BestSTO

Чистка бензинових форсунок

Чистка форсунок у Києві

Чистка форсунокБензинові форсунки – важливий елемент у системі живлення мотора, тому що від точності їхньої роботи залежить правильність функціонування "сталевого серця" автомобіля в цілому. Їхнє завдання дуже точно і швидко, у потрібний момент, розпорошити бензин усередині камери згоряння, щоб паливоповітряна суміш згоріла повністю та вчасно. Від цього залежать екологічні показники двигуна, потужнісні, а також витрата палива.

У процесі експлуатації автомобіля інжектори можуть забруднюватися, внаслідок чого їх параметри можуть відходити за межі допустимих значень. Це може спричинити неправильну роботу двигуна. Симптоми виявляються по-різному:

 • Важкий запуск двигуна
 • Підвищена витрата
 • Втрата потужності
 • Нестабільна робота двигуна
 • И т.д.

Зважаючи на особливості експлуатації, бензинові інжектори на безпосередньому упорскуванні забруднюються частіше, ніж на розподіленому. Заводом-виробником рекомендовано очищення форсунок кожні 40-50 тис. км. пробігу авто. Якщо вчасно, навіть при безпроблемній роботі, ігнорувати регламентний сервіс з промивання інжектора, то незабаром це може призвести до виходу його з ладу, вартість нового (пряме упорскування) становить від 100 євро і вище.

Промивання форсунок бензинового двигуна

Чищення форсунок бензинового двигуна з прямим упорскуванням (direct injection) тривалий час було проблемою для автовласника. Для її проведення потрібно залишити машину на сервісі на кілька днів, т.я. послуга має на увазі:

 • демонтаж впускного колектора
 • зняття форсунок
 • обов'язкову заміну ремкомплектів та інших робіт з монтажу/демонтажу.

Багато часу і сил займало промивання форсунок (ціна на послугу була висока і коливалася в межах 5 000 грн). Крім термінів і високої вартості на чищення інжектора високого тиску, проблемою було відсутність можливості перевірити результат процедури до монтажу їх на мотор. Ніхто не міг дати гарантії, що все зроблено правильно. Це ще одна причина, через яку неможливо провести якісне промивання бензинових форсунок своїми руками (кустарно).

Чищення форсунок без зняття за новою технологією

У зв'язку з широким розповсюдженням двигунів внутрішнього згоряння з прямим упорскуванням та складністю процедури з промивання форсунок, виникла необхідність у розробці нових методик та виробництві спеціалізованих засобів/рідини для спрощення цих операцій.

Одним із лідерів з виробництва такої хімії є американська фірма BG. В інтернеті ви можете знайти безліч позитивних відгуків про їхню продукцію. Переваги використання коштів цієї компанії полягають у тому, що:

 • чищення форсунок проводиться без зняття
 • немає необхідності в заміні свічок запалювання та оливи
 • є можливість спостерігати за процесом під час проведення цієї операції

Ще одна перевага промивання форсунок без зняття в тому, що на двигуні, так само очищається камера згоряння, яка схильна до забруднення не менше. Цього не відбувається, коли проводиться чищення демонтованих форсунок на стенді. На сьогоднішній день, спосіб промивання «без зняття з мотора» є найкращим. Вся операція займає близько 2-х годин. Результати постійно фіксуються сканером підключеним до OBD автомобіля, де майстри спостерігають за ефективністю процесу та станом зносу.

При використанні хімії інших виробників, необхідно проводити заміну свічок та оливи відразу, під час чищення інжектора (ціна, за рахунок проведення додаткових робіт, зросте). У нас на сто Motor-Gas є в наявності оригінальна продукція компанії BG, і за попереднім записом ми проводимо промивання інжектора (ціна від 4000 грн) за новою технологією.

Ультразвукове чищення форсунок на стенді у Мотор-Газ

З появою на двигунах внутрішнього згоряння інжекторного упорскування, обслуговування інжекторів ускладнилось. Роботи проводили методом ультразвукового чищення форсунок, оскільки інших варіантів не було. Згодом багато СТО відмовилися від послуг, т.я. метод показав себе як найефективніший. Більше того, міг пошкодити чи завдати шкоди інжекторам деяких виробників.

В даний час ультразвукове очищення форсунок застосовується лише за умови допустимості процедури заводом-виробником. Очищення ультразвуком є малоефективним при чищенні форсунок прямого впорскування..

Чистка форсунокШановні клієнти, звертаємо вашу увагу на те, що ми проводимо чищення форсунок: fsi, tsi, gdi, EcoBoost моторів, тобто. тільки з прямим упорскуванням палива, а також можемо провести чищення газових форсунок (ціна від 850 грн.). Також, наша станція надає послуги з встановлення та сервісу газобалонного обладнання, регулювання теплових зазорів клапанів та обслуговування корейських LPI автомобілів.

Станція Motor-Gas приймає машини по запису. Дізнатися, коли можна приїхати на діагностику та промивання форсунок без зняття (ціна залежить від їхньої кількості) або іншу послугу, можна у наших менеджерів за телефоном: (044) 363 63 40

поділитися:
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Скористайтеся можливістю - встановіть на свій автомобіль ГБО 4-го покоління Optima Pico (ALEX, Польща) або Power Gas (Tegas, Литва) за спеціальними цінами * - від 10 999 грн.
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.

Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.

Якщо ви хочете, щоб ГБО на авто працювало коректно, не доставляло проблем – не варто економити на кваліфікації спеціалістів сервісу та газобалонному обладнанні. Тут не буває дрібниць - кожен хомут, фітінг, трубка мають свої вимоги до безпеки і від них залежить якість роботи машини в цілому.

Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...

В сучасних реаліях вкрай важливо, щоб особистий транспорт був завжди на ходу і не підвів в самий невідповідний момент. Для цього необхідно правильно і регулярно його обслуговувати.

Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка і ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.
Установка газобалонного обладнання на автомобіль, згідно чинного законодавства, супроводжується перереєстрацією даного транспортного засобу в органах ДАІ, МРЕВ, МРЕВ. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні поміняти техпаспорт. У слідстві цієї заміни, автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.

Якщо ви встигли переглянути нашу галерею робіт, то напевно звернули увагу, що в ній багато машин, призначених для американського ринку. В Україні їх ввозять величезна кількість і попит тільки росте. Не секрет, що «за океанські» транспортні засоби часто продаються після дтп, наслідки яких у нас в країні можна виправити за прийнятні гроші. Завдяки хорошим дорогам, паливу і нетривалого експлуатації американські машини мають гарний технічний стан.

Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...