BestSTO

Гбо 4 покоління OPTIMA EXPERT – 100% польський продукт, авторська розробка відомого виробника ALEX. Ми як представники цього бренду в Україні неодноразово відвідували заводи, де це обладнання виробляють і збирають.

За багато років нам вдалося попрацювати з усіма відомими брендами, які виробляють газову апаратуру і співпраця з ALEX сьогодні не випадкова:

 • Продукція від АЛЕКС виробляється на найсучаснішому японському обладнанні, в модернізацію якого вкладаються мільйони євро.
 • Виробництво максимально автоматизовано і зведений до мінімуму людський фактор
 • Продукція має Європейські сертифікати безпеки і якості
 • Гбо від Алекс має мінімальний відсоток рекламацій (брак)
 • Використовуються тільки якісна сировина та компоненти

ГБО ОПТІМА ЕКСПЕРТ - це обладнання для 3-4-5-6-8 циліндрових авто, яке вміщує в себе весь функціонал системи ОПТИМА НАНО, а також:

 • Вбудований OBD- сканер.
 • Розширені функції OBD- корекції. (До встановленим значень і до значень бензинових корекцій).
 • Вбудований емулятор тиску паливної рейки (TORPEDO).
 • Можливість емуляції лямбда зондів до каталізаторів і після каталізаторів.
 • Можливість підключення до всіх європейських і американських протоколів.
 • Можливість вибіркового видалення з'являються несправностей.

Для того, щоб додаткове обладнання (газ) не приніс шкоди двигуну, не скоротив його ресурс - потрібно звертатися до професіоналів, в спеціалізовані сервіси, такі як Мотор-Газ. У нашому асортименті представлена тільки та продукція, яку ми протестували на спеціалізованих стендах і робочих автомобілях, в тому числі і гбо OPTIMA EXPERT.

З чого почати?

При установці ГБО OPTIMA EXPERT, використовується комплект обладнання від одного виробника, який включає в себе високошвидкісні форсунки, редуктор і фільтр з відстійником. Перевага такого комплекту в тому, що всі його складові підібрані по продуктивності для роботи один з одним.

У нас на сайті, можна самостійно, в ознайомлювальних цілях, перевірити, чи підходить це обладнання для вашого авто. Для цього достатньо скористатися формою на головній сторінці, а також можна дізнатися вартість установки гбо. Бувають ситуації, коли гбо OPTIMA EXPERT 4 покоління, ціна за яке вказана на сайті, може обійтися дорожче. Це залежить від складності виконання робіт, вибору клієнтом більшого балона або нестандартного розміру. Всі ці моменти обговорюють з автовласником і проводять за його погодженням.

Оцінити, наскільки вигідно встановити гбо OPTIMA EXPERT (ціна актуальна буде озвучена менеджером при консультації), як швидко окупиться - допоможе наш калькулятор.

Ціна і обслуговування встановленого ГБО

Установка газобалонного обладнання, як правило, займає 1 день - вранці, автомобіль беремо в роботу і ввечері того ж дня, він виїжджає з нашого сервісу, використовуючи альтернативне паливо (газ).

Для підтримки 3-х річної гарантії, після переоснащення, необхідно один раз в 10 тис. Км проходити планове обслуговування, яке включає в себе:

 • діагностику і при необхідності налаштування гбо ОПТІМА ЕКСПЕРТ
 • перевірку системи на герметичність і надійність кріплення елементів
 • замену фильтрів
 • .

* Якщо у вас виникне необхідність провести ремонт бензинової системи або роботи, при яких потрібно відключити газову установку - після цього, рекомендуємо заїхати до нас на СТО, на перевірку і при необхідності регулювання гбо ОПТІМА ЕКСПЕРТ.

Цікавить розстрочка на установку гбо в Києві? Наші партнери пропонують умови, при яких ви встановите гбо ОПТІМА ЕКСПЕРТ (ціна не міняється протягом терміну виплат) без переплат.

Установка ГБО 4 покоління ОПТІМА ЕКСПЕРТ - це вигідна інвестиція, яка швидко окупиться при регулярній експлуатації автомобіля і допоможе оптимізувати подальші витрати на його утримання

Це обладнання ми застосовуємо на багатьох автомобілях, ось кілька з них:

Bentley Continental GT 6.0 W12 Biturbo
BMW X3
Hyundai Coupe 2.7
Hyundai Genesis
Hyundai Grandeur 3.0
Mercedes-Benz S550
Ravon R4
Toyota Camry 50
Volkswagen Passat

Купити гбо OPTIMA EXPERT (Україна)

Якщо ви, як і ми, займаєтеся переобладнанням автомобілів і звикли працювати з надійним газобалонним обладнанням, рекомендуємо ознайомитися ближче з цією системою.

Щорічно ми з колегами і партнерами виїжджаємо на семінар-презентацію в місто Білосток (Польща), на завод, де створюється обладнання ОПТІМА. В рамках цього заходу проводиться теоретична частина, де наш технічний директор спільно з виробниками, презентують обладнання, розповідають і показують його можливості і переваги і проводять докладні екскурсії по заводах.

Дізнатися більше про налаштування ГБО 4 покоління OPTIMA EXPERT можна з цього відео:

Завантажити програмне забезпечення можна на нашому сайті або натиснувши сюди.

Статті про ГБО Optima Expert в журналі Автоцентр (клікабельно)

Optima NANO (Оптима Нано)

ГБО Оптима Нано

Комплект ГБО Optima Expert

Блок управления ГБО Optima Expert на 4 цилиндра

Блок управления ГБО Optima Expert на 6 цилиндров

Блок управления ГБО Optima Expert на 8 цилиндров

поділитися:
поділитися:
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...