BestSTO

Ремонт гібридних авто

Ремонт гібридний авто у Києві2020 та 2021 роки стали рекордними з точки зору кількості установок газобалонного обладнання на гібридні автомобілі. Високий попит на ці машини нас підштовхнув до розширення сфери діяльності. Довгий час «Мотор-Газ» залишався спеціалізованим сервісом з ГБО, але нові тенденції та попит допомогли нам розширитися – на території СТО з'явилася команда професійних мотористів та лабораторія з сертифікації ГБО та авто зі США/Європи/Кореї, а тепер ми розвиваємо ще один напрямок - обслуговування гібридних автомобілів.

Ті, хто з нами вже працював, знають, що перед запуском нової послуги ми ретельно готуємося. Фахівці «Мотор-Газ» пройшли кілька навчань з обслуговування, діагностики та ремонту гібридних автомобілів в Україні та за кордоном. Ми закупили необхідний професійний інструмент, запчастини для надання повного спектру послуг з ремонту гібридних автомобілів (крім кузовних робіт).

Обслуговування гібридних автомобілів у Києві на СТО Motor-Gas

Експлуатація гібридного авто, паралельно з обслуговуванням двигуна внутрішнього згоряння, додає необхідність обслуговування гібридної установки.

Обслуговування гібридів необхідно проводити не рідше ніж 1 раз на рік для збереження/продовження життя високовольтної батареї та тривалої її експлуатації.

Практика ремонту гібридних авто на нашій станції в Києві показала, що найчастіша причина виходу з ладу справної батареї - забитість контуру охолодження, спричинена потраплянням у повітряні канали дрібного сміття (пилу, бруду, вовни, комах тощо).

Практично всі гібридні автомобілі охолоджуються повітрям по системі: повітря із салону, вентилятором проганяється через високовольтну батарею та викидає нагріте повітря назовні. Відповідно, весь пил і дрібне сміття із салону потрапляє в батарею.

Коли під час сервісу гібридних автомобілів розкриваємо корпус батареї – виявляємо всю систему вентиляції або повністю забитою, або настільки сильно, що через зім'ятий пил повітря не проходить. Бруд забивається у всі канали, вентилятор – батарея перегрівається. Нагрів понад 47 градусів веде до незворотного процесу її деградації.

У себе на сто по гібридах в києві здійснюємо діагностику системи охолодження батареї та її прочищення (зі зняттям і без).

Якщо процедура проводиться без зняття: демонтуємо лише захисний короб, дивимося стан вентилятора, захисних сіток, повітряних каналів. Якщо кількість бруду всередині самої батареї не проглядається, достатньо прочистити вентилятор, сітки, повітровідвідні канали і блок батареї і зробити ревізію контактної групи батареї. Але якщо діагност помітив бруд між елементами ВВБ – очистити без зняття його не можна.

При проведенні такої процедури ми рекомендуємо клієнтам відразу виміряти залишкову ємність батареї, оскільки вона вже демонтована з авто. Так послуга виходить дешевше, займе 2-3 години і дасть вичерпну інформацію про її стан.

Діагностика та ремонт гібридних автомобілів

Перевірка високовольтних батарей може здійснюватися двома способами:
 1. "Експрес" діагностика гібридних автомобілів.
  Це сервісна чи інтервальна процедура, яка дає нам загальну інформацію про стан батареї. Проводиться вона за допомогою спеціалізованого обладнання та з використанням спеціально прописаного алгоритму заводом-виробником кожного гібридного авто (тривалість приблизно 30-40 хвилин).
  При такій перевірці перевіряємо сканером напругу, яку видають елементи високовольтної батареї та на підставі цих даних діагност робить висновок про справність або несправність батареї. При сумнівних показниках, що виходять за межі значення, необхідно зробити глибшу діагностику.
 2. Другий спосіб (повна діагностика) полягає в демонтажі батареї, підключення навантажувального стенду та стенду визначення залишкової ємності батареї. Після такої діагностики можна чітко визначити несправні елементи та доцільність ремонту чи заміни батареї. Тривалість процедури 1-2 дні.

Якщо під час експрес-діагностики виявлено несправні елементи, міняти їх на справні неприпустимо, тому що без повного тесту батареї на всіх стендах діагностика гібридів – абсолютно неефективна і неправильна. Така заміна може призвести до повного виходу батареї за короткий період часу.

Якщо Ваш автомобіль експлуатується 30 000 км і більше, і такий тест батареї не проводився, рекомендуємо звернутися до професійного сервісу з ремонту та обслуговування гібридних автомобілів ( це станція Мотор-Газ) і зробити діагностику. Вона покаже стан високовольтної батареї і необхідність заміни елементів, що «випадають». Особливо актуально це буде під час ремонту гібридів, пригнаних із США та інших країн..

Сервіс гібридних автомобілів

Ремонт гібридів у КиєвіЩоб уникнути дорогого ремонту гібрида, рекомендуємо не ігнорувати щорічну профілактику, яка в першу чергу полягає в очищенні контуру охолодження. Під час сервісу перевіряємо:

 • Контакти високовольтних батарей
  Будь-яке окислення контактів веде до підвищеного розряду батареї і також, позначається негативно через швидкий розряд і довгий заряд батареї.
 • Рівень рідини
  Це важливо, оскільки інвертори і всі електричні елементи автомобіля мають окремий контур охолодження, в який заливається спеціальна охолоджувальна рідина..
 • Рівномірність зносу батареї
  Через встановлену штатну діагностику в автомобілі, сканером, визначаємо залишкову ємність батареї.

Під час очищення весь модуль секцій батареї демонтується з машини, очищається. При необхідності контакти обробляються спеціальними матеріалами та збираються назад.

Робота, пов'язана з профілактикою батареї, займає 1 день. Іноді довше, зважаючи на складність доступу до батареї та тяжкість її демонтажу, кількість елементів. Усі інші роботи потребують більше часу.

Обладнання та стенди для роботи з гібридами

Апаратура для діагностики/ремонту гібридних авто та електромобілів багато в чому схожа, але для гібридів спектр обладнання ширший, оскільки машина, по суті, складається з двох різних систем: електричної та звичайної з двигуном внутрішнього згоряння.

Якщо при обслуговуванні звичайних сучасних двигунів, часто вже одного сканера недостатньо і бажано їх мати кілька, то при обслуговуванні гібридів - це обов'язкова умова.

У нас на сервісі є все необхідне обладнання для діагностики та ремонту:

Сканери (Відрізняються спектром можливостей та функціональністю):

 • Мультимарочний MaxiSYS
 • Дилерські (працюємо зі спеціалізованими сканерами для:
  - Toyota (Toyota Techstream)
  - Honda (Honda HDS)
  - Nissan (Leaf Spy, Leaf hacker и Nissan Consult III)
  - Ford, Mazda, Kia, Hyundai і тд.
 • Програмні
 • Апаратні

Для роботи з частинами, що працюють від двигуна внутрішнього згоряння та групу, яка обслуговує електричну частину:

 • Компресометр
 • Іскровий розрядник
 • Димогенератор
 • Пневмотестер герметичності циліндрів
 • Стенд для перевірки чищення форсунок
 • Ультразвукова ванна
 • Технічний стетоскоп
 • Відеоендоскоп
 • Осцилограф


Для роботи з електричною частиною:

 1. Мегаомметр для визначення пошкодження ізоляції високовольтної частини.
 2. Мікроміліметр для визначення нескінченно малого опору міжвиткового замикання обмоток електродвигуна.
 3. Вилка навантаження свинцево-кислотних акумуляторів (акб).
 4. Тестер обриву проводки.
 5. Навантажувальний стенд для розрядки.
 6. Аналізатор ємності високовольтної батареї.
 7. Спеціальний стенд, що дозволяє балансувати напругу літійних батарей.

Більшість приладів для обслуговування коштують дорого і не кожен сервіс може дозволити собі закупити все необхідне. Але! Діагностика гібридної частини без використання цього обладнання часто призводить до псування ел. частини машини, до встановлення неправильних «діагнозів» поломок. Після такого «обслуговування» дуже важко та дорого відремонтувати/відновити ТЗ.

На практиці, неодноразово стикалися з ситуаціями, коли через відсутність спеціалізованих стендів, автомобілям клієнтів були встановлені неправильні «діагнози». Вони міняли високовольтні батареї, витрачали на це багато грошей, але через короткий час приїхавши до нас дізнавалися, що цього можна було уникнути.

поділитися:
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Скористайтеся можливістю - встановіть на свій автомобіль ГБО 4-го покоління Optima Pico (ALEX, Польща) або Power Gas (Tegas, Литва) за спеціальними цінами * - від 10 999 грн.
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.

Чистка форсунок Бензинові форсунки – важливий елемент у системі живлення мотора, тому що від точності їхньої роботи залежить правильність функціонування «стального серця» автомобіля в цілому. Їхнє завдання дуже точно і швидко, у потрібний момент, розпорошити бензин усередині камери згоряння, щоб паливоповітряна суміш згоріла повністю та вчасно. Від цього залежать екологічні показники двигуна, потужнісні, а також витрата палива.

У процесі експлуатації автомобіля інжектори можуть забруднюватися, внаслідок чого їх параметри можуть відходити за межі допустимих значень. Це може спричинити неправильну роботу двигуна. Симптоми виявляються по-різному:

Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.

Якщо ви хочете, щоб ГБО на авто працювало коректно, не доставляло проблем – не варто економити на кваліфікації спеціалістів сервісу та газобалонному обладнанні. Тут не буває дрібниць - кожен хомут, фітінг, трубка мають свої вимоги до безпеки і від них залежить якість роботи машини в цілому.

Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...

В сучасних реаліях вкрай важливо, щоб особистий транспорт був завжди на ходу і не підвів в самий невідповідний момент. Для цього необхідно правильно і регулярно його обслуговувати.

Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка і ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.
Установка газобалонного обладнання на автомобіль, згідно чинного законодавства, супроводжується перереєстрацією даного транспортного засобу в органах ДАІ, МРЕВ, МРЕВ. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні поміняти техпаспорт. У слідстві цієї заміни, автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.

Якщо ви встигли переглянути нашу галерею робіт, то напевно звернули увагу, що в ній багато машин, призначених для американського ринку. В Україні їх ввозять величезна кількість і попит тільки росте. Не секрет, що «за океанські» транспортні засоби часто продаються після дтп, наслідки яких у нас в країні можна виправити за прийнятні гроші. Завдяки хорошим дорогам, паливу і нетривалого експлуатації американські машини мають гарний технічний стан.

Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...