https://www.traditionrolex.com/46
BestSTO

Де ми навчались

 • 27.03.2017 20:36:00
  Другий семінар від виробника ALEX по системам Optima

  Вже традиційно, на початку року відбулася робоча поїздка на виробництво польської компанії ALEX. У березні, MOTOR GAS і ALEX спільно організували другий семінар-презентацію по системам ГБО OPTIMA.

 • 15.03.2016
  Семінар-презентація нових систем Optima від виробника ALEX

  У лютому 2016 року колектив компанії «MOTOR GAS» зі своїми колегами і партнерами вирушили на дводенний технічний семінар в м. Білосток (Польща). Цей семінар був присвячений презентації нових блоків OPTIMA від відомого бренду ALEX.

 • 01.02.2013
  Навчання в голландської компанії Prins - лютий 2013 рік

  У лютому 2013 року ми відвідали фабрику Prins, для того щоб прослухати курс з навчання присвяченому встановленню систем Prins Direct Liqud MAX. Протягом двох днів ми вивчили всі тонкощі присвячені встановленню та пусконаладці сучасної газотопливної системи.

 • 01.05.2012
  Навчання в голландської компанії Prins - травень 2012 рік

  У березні 2012 року компанія Motor-Gas отримала статус офіційного представника Prins в Україні. І вже в новому статусі наші співробітники в черговий раз відправилися на навчання організоване технічним відділом Prins. Навчання було присвячено новим системам Prins VSI-2 і Prins Direct Liquid MAX.

  Prins VSI-2 - нова система побудована на основі Prins VSI, з новими функціями і можливостями.

 • 01.12.2010
  Навчання в голландської компанії Vialle - грудень 2010 рік

  На початку грудня 2010 року ми пройшли навчання в Голландії на фабриці Vialle. Курс навчання був присвячений встановленню газобалонного обладнання на мотори з безпосереднім уприскуванням палива (FSI, TSI).

  Для подальшого розгляду матеріалу дамо два визначення.

  Стехіометрична суміш - як відомо паливо без окислювача не горить. У нашому випадку окислювачем є кисень, що знаходиться в повітрі.

  Оптимальне співвідношення палива і окислювача називається стехиометрической сумішшю і для бензину становить 14,7 кг повітря на 1 кг палива ...

 • 20.05.2009
  Навчання в голландської компанії Prins

  Prins Autogassystemen B.V. голландська компанія, виробник відомих у всьому світі систем Prins VSI.

  Оскільки нам пощастило одним з перших в Україні, зіткнутися з пропозицією роботи з даною системою, то ми за дуже короткий час з початку продажів VSI в Україні, змогли довести імпортеру і офіційному представнику Prins Autogassystemen B.V., наш високий професіоналізм і абсолютну надійність у взаєминах.

  Наше взаєморозуміння з імпортером, дозволило нам, на представлення його інтересів протягом першого року присутності системи VSI в Україні. За цей час інтерес до цієї системи і попит на саме обладнання, серед представників спеціалізованого ринку послуг ГБО в країнах СНД, багаторазово збільшився. Готуючись до повноцінної роботи, імпортери системи VSI зробили підбір декількох технічних консультантів для обслуговування всього ринку, серед яких виявилася також наша компанія ..

https://www.traditionrolex.com/46
Завантаження...