https://www.traditionrolex.com/46
BestSTO

Сертифікація ГБО

Реєстрація газобалонного обладнання – процедура обов'язкова згідно із законодавством України. Водії, які встановили газ на свій автомобіль, отримують на СТО свідоцтво про узгодження конструкції та акт виконаних робіт, з якими протягом 10 днів мають поїхати на реєстрацію ГБО у мрео. Раніше процедура "легалізації" нової паливної системи виглядала саме так. Цих двох документів було достатньо, щоб замінити техпаспорт на новий із позначкою про переоснащення.

З початку 2020 року реєстрація газового обладнання, встановленого на авто, змінилася. Щоб вписати газ у техпаспорт, необхідно пройти сертифікацію ГБО. Це додаткові заходи безпеки для власника машини та оточуючих.

Сертифікація ГБО 2021 проводиться у незалежних лабораторіях, куди має звернутися автовласник із документами, отриманими на автосервісі (акт та свідоцтво). Фахівець лабораторії перевірить, чи відповідає встановлена система Європейським нормам, правильність монтажу та відповідність нормам безпеки. Якщо будуть виявлені порушення - автомобіль направлять на СТО для їх усунення.

Для зручності та економії часу наших клієнтів ми можемо запросити спеціаліста, який проведе сертифікацію в день встановлення газобалонного обладнання у нас на СТО. Якщо ж ви встановили газ раніше, але вчасно його не зареєстрували, експерт також може провести огляд автомобіля. Якщо у процесі будуть виявлені несправності – їх за додаткову оплату, зможуть усунути фахівці нашого сервісу.

Сертифікат на газ буде готовий у цей же день, або на наступний (залежно від того, о котрій годині його прийняли в роботу). Забрати його можна у нас на станції чи отримати поштою.

Реєстрація газобалонного обладнання. На що звернути увагу

Якщо ви бажаєте заощаджувати, встановивши газобалонну апаратуру на власний транспорт, радимо підійти до вибору установника уважно. Вивчіть компанію, що пропонують поставити на Ваше авто. Виділіть час, поїдьте на сервіс, почитайте відгуки в інтернет. Запевняємо, час витратите не дарма. Не женіться за найнижчою ціною, нерідко за нею ховається низька кваліфікація установника, нечесна гарантія та сумнівне походження. Це може бути небезпечно і водночас може призвести до проблем у реєстрації нової паливної системи. Є низка причин, з яких вам можуть відмовити в сертифікації авто з ГБО або відправити на виправлення:

 • Встановлена система не має Європейських сертифікатів якості.
 • Якщо встановили б/в балон; якщо балон неправильно встановлений;
 • Мультиклапан не має електроклапану;
 • Неправильно зроблено вентиляцію;
 • Неправильно встановлені елементи газової апаратури.

Скільки коштує вписати газ на авто після виправлень за некваліфікованими майстрами невідомо, але явно – навряд чи ви сильно заощадили.

Це стосується людей, які не їдуть за установкою на автосервіс, а монтують газову систему самостійно. Вони довіряють собі чи знайомим більше у цьому питанні, ніж фахівцям. Як зареєструвати таке ґбо в Україні 2021, запитаєте ви? Відповідаємо: складно чи неможливо, оскільки:

 1. Необхідно мати кваліфікацію та знати всі норми та правила безпеки при перекладі авто на інший вид палива.
 2. Правильно підібрати сертифіковану систему.
 3. Знайти компанію, яка візьме на себе відповідальність та видасть вам документи.

Ще одна причина чому потрібно пройти сертифікацію – ви не зможете продати автомобіль, на якому встановлена газова система, але не зареєстрована.

Якщо ви зіткнулися з будь-якою з цих труднощів і не знаєте, як зареєструвати гбо в Україні в 2021 році – телефонуйте 0800 218 028. Ми допоможемо вам зв'язатися з експертом для безкоштовної консультації.

скільки коштує реєстрація ГБО в Україні 2021

У середньому вартість сертифікації ГБО (Київ) коливається від 2500 до 3300 грн. Якщо ви скористаєтеся послугами експерта на території нашої СТО – це коштуватиме від 2800 грн.

Експерт у нас знаходиться постійно, але для проведення сертифікації необхідно попередньо записатися на точний час.

Звертаємо вашу увагу, що за експлуатацію автомобіля із незареєстрованим газом передбачено штраф від 340 до 425 грн. (ст. 121 КпАП України).

Реєстрація ГБО ціна у Києві

Узаконити правильно встановлену газову систему на авто досить легко. Після успішно проведеної сертифікації ціна заміни тех.паспорта складе близько 500-700 грн.

Необхідно звернутися до сервісного центру МВС, при собі мати такі документи (для фізичних осіб):

 1. Паспорт, ідентифікаційний код;
 2. Свідоцтво та акт, отримані на СТО, де встановлювали газобалонну систему.
 3. Сертифікат відповідності.

Перелік документів для реєстрації в мрео для юридичних осіб:

 • Реквізити підприємства та виписка з держ. реєстру;
 • Тех.паспорт автомобіля;
 • Свідоцтво про погодження конструкції та акт приймання-передачі транспортного засобу (видається автосервісом);
 • Сертифікат відповідності

За наявності пакету документів, реєстрація ГБО (ціна 500-700 грн) займе у вас 1-2 години часу.

Сподіваємось, що наша стаття допомогла вам розібратися з тим, скільки коштує вписати газ на авто та як це зробити. Процедура подорожчала, але завдяки ній ви можете бути впевнені в безпеці експлуатації ГБО на своїй машині.

поділитися:
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Нашi послуги
Ми виконуємо повний спектр послуг зі встановлення та сервісу ГБО
Застосувавши професійний діагностичний інструмент (димогенератор) можна швидко, недорого і абсолютно точно підтвердити або виключити підсос повітря.

Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Газова форсунка - важливий елемент системи ГБО.

Одним з головних критеріїв газової, як і бензинової, форсунки є точність дозування палива і рівномірність його подачі через кожну форсунку. Це обов'язкові умови для стабільної і правильної роботи двигуна.

В процесі експлуатації газобалонного обладнання, через накопичення бруду що міститься в паливі, форсунки можуть змінювати свої характеристики, а саме пропускну здатність і стабільність роботи. Це може позначитися на поганому переході з бензинового на газове паливо, може проявлятися більш «жорстка», ніж на бензині, робота двигуна (особливо в ранковий час). Так само, ця проблема посилюється з настанням холодів. Коли форсунки гбо повністю забиті або вийшли з ладу, може проявлятися індикатор " Check engine ".


Здійснюючи покупку або вибираючи авто, багато хто відразу шукають де ставити гбо на американця по його прибуттю до України. Ми вже переобладнали велику кількість таких авто і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.

Якщо ви хочете, щоб ГБО на авто працювало коректно, не доставляло проблем – не варто економити на кваліфікації спеціалістів сервісу та газобалонному обладнанні. Тут не буває дрібниць - кожен хомут, фітінг, трубка мають свої вимоги до безпеки і від них залежить якість роботи машини в цілому.

Мотор-Газ - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Києві на найвищому професійному рівні ...

В сучасних реаліях вкрай важливо, щоб особистий транспорт був завжди на ходу і не підвів в самий невідповідний момент. Для цього необхідно правильно і регулярно його обслуговувати.

Щоб встановлена газова система, (не залежно від покоління) працювала довго і коректно необхідно періодично проходити тех обслуговування гбо.
Установка і ремонт ГБО - заходи, що вимагають великого знання, відповідальності, технічної бази та високої кваліфікації персоналу. Все це в комплексі плюс багаторічний досвід в сфері надання послуг зі встановлення та ремонту ГБО - гарантія надійної і безпечної роботи встановленого нами газового обладнання (ГБО) протягом багатьох років експлуатації.

Якщо ви встигли переглянути нашу галерею робіт, то напевно звернули увагу, що в ній багато машин, призначених для американського ринку. В Україні їх ввозять величезна кількість і попит тільки росте. Не секрет, що «за океанські» транспортні засоби часто продаються після дтп, наслідки яких у нас в країні можна виправити за прийнятні гроші. Завдяки хорошим дорогам, паливу і нетривалого експлуатації американські машини мають гарний технічний стан.

Для правильної роботи мотора необхідно що б паливноповітряна суміш повністю згоріла коли поршень досягне ВМТ (верхньої мертвої точки) в цей момент тиск газів максимально і вони штовхають поршень вниз. Оскільки суміш згоряє не моментально, то підпалювати відповідно її треба раніше. Кут повороту коленвала двигуна між подачею напруги на свічку і ВМТ того ж циліндра називається кутом випередження запалювання ...
Компанія Мотор-Газ пропонує здійснити установку газобалонного обладнання в розстрочку - не маючи необхідної суми, Ви вже сьогодні можете встановити ГБО і почати економити!
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
https://www.traditionrolex.com/46
Завантаження...