Сертифікація ГБО
Установка газобалонного обладнання на автомобіль, згідно чинного законодавства, супроводжується перереєстрацією даного транспортного засобу в органах ДАІ, МРЕВ, МРЕВ. Іншими словами - встановивши ГБО на своє авто, Ви повинні поміняти техпаспорт. У слідстві цієї заміни, автовласник отримує вже новий документ, в якому зазначено, що дана машина переобладнана для їзди на газі.
Варто відзначити, що керування транспортним засобом, переобладнаним з порушенням відповідних правил, норм і стандартів (в тому числі і з незареєстрованим ГБО) передбачений штраф в розмірі від 340 до 425 грн. (Ст. 121 КпАП України).
Для проведення перереєстрації необхідно, що б у вищевказаних органах присутній сам власник машини.
Нижче перерахований перелік документів, необхідних для перереєстрації автомобіля.
1. Документи на автомобиль:
- техпаспорт;
- свідоцтво ГБО;
- сертифікат відповідності.
2. Документи, підтверджуючі особу автовласника:
А. фізична особа:
- оригінал та ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду;
- ксерокопія паспорта осіб, яких Ви хочете вписати на право керування ТЗ на законних підставах (мати / батько, чоловік / дружина, брат / сестра);
- нотаріально завірена генеральна довіреність на автомобіль, якщо власник керував ТЗ на її підставі.
Б. юридична особа:
- копія свідоцтва про державну реєстрацію компанії;
- копія виписки з єдиного реєстру підприємств, організацій, установ;
- копія статуту компанії;
- копія наказу про призначення відповідального за ТЗ;
- копія коду автогосподарства (код АТП);
- копія договору з АТП
Бензинові форсунки – важливий елемент у системі живлення мотора, тому що від точності їхньої роботи залежить правильність функціонування «стального серця» автомобіля в цілому. Їхнє завдання дуже точно і швидко, у потрібний момент, розпорошити бензин усередині камери згоряння, щоб паливоповітряна суміш згоріла повністю та вчасно. Від цього залежать екологічні показники двигуна, потужнісні, а також витрата палива.
У процесі експлуатації автомобіля інжектори можуть забруднюватися, внаслідок чого їх параметри можуть відходити за межі допустимих значень. Це може спричинити неправильну роботу двигуна. Симптоми виявляються по-різному:
Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.
Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.
В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".
Якщо ви хочете, щоб ГБО на авто працювало коректно, не доставляло проблем – не варто економити на кваліфікації спеціалістів сервісу та газобалонному обладнанні. Тут не буває дрібниць - кожен хомут, фітінг, трубка мають свої вимоги до безпеки і від них залежить якість роботи машини в цілому.
В сучасних реаліях вкрай важливо, щоб особистий транспорт був завжди на ходу і не підвів в самий невідповідний момент. Для цього необхідно правильно і регулярно його обслуговувати.
Якщо ви встигли переглянути нашу галерею робіт, то напевно звернули увагу, що в ній багато машин, призначених для американського ринку. В Україні їх ввозять величезна кількість і попит тільки росте. Не секрет, що «за океанські» транспортні засоби часто продаються після дтп, наслідки яких у нас в країні можна виправити за прийнятні гроші. Завдяки хорошим дорогам, паливу і нетривалого експлуатації американські машини мають гарний технічний стан.