BestSTO

Діагностика ГБО

Де зробити діагностику ГБО

Діагностика ГБОЯкщо ви хочете, щоб ГБО на авто працювало коректно, не доставляло проблем – не варто економити на кваліфікації спеціалістів сервісу та газобалонному обладнанні. Тут не буває дрібниць - кожен хомут, фітінг, трубка мають свої вимоги до безпеки і від них залежить якість роботи машини в цілому.

Мотор-Газ – найпрогресивніша СТО в Україні. Упевнені, що на жодній газовій станції немає більш кваліфікованих фахівців і такої кількості спеціалізованих стендів та приладів для діагностики ГБО та бензинових моторів..

Діагностика газового обладнання автомобілів перед встановленням ГБО

Встановлення альтернативної паливної системи проводиться тільки на справному автомобілі. Щоб переконатися в цьому, ми проводимо комплексну діагностику:

 1. За допомогою осцилографа Постоловського перевіряємо правильність роботи механіки двигуна, відповідність распредвалу/коленвалу; чи є необхідність регулювання клапанів; стан каталізатора і т.д..
 2. Проводимо огляд циліндрів відеоендоскопом.
 3. Тестером гальмівної рідини перевіряємо її стан та ресурс.
 4. Рефлектрометром перевіряємо стан гальмівної рідини.
 5. Тестером АКБ діагностуємо стан та залишковий ресурс АКБ.
 6. Проводимо діагностику системи запалення.
 7. Димогенератором перевіряємо:
  • герметичність впускного колектора;
  • системи рециркуляції парів бензину;
  • вихлопну систему.

Послуга займає близько 1 години часу та є безкоштовною для тих, хто згодом встановлює у нас газову апаратуру. По завершенню технічного огляду видаємо акт із зазначенням знятих параметрів, коментарями та рекомендаціями. Якщо діагностика виявить несправності – не монтуємо до їх усунення.

Якщо тільки думаєте встановити газ, але щось зупиняє вас – приїжджайте на первинну діагностику. Упевнені, вона допоможе швидше ухвалити рішення.

Обслуговування та ремонт ГБО у Києві

Діагностика ГБОНаші фахівці навчалися на заводах практично всіх відомих виробників ГБО у Нідерландах, Польщі, Італії, Литві та Туреччині. Ми маємо високу технічну кваліфікацію та беремо в роботу найскладніші мотори. Часто до нас приїжджають на ремонт автовласники, яким встановили газ на іншій станції, але так і не змогли довести його до ладу. Іноді можна вирішити проблему за допомогою налаштування та ремонту, а іноді потрібен демонтаж та переустановка системи.

Ми проводимо тех. Обслуговування 50 газових систем, популярних і мало поширених в Україні (наприклад, таких, що встановлені на автомобілях, пригнаних з Європи). Також, проводимо сервіс та діагностику газового обладнання автомобілів з Кореї (LPI).

Станція Мотор-Газ працює 6 днів на тиждень, крім неділі, з 9:00 до 18:00 за попереднім записом. Для запису та консультації скільки коштує діагностика на вашому автомобілі звертайтесь до менеджерів відділу сервісу: 0 (800) 218-028.

поділитися:
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Скористайтеся можливістю - встановіть на свій автомобіль ГБО 4-го покоління Optima Pico (ALEX, Польща) або Power Gas (Tegas, Литва) за спеціальними цінами * - від 10 999 грн.
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.

Чистка форсунок Бензинові форсунки – важливий елемент у системі живлення мотора, тому що від точності їхньої роботи залежить правильність функціонування «стального серця» автомобіля в цілому. Їхнє завдання дуже точно і швидко, у потрібний момент, розпорошити бензин усередині камери згоряння, щоб паливоповітряна суміш згоріла повністю та вчасно. Від цього залежать екологічні показники двигуна, потужнісні, а також витрата палива.

У процесі експлуатації автомобіля інжектори можуть забруднюватися, внаслідок чого їх параметри можуть відходити за межі допустимих значень. Це може спричинити неправильну роботу двигуна. Симптоми виявляються по-різному:

Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.
Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...

В сучасних реаліях вкрай важливо, щоб особистий транспорт був завжди на ходу і не підвів в самий невідповідний момент. Для цього необхідно правильно і регулярно його обслуговувати.

Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка і ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.
Установка газобалонного обладнання на автомобіль, згідно чинного законодавства, супроводжується перереєстрацією даного транспортного засобу в органах ДАІ, МРЕВ, МРЕВ. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні поміняти техпаспорт. У слідстві цієї заміни, автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.

Якщо ви встигли переглянути нашу галерею робіт, то напевно звернули увагу, що в ній багато машин, призначених для американського ринку. В Україні їх ввозять величезна кількість і попит тільки росте. Не секрет, що «за океанські» транспортні засоби часто продаються після дтп, наслідки яких у нас в країні можна виправити за прийнятні гроші. Завдяки хорошим дорогам, паливу і нетривалого експлуатації американські машини мають гарний технічний стан.

Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...