію - 36 місяців без обмеження пробігу, а також, видали документи для заміни техпаспорта.


были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...