BestSTO

Фото ГБО на Audi Q7 3.0 (CTWA) 2013 (Ауди Кью7 3.0 (CTWA) 2013)

ГБО на Audi Q7 3.0 (CTWA) 2013

За останні кілька років до нас привозили різні моделі, які придбали в США, але сьогодні поговоримо тільки про установку ГБО на Audi Q7 3.0 2013. Ця модель оснащена мотором з безпосереднім уприскуванням палива (код CTWA), для якого необхідний індивідуальний комплект газобалонного обладнання.

Процес установки ГБО на Audi Q7 3.0 2013

Купуючи автомобіль з Америки часто виникає питання: Чи можлива на нього установка газового обладнання?

Установлене ГБО на Audi Q7 3.0 2013

Після переоснащення автомобіль працює одночасно на двох видах палива - газі і бензині. Повністю відключати бензин не можна, він необхідний для охолодження бензинових форсунок.

Щоб домогтися оптимального співвідношення палив ми звернулися, до наших партнерів польського виробника ALEX. На підставі, знятих нашими фахівцями, сигналів бензинових форсунок інженери ALEX, протягом декількох днів, розробили нове програмне забезпечення для цього двигуна.

В цей час, наші фахівці провели монтаж комплекту ГБО IDEA (ALEX, Польща). Всі його складові (електронний блок управління, редуктор, форсунки, фільтр з відстійником і т.д.) виробляються на одному заводі і підбираються для найбільш ефективної роботи один з одним. Налаштування гбо на Ауді Кью7 3.0 2013 проводилося спільно з польськими технічними фахівцями по віддаленному доступу. На всі роботи пішло близько 10-ти днів.

На фото можете побачити, як розташували основні елементи нової паливної системи, в тому числі і балон місткістю 59 літрів в ніші запасного колеса.

Автомобіль вже тривалий час їздить на газі і за нашими спостереженнями, вдалося досягти оптимального співвідношення палив (в межах: 30% бензину і 70% газ). Відчуття при їзді не змінилися, збереглися технічні характеристики, маневреність, керованість. Для Вас ми провели тест-драйв, де показали як тепер Ауди їздить на газі.

Якщо у Вас залишилися питання з цього авто або хочете дізнатися про установку ГБО 4 покоління на іншу модель - телефонуйте за номером (044) 363 63 40 і отримаєте безкоштовну консультацію фахівця відділу сервісу.были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...