Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Ремонт ГБО

Ремонт ГБОВстановлення та ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.

Основу колективу техцентру Мотор-Газ складають високопрофесійні фахівці, що мають великий досвід роботи в сфері роботи з газобалонним обладнанням. Майстри періодично проходять навчання у провідних виробників ГБО і застосовують у своїй роботі найсучасніші технологічні рішення.


ГБО ремонтРівень нашого сервісу - це надання гарантії, терміни встановлення та ремонту ГБО, наявність кімнати для відвідувачів і інші зручності. Поки обслуговують ваш автомобіль, ви можете зайнятися поточними справами, скориставшись Інтернетом.

Регулювання і налаштування газового обладнання (ГБО) здійснюється за попереднім записом, заощаджуючи ваш час. Ремонт, налагодження та регулювання ГБО проводиться незважаючи, коли, де і ким було встановлено на ваш автомобіль це обладнання. Після виконаного нашими фахівцями ремонту Ви отримаєте гарантію на те, що відремонтоване газове обладнання буде служити довго і надійно, без будь-яких збоїв.

Техніка безпеки при експлуатації автомобіля на газовому паливі:

В процесі експлуатації автомобіля слід звертати особливу увагу на герметичність з'єднань всіх трубопроводів, клапанів, редуктора-випарника і правильність встановлення балона.

Не допускається експлуатація автомобіля з вичерпаним терміном газового балона. Балони підлягають періодичному огляду в терміни, обумовлені «Правил улаштування та експлуатації посудин, що працюють під тиском» (один раз на два роки).

Для перекладу двигуна на газове паливо необхідно прогріти двигун до температури 50-60 градусів.

Зупиняти двигун слід вимиканням запалювання. При тривалих стоянках рекомендується закрити видатковий вентиль на балоні і виробити газ із системи.

Не можна допускати засмічення фільтра газової системи, механічні домішки можуть пошкодити клапанні механізми газової системи. Також можливе падіння потужності двигуна внаслідок зменшення кількості проходить газу при збільшенні опору фільтру.

При появі запаху газу слід негайно закрити на балоні обидва вентилі (робоча магістраль і заправна магістраль) і звернеться в сервіс ГБО.

Автомобіль повинен бути укомплектований хладонового або порошковим вогнегасником ємністю не менше 2 л.

Забороняється:

Робота двигуна на газі при несправної газової апаратури при наявності витоків газу із системи.

Ставити автомобіль з несправною газовою апаратурою в закрите приміщення.

Запуск двигуна, в'їзд і виїзд з гаража на газовому паливі.

Виконувати самостійно будь-якої ремонт газобалонної апаратури.

Залишати балон, повністю заправлений під променями сонця або іншими джерелами тепла.

Залишати автомобіль на тривалій стоянці з відкритими вентилями на балоні.

Умови гарантії:

 • Гарантійний термін з дня встановлення ГБО становить:
 1. на обладнання ……………. -1 рік, но не більше 50 000 км пробігу;
 2. на обладнання ……………. -2 роки, но не більше 150 000 пробігу.
Ремонт під час гарантії (заміна деталей ГБО поламаних за час гарантії) не продовжує її термін.

У разі порушення власником ГБО правил експлуатації, усунення несправностей виробляється за його рахунок.

Власник зобов'язаний представляти автомобіль в сервіс-центр для усунення несправностей ГБО відразу в міру їх виникнення. При експлуатації автомобіля з виниклими несправностями все побічні ефекти усуваються за рахунок власника.


Накладні витрати, пов'язані з гарантіями цін на чорне золото, що не покриваються гарантійними зобов'язаннями. До них відносяться:
 1. витрати на стоянку несправного автомобіля.
 2. витрати на буксировку або евакуацію.
 3. витрати на дорогу, проживання, харчування.
 4. витрати на заправку автомобіля.
 5. витрати часу, шкода діловій активності власника.
Гарантійні зобов'язання не поширюються на:

 1. витратні матеріали (газовий фільтр і.т.д.) і регламентні роботи, що проводяться в рамках ТО (крім контрольного огляду проведеного безкоштовно).
 2. ремонт несправностей, викликаних неякісним газом.
 3. ремонт несправностей, викликаних механічними пошкодженнями ГБА.

Гарантійні зобов'язання втрачають свою силу до Закінчення гарантійного ПЕРІОДУ в Наступний випадка:

 1. при спробі його розтину або ремонту будь-ким, крім як фахівцями Мотор-Газ;
 2. при пошкодження автомобіля в результаті аварії;
 3. при явних слідах стороннього втручання;
 4. при механічних пошкодженнях обладнання;
 5. при несвоєчасному проходженні ТО газобалонного обладнання;
 6. при використанні неоригінальних фільтрів очищення газу.

Власник надає автомобіль для проведення ТО або гарантійного ремонту в терміни, попередньо обумовлені з представником Мотор-Газ, відповідно до встановленої останнім черговості.

Установка газу на машину в нашій компанії - правильне і розумне рішення. (Схема проезда)

поділитися:
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.

Зачем нужна чистка газовых форсунок

Газовая форсунка - важный элемент системы ГБО.

Одним из главных критериев газовой, как и бензиновой, форсунки является точность дозирования топлива и равномерность его подачи через каждую форсунку. Это обязательные условия для стабильной и правильной работы двигателя.

В процессе эксплуатации газобаллонного оборудования, из-за накапливаемой грязи содержащейся в топливе, форсунки могут менять свои характеристики, а именно пропускную способность и стабильность работы. Это может сказаться на плохом переходе с бензинового на газовое топливо, может проявляться более «жесткая», чем на бензине, работа двигателя (особенно в утреннее время). Так же, эта проблема усугубляется с наступлением холодов. Когда форсунки гбо полностью забиты или вышли из строя, может проявляться индикатор " Check engine ".

Эксплуатация автомобиля с грязными газовыми форсунками, кроме плохой работы на газовом топливе, также может привести к сбою адаптации бензинового компьютера, что приведет к неправильной работе двигателя. На бензине, в свою очередь, может повлечь:

 • тяжелый запуск автомобиля,
 • потерю мощности,
 • повышение расхода,
 • нестабильность холостого хода,
 • др.

Чтобы избежать таких неисправностей рекомендуем периодически приезжать к нам на сервис Motor-Gas на диагностику форсунок (Киев, переулок Апрельский, 1. Р-н Виноградарь).

Сервис и ремонт газовых форсунок с гарантией качества

Долгое время на рынке гбо господствовали дешевые форсунки, с низкой точностью подачи газа, которых было достаточно для двигателей того времени. Профилактический ремонт им не требовался, т.к. срок службы у них был и так не большим.

С развитием сферы газового оборудования, развивалась и конструкция газовых форсунок. На сегодняшний день, они максимально приближены к хар-кам бензиновых, и период стабильной их работы превышает 250 тыс. км. Огромное внимание производителей уделяется точности работы и равномерности подачи топлива через каждую форсунку (инжектор).

С учетом эксплуатационных характеристик, большое значение имеет возможность сервисного обслуживания в процессе эксплуатации. Дорогие форсунки, условно можно разделить на 2 группы:

 • Работают, пока не наступит механический износ, либо ее хар-ки не изменятся из-за посторонних топливных грязевых отложений (В таком случае, инжектор подлежит только замене).
 • Форсунки, при конструировании которых была предусмотрена возможность периодического обслуживания, чтобы продлить срок стабильной работы и обеспечить максимальную точность их работы, во время всего периода эксплуатации. К таким форс можно отнести - Barracuda, Keihin и тд..

Среди автосервисов, обслуживающих гбо, бытует мнение, что форсунки лучше не чистить, а сразу менять на новые. Мы с этим не согласны, при условиях, указанных выше.

Специалистами компании Motor-Gas, совместно с заводом-производителем, была отработана собственная технология очистки газовых форсунок, с использованием спец. химикатов, не влияющих на безопасность компонентов инжектора.

Чистка газовых форсунок представляет собой технологическую процедуру по восстановлению их характеристик.
Результат проделанной работы по очистке форсунок проверяется на специальном стенде, что обеспечивает 100% гарантию качества выполненных работ.

Сколько стоит диагностика форсунок киев

Как заводы-производители автомобилей, дают рекомендации о периодических регламентных обслуживаниях бензиновых форсунок, так и производители газобаллонных систем, дают свои рекомендации по периодическому сервису.

В нашем регионе, рекомендуем чистить газовые инжектора каждые 30 000 - 40 000 км пробега или перед зимним/летним сезоном.

Проявление первых симптомов неправильной работы двигателя, таких как:

 • тяжелый утренний переход
 • неравномерная работа двигателя
 • потеря мощности
 • продергивание
 • индикатор Check engine

могут свидетельствовать о неисправности газ. форсунок. В таких случаях мы рекомендуем приехать на диагностику, по результатам которой будет определяться необходимость провести сервис и ремонт газовых форсунок.

Наша станция работает по предварительной записи с понедельника по субботу, с 9:00 до 18:00. Записаться на услугу «диагностика форсунок (цена от 200 грн) можно по телефону или написав на эл. Почту info@motor-gas.ua.

Стоимость обслуживания зависит от количества цилиндров в моторе, и расположения газовых инжекторов в подкапотном пространстве. На СТО Мотор-Газ чистка инжектора (Киев) для 4-х цил. стоит от 600 грн.. Так же, в процессе обслуживания, проводится инспекция состояния газовых рукавов и уточняются данные о последнем прохождении технического обслуживания (ТО).

В услугу «чистка форсунок» включена проверка равномерности производительности газовых форсунок для того, чтобы убедится эффективно ли была произведена чистка и можно ли их устанавливать на авто.

Занимает вся процедура порядка 1-1,5 часов.

Бывает, что из-за грязи форсунки даже после чистки не восстанавливаются, в следствии механического износа или повреждения, тогда необходимо их менять. В 95% случаев, такие форсунки как Barracuda и Keihin, очищаются и восстанавливаются их характеристики. Крайне важно, после обслуживания, проверить результаты чистки.

Важно! Производить чистку собственноручно - категорически запрещается. Необходимо знать как правильно и какими средствами их чистить, иначе их можно полностью вывести из строя.

Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.
Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...
Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка газобалонного обладнання на автомобіль, згідно чинного законодавства, супроводжується перереєстрацією даного транспортного засобу в органах ДАІ, МРЕВ, МРЕВ. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні поміняти техпаспорт. У слідстві цієї заміни, автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.
Для правильної роботи мотора необхідно що б паливноповітряна суміш повністю згоріла коли поршень досягне ВМТ (верхньої мертвої точки) в цей момент тиск газів максимально і вони штовхають поршень вниз. Оскільки суміш згоряє не моментально, то підпалювати відповідно її треба раніше. Кут повороту коленвала двигуна між подачею напруги на свічку і ВМТ того ж циліндра називається кутом випередження запалювання ...
Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...