https://www.traditionrolex.com/46
BestSTO

Ремонт ГБО

Ремонт ГБОВстановлення та ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.

Основу колективу техцентру Мотор-Газ складають високопрофесійні фахівці, що мають великий досвід роботи в сфері роботи з газобалонним обладнанням. Майстри періодично проходять навчання у провідних виробників ГБО і застосовують у своїй роботі найсучасніші технологічні рішення.


ГБО ремонтРівень нашого сервісу - це надання гарантії, терміни встановлення та ремонту ГБО, наявність кімнати для відвідувачів і інші зручності. Поки обслуговують ваш автомобіль, ви можете зайнятися поточними справами, скориставшись Інтернетом.

Регулювання і налаштування газового обладнання (ГБО) здійснюється за попереднім записом, заощаджуючи ваш час. Ремонт, налагодження та регулювання ГБО проводиться незважаючи, коли, де і ким було встановлено на ваш автомобіль це обладнання. Після виконаного нашими фахівцями ремонту Ви отримаєте гарантію на те, що відремонтоване газове обладнання буде служити довго і надійно, без будь-яких збоїв.

Техніка безпеки при експлуатації автомобіля на газовому паливі:

В процесі експлуатації автомобіля слід звертати особливу увагу на герметичність з'єднань всіх трубопроводів, клапанів, редуктора-випарника і правильність встановлення балона.

Не допускається експлуатація автомобіля з вичерпаним терміном газового балона. Балони підлягають періодичному огляду в терміни, обумовлені «Правил улаштування та експлуатації посудин, що працюють під тиском» (один раз на два роки).

Для перекладу двигуна на газове паливо необхідно прогріти двигун до температури 50-60 градусів.

Зупиняти двигун слід вимиканням запалювання. При тривалих стоянках рекомендується закрити видатковий вентиль на балоні і виробити газ із системи.

Не можна допускати засмічення фільтра газової системи, механічні домішки можуть пошкодити клапанні механізми газової системи. Також можливе падіння потужності двигуна внаслідок зменшення кількості проходить газу при збільшенні опору фільтру.

При появі запаху газу слід негайно закрити на балоні обидва вентилі (робоча магістраль і заправна магістраль) і звернеться в сервіс ГБО.

Автомобіль повинен бути укомплектований хладонового або порошковим вогнегасником ємністю не менше 2 л.

Забороняється:

Робота двигуна на газі при несправної газової апаратури при наявності витоків газу із системи.

Ставити автомобіль з несправною газовою апаратурою в закрите приміщення.

Запуск двигуна, в'їзд і виїзд з гаража на газовому паливі.

Виконувати самостійно будь-якої ремонт газобалонної апаратури.

Залишати балон, повністю заправлений під променями сонця або іншими джерелами тепла.

Залишати автомобіль на тривалій стоянці з відкритими вентилями на балоні.

Умови гарантії:

 • Гарантійний термін з дня встановлення ГБО становить:
 1. на обладнання ……………. -1 рік, но не більше 50 000 км пробігу;
 2. на обладнання ……………. -2 роки, но не більше 150 000 пробігу.
Ремонт під час гарантії (заміна деталей ГБО поламаних за час гарантії) не продовжує її термін.

У разі порушення власником ГБО правил експлуатації, усунення несправностей виробляється за його рахунок.

Власник зобов'язаний представляти автомобіль в сервіс-центр для усунення несправностей ГБО відразу в міру їх виникнення. При експлуатації автомобіля з виниклими несправностями все побічні ефекти усуваються за рахунок власника.


Накладні витрати, пов'язані з гарантіями цін на чорне золото, що не покриваються гарантійними зобов'язаннями. До них відносяться:
 1. витрати на стоянку несправного автомобіля.
 2. витрати на буксировку або евакуацію.
 3. витрати на дорогу, проживання, харчування.
 4. витрати на заправку автомобіля.
 5. витрати часу, шкода діловій активності власника.
Гарантійні зобов'язання не поширюються на:

 1. витратні матеріали (газовий фільтр і.т.д.) і регламентні роботи, що проводяться в рамках ТО (крім контрольного огляду проведеного безкоштовно).
 2. ремонт несправностей, викликаних неякісним газом.
 3. ремонт несправностей, викликаних механічними пошкодженнями ГБА.

Гарантійні зобов'язання втрачають свою силу до Закінчення гарантійного ПЕРІОДУ в Наступний випадка:

 1. при спробі його розтину або ремонту будь-ким, крім як фахівцями Мотор-Газ;
 2. при пошкодження автомобіля в результаті аварії;
 3. при явних слідах стороннього втручання;
 4. при механічних пошкодженнях обладнання;
 5. при несвоєчасному проходженні ТО газобалонного обладнання;
 6. при використанні неоригінальних фільтрів очищення газу.

Власник надає автомобіль для проведення ТО або гарантійного ремонту в терміни, попередньо обумовлені з представником Мотор-Газ, відповідно до встановленої останнім черговості.

Установка газу на машину в нашій компанії - правильне і розумне рішення. (Схема проезда)

поділитися:
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.

Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.

Якщо ви хочете, щоб ГБО на авто працювало коректно, не доставляло проблем – не варто економити на кваліфікації спеціалістів сервісу та газобалонному обладнанні. Тут не буває дрібниць - кожен хомут, фітінг, трубка мають свої вимоги до безпеки і від них залежить якість роботи машини в цілому.

Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...

В сучасних реаліях вкрай важливо, щоб особистий транспорт був завжди на ходу і не підвів в самий невідповідний момент. Для цього необхідно правильно і регулярно його обслуговувати.

Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.

Встановлення газобалонного обладнання на автомобіль, згідно з чинним законодавством, супроводжується перереєстрацією цього транспортного засобу у Сервісному центрі. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні змінити техпаспорт. Внаслідок цієї заміни автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.

Якщо ви встигли переглянути нашу галерею робіт, то напевно звернули увагу, що в ній багато машин, призначених для американського ринку. В Україні їх ввозять величезна кількість і попит тільки росте. Не секрет, що «за океанські» транспортні засоби часто продаються після дтп, наслідки яких у нас в країні можна виправити за прийнятні гроші. Завдяки хорошим дорогам, паливу і нетривалого експлуатації американські машини мають гарний технічний стан.

Для правильної роботи мотора необхідно що б паливноповітряна суміш повністю згоріла коли поршень досягне ВМТ (верхньої мертвої точки) в цей момент тиск газів максимально і вони штовхають поршень вниз. Оскільки суміш згоряє не моментально, то підпалювати відповідно її треба раніше. Кут повороту коленвала двигуна між подачею напруги на свічку і ВМТ того ж циліндра називається кутом випередження запалювання ...
Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
https://www.traditionrolex.com/46
Завантаження...