Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Про нас

Мотор-Газ – перевірений бренд, репутація якого, є гарантом високої якості.

І це насправді відрізняє нас від більшості українських компаній, що працюють на ринку послуг спеціалізованого сервісу - монтажу і обслуговування систем ГБО.

Великий професійний досвід, підтверджений дипломами та сертифікатами самих виробників систем ГБО.

Ми досконало знаємо всю специфіку систем ГБО і добре орієнтуємося на ринку сервісних послуг в цій сфері. Завдяки чому ми можемо запропонувати Вам:

   

А ось варіативність вибору технічних рішеньСТО Мотор-Газ

Мотор-Газ - своїм клієнтам надає на вибір обслуговування понад 20-ти різних систем ГБО: литовських, польських, італійських і голландських виробників. Первинний монтаж систем Zenit, Stag, KME, Agis, ESGI, Tamona, MLE, BRC, PRINS, VIALLE. Роман Матвеев - Мотор-ГазМи також надаємо послуги з якісної перевстановлення, ремонту і гарантованому видалення причин, що впливають на некоректну роботу системи ГБО в автомобілі, які були допущені під час первинного монтажу в інших спеціалізованих центрах обслуговування систем ГБО.

Ми не обмежуємося в наданні на ринку однієї або двох систем ГБО, так як це відбувається у більшості спеціалізованих компаній. Професійний інтерес до всіх нововведень на ринку, дозволяє нам самостійно проявляти ініціативу, і знаходити робочий контакт з фірмами виробниками систем ГБО. Такий підхід дає нам шанс, відвідувати виробничі підприємства і технічні семінари, організовані ними. Отримувати з першоджерел, технічну інформацію щодо тієї чи іншої продукції, і вивчати їх новинки. Надалі подібна інформація, допомагає нам легко розбиратися і добре орієнтуватися в можливостях того чи іншого продукту. Вивчені нами продукти, які заслуговують на довіру, мають у своєму розпорядженні нас до охоче роботі з торговими представниками цих компаній в Україні.

Ми навчимо Вас економити

 

За багато років роботи ми навчилися різними способами мінімізувати витрати наших клієнтів на експлуатацію систем ГБО. Ми завжди, в кожному окремо взятому випадку вибираємо оптимальне і економічно обгрунтоване з усіх можливих рішень.

 

Ми хочемо, і робимо все для того:

 

Щоб наш клієнт міг спокійно і впевнено експлуатувати встановлену нами систему ГБО в своєму автомобілі.

 

Щоб наш професіоналізм, який спочатку користується певним кредитом довіри нашого клієнта, повністю задовольнив його довіру.

 

Щоб вкладені кошти нашого клієнта, повністю виправдали його очікування.

 

Щоб наш клієнт був задоволений зробленим вибором, і повернувся до нас у майбутньому зі своїм новим транспортним засобом.

Кімната для клієнтів Мотор-Газ

Ми допоможемо Вам

Мотор-Газ – не тільки забезпечує кожному своєму клієнтові, безпечну експлуатацію автомобіля на газовому паливі, але і допомагає з процедурами реєстрації ГБО. Наш клієнт завжди може розраховувати на те, що його автомобіль, після установки системи ГБО, буде повністю адаптований до вимог українського законодавства.

Ми тісно працюємо з іншими компаніями, що спеціалізуються на даному ринку автомобільних послуг в багатьох країнах Європи і СНД. Наші клієнти можуть завжди розраховувати на нашу підтримку і професійну допомогу за межами України. Запишіть собі «на всякий випадок» наші контактні телефони та адресу e-mail. Ті з вас, хто буде, потребує допомоги в інших регіонах України, або в інших європейських країнах, зможе після звернення до нас отримати необхідну контактну інформацію про наших колег за кордоном, або віддалену технічну підтримку за допомогою інтернет ресурсу, безпосередньо від нас. Про наші можливості віддаленого технічного супроводу за допомогою інтернет, Ви зможете прочитати, і ознайомиться тут

Установщик ГБО - Мотор-ГазКлиєнт = Партнер

Наш клієнт розглядається нами завжди як партнер - якщо захоче брати активну участь у співпраці з нами, то наші взаємини дозволять йому дізнатися всі деталі і отримати повну інформацію про використовувану їм системі. А якщо просто віддасть перевагу впевнено експлуатувати автомобіль на газі і не вникати в технічні аспекти ГБО, то це також не складе для нас особливих проблем.

Для наших клієнтів ми проводимо політику відкритості, інформуючи його про можливі нюанси: точної вартості різних послуг, надаючи для перевірки список всіх етапів проведених нами робіт, використаних елементів і додаткових матеріалів.

Договір на переобладнання автомобіля ретельно підготовлений юристами, і, отже, всі аспекти наших взаємин визначені в деталях. Щоб уникнути непорозумінь наш клієнт може бути впевнений, що у нього не будуть просити оплату більше, ніж було зафіксовано в письмовій формі. Одним словом, ми орієнтуємося виключно на професіоналізм і на чесність у взаєминах!

C повагою,     
    команда Motor-Gas

Наші переваги
  • Гарантія 3 роки без обмеження пробігу
  • Сертфіковане європейське обладнання
  • Регулярне навчання у виробників ГБО
  • Більше 13 000 переобладнаних автомобілів
  • Тільки в нас - Точне налаштування ГБО на навантажувальному стенді
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО