BestSTO

Фото ГБО на Dodge Ram 2013 (Додж Рем 2013)

ГБО на Dodge Ram 2013

Справжній гігант американського автопрому - Додж Рем з об'ємом двигуна 5.7 л .. Витрата палива по місту, нерідко, у нього досягає 30 літрів. Чи потрібна установка гбо на Dodge Ram 2013? Відповідь напрошується сама по собі.

Процес встановлення ГБО на Dodge Ram 2013

Власник автомобіля, який ви бачите на фото, звернувся до нас на сервіс за консультацією з підбору та монтажу ГБО 4 покоління. Наші менеджери запропонували обладнання, яке відповідає Європейським нормам якості і безпеки, чудово впорається зі своїм завданням і «вписується» в бюджет клієнта.

Всі роботи по встановленню ГБО на Dodge Ram 2013 завершили за 1 день. Балон закріпили під днищем, на 92 літри.

Встановлене ГБО на Dodge Ram 2013

На автомобілі з потужним мотором вкрай важливо підібрати правильний газовий редуктор. Ми радимо звертатися з цим питанням тільки на спеціалізовані СТО, де співробітники мають необхідні знання та досвід.

Наші фахівці за 13 років роботи станції, мали справу з усіма відомими редукторами, до того ж, щороку вони проходять навчання у виробників, це дозволяє їм вірно і точно підбирати потрібні елементи, відповідні технічним характеристикам автомобіля. Свою кваліфікацію ми підтверджуємо чесною гарантією і новими портфоліо переобладнаних автомобілів. Нам довіряють!

Велика кількість та розмаїття представлених редукторів сьогодні, може збити з толку не кваліфікованих майстрів, що понесе для Вас (автовласника) ряд незручностей, зайвих витрат на ремонт і шкоду машині.

Завершує процес встановлення обладнання - настройка гбо на Dodge Ram 2013. Це не менш важливий етап, під час якого майстер відстроює всю систему. Від його дій і кваліфікації залежить якість роботи автомобіля при їзді на газі і його витрата.

При здачі авто, клієнт проходить інструктаж по експлуатації, отримує документи для реєстрації газобалонного обладнання в МРЕО, гарантію на 3 роки (без обмеження пробігу) і можливість більше не переплачувати при заправці.

* Наша команда ініціювала незалежний тест редукторів для подібних двигунів. Його результати дивіться тут.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...