BestSTO

Ремонт гібридних авто

Ремонт гібридного авто в Києві 2020 та 2021 роки стали рекордними з точки зору кількості установок газобалонного обладнання на гібридні автомобілі. Високий попит на ці машини нас підштовхнув до розширення сфери діяльності. Довгий час «Мотор-Газ» залишався спеціалізованим сервісом з ГБО, але нові тенденції та попит допомогли нам розширитися – на території СТО з'явилася команда професійних мотористів та лабораторія з сертифікації ГБО та авто зі США/Європи/Кореї, а тепер ми розвиваємо ще один напрямок - обслуговування гібридних автомобілів.

Ті, хто з нами вже працював, знають, що перед запуском нової послуги ми ретельно готуємося. Фахівці «Мотор-Газ» пройшли кілька навчань з обслуговування, діагностики та ремонту гібридних автомобілів в Україні та закордоном. Ми закупили необхідний професійний інструмент, запчастини для надання повного спектру послуг з ремонту гібридних автомобілів (крім кузовних робіт).

Обслуговування гібридних автомобілів у Києві на СТО Motor-Gas

Експлуатація гібридного авто, паралельно з обслуговуванням двигуна внутрішнього згоряння, додає ще необхідність обслуговування гібридної установки.

Обслуговування гібридів необхідно проводити не рідше ніж 1 раз на рік для збереження/продовження життя високовольтної батареї та тривалої її експлуатації.

Практика ремонту гібридних авто на нашій станції в Києві показала, що найчастіша причина виходу з ладу справної батареї - забитість контуру охолодження, спричинена потраплянням у повітряні канали дрібного сміття (пилу, бруду, вовни, комах тощо).

>

Практично всі гібридні автомобілі охолоджуються повітрям по системі: повітря із салону, вентилятором проганяється через високовольтну батарею та викидає нагріте повітря назовні. Відповідно, весь пил і дрібне сміття із салону потрапляє в батарею.

Коли під час сервісу гібридних автомобілів розкриваємо корпус батареї – виявляємо всю систему вентиляції або повністю забитої, або настільки сильно, що через зім'ятий пил повітря не проходить. Бруд забивається у всі канали, вентилятор – батарея перегрівається. Нагрів понад 47 градусів веде до незворотного процесу її деградації.

У себе на сто по гібридах у києві здійснюємо діагностику системи охолодження батареї та її прочищення (зі зняттям і без).

Якщо процедура проводиться без зняття: демонтуємо лише захисний короб, дивимося стан вентилятора, захисних сіток, повітряних каналів. Якщо кількість бруду всередині самої батареї не проглядається, достатньо прочистити вентилятор, сітки, повітровідвідні канали і блок батареї і зробити ревізію контактної групи батареї. Але якщо діагност помітив бруд між елементами ВВБ – очистити без зняття його не можна.

Під час проведення такої процедури ми рекомендуємо клієнтам відразу виміряти залишкову ємність батареї, оскільки вона вже й так демонтована з авто. Так послуга виходить дешевше, займе 2-3 години і дасть вичерпну інформацію про її стан.

Діагностика та ремонт гібридних автомобілів

Перевірка високовольтних батарей може здійснюватися двома способами:
  1. «Експрес» діагностика гібридних автомобілів.
    Це сервісна чи інтервальна процедура, яка дає нам загальну інформацію про стан батареї. Проводиться вона за допомогою спеціалізованого обладнання та з використанням спеціально прописаного алгоритму заводом-виробником кожного гібридного авто (тривалість приблизно 30-40 хвилин).
    При такій перевірці перевіряємо сканером напругу, які видають елементи високовольтної батареї і на підставі цих даних діагност робить висновок про справність або несправність батареї. При сумнівних показаннях, що виходять за межі значення, необхідно зробити глибшу діагностику.
  2. Другий спосіб (повна діагностика) полягає в демонтажі батареї, підключення навантажувального стенду та стенду визначення залишкової ємності батареї. Після такої діагностики можна чітко визначити несправні елементи та доцільність ремонту чи заміни батареї. Тривалість процедури 1-2 дні.

Якщо під час експрес-діагностики виявлено несправні елементи, міняти їх на справні неприпустимо, тому що без повного тесту батареї на всіх стендах діагностика гібридів – абсолютно неефективна і неправильна. Така заміна може призвести до повного виходу батареї за короткий період часу.

Якщо Ваш автомобіль експлуатується 30 000 км і більше, і такий тест батареї не проводився, рекомендуємо звернутися до професійного сервісу з ремонту та обслуговування гібридних автомобілів (у Києві це станція Мотор-Газ) та зробити діагностику. Вона покаже стан високовольтної батареї і необхідність заміни елементів, що «випадають». Особливо актуально це буде при ремонті гібридів, пригнаних зі США та ін.
поділитися:
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.

Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.

Якщо ви хочете, щоб ГБО на авто працювало коректно, не доставляло проблем – не варто економити на кваліфікації спеціалістів сервісу та газобалонному обладнанні. Тут не буває дрібниць - кожен хомут, фітінг, трубка мають свої вимоги до безпеки і від них залежить якість роботи машини в цілому.

Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...

В сучасних реаліях вкрай важливо, щоб особистий транспорт був завжди на ходу і не підвів в самий невідповідний момент. Для цього необхідно правильно і регулярно його обслуговувати.

Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка і ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.

Встановлення газобалонного обладнання на автомобіль, згідно з чинним законодавством, супроводжується перереєстрацією цього транспортного засобу у Сервісному центрі. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні змінити техпаспорт. Внаслідок цієї заміни автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.

Якщо ви встигли переглянути нашу галерею робіт, то напевно звернули увагу, що в ній багато машин, призначених для американського ринку. В Україні їх ввозять величезна кількість і попит тільки росте. Не секрет, що «за океанські» транспортні засоби часто продаються після дтп, наслідки яких у нас в країні можна виправити за прийнятні гроші. Завдяки хорошим дорогам, паливу і нетривалого експлуатації американські машини мають гарний технічний стан.

Для правильної роботи мотора необхідно що б паливноповітряна суміш повністю згоріла коли поршень досягне ВМТ (верхньої мертвої точки) в цей момент тиск газів максимально і вони штовхають поршень вниз. Оскільки суміш згоряє не моментально, то підпалювати відповідно її треба раніше. Кут повороту коленвала двигуна між подачею напруги на свічку і ВМТ того ж циліндра називається кутом випередження запалювання ...
Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...