BestSTO

Фото ГБО на Toyota Camry 55 (Тойота Камри 55)

ГБО на Toyota Camry 55 (США)

Тойота Камрі 55 - модель, відома як в Америці, так і в Європі. З останніми ми постійно маємо справу (див. Приклади в фотогалереї), і останнім часом, все частіше до нас на сервіс заїжджають, привезені зі Штатів.

Процес установки ГБО на Toyota Camry 55

Ціна на бензин в Україні давно перевалила відмітку «30 грн / л», що для багатьох автовласників стало проблемою, а деяких навіть змусила пересісти з особистого на громадський транспорт. Рішення у нас є, зрозуміти, наскільки воно вигідне саме вам - не важко. Потрібно врахувати збільшення витрати палива після установки устаткування (ГБО) приблизно на 20%, і порівняти скільки ви витрачаєте за бензин на 100 км і скільки будете витрачати на газ (витрата бензину + 20%), то відразу побачите різницю і свою вигоду. А якщо цю різницю помножити на пробіг, який ви проїжджаєте в місяць / рік, то побачите орієнтовний термін окупності встановленої системи. Або, можна все це порахувати в калькуляторі окупності.

Якщо ви витратилися на покупку авто, а встановити ГБО на Toyota Camry 55 потрібно не відкладаючи - є можливість скористатися безпроцентною розстрочкою від наших партнерів. Ознайомитися з умовами можно тут.

Установлене ГБО на Toyota Camry 55

Протягом багатьох років наша команда навчалася у виробників газових систем. І за цей час ми попрацювали практично з усіма відомими брендами, оцінили їх переваги та недоліки. Сьогодні, своїм клієнтам ми пропонуємо тільки те обладнання, яке:

  1. Яке безпечне та якісне (має Європейські сертифікати);
  2. Відповідає технічним параметрам автомобіля;
  3. Відоме і зарекомендувало себе;
  4. Оптимальне співвідношення «ціна-якість».

Установка ГБО 4 покоління на Toyota Camry 55 була реалізована за 1 день. Балон закріпили на місці запасного колеса, а заправний вузол вивели в люк бензобака.

Наша станція оснащена всім необхідним професійним обладнанням, щоб максимально точно провести настройку гбо на Тойота Камрі 55. Після неї ви не відчуєте різницю між їздою на газі і бензині.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...