https://www.traditionrolex.com/46
BestSTO

ГБО на роторний двигун

рубрика

ГБО на Mazda RX-8Наша компанія вперше в Україні, встановила систему ГБО в автомобіль з роторним двигуном. Mazda RX-8 нашого клієнта, вже кілька тижнів абсолютно коректно застосовує в якості палива газ пропан-бутан. Даний експеримент був дуже важливий для нас.

На європейських форумах Mazda RX-8 до сих пір не було підтвердженої інформації про те, що переобладнане авто, абсолютно коректно може застосовувати газ в якості альтернативи бензину. А з іншого боку, технічні тонкощі принципу роботи роторного двигуна, теоретично дають газу перевага по відношенню до бензину, і, застосовуючи газ як паливо, цілком можливо, що ресурс даного двигуна збільшиться. Саме це і підштовхнуло нашого клієнта до надання свого автомобіля для цього експерименту. Оскільки він сам є одним з не багатьох інженерів-техніків з обслуговування роторних двигунів в Європі, і досконально знає всі слабкі місця даного двигуна, він з абсолютною інтересом вирішив інвестувати, в переобладнання даного авто і проведення даного експерименту до логічного кінця.

З причини того, що територіально автомобіль спочатку знаходився в Одесі, то сам монтаж проводився в два етапи. На першому етапі демонтували двигун, зняли впускний колектор, відправили нам кур'єрською службою. Ми встановили газові жиклери в повітряний колектор. Після чого автомобіль був зібраний і приїхав на остаточний монтаж та налаштування системи ГБО на динамометричному стенді, який люб'язно надала нам київська тюнінг компанія РЕДЛАЙН.

ГБО на Mazda RX8

У комплектацію системи ГБО в даний автомобіль для забезпечення його абсолютно коректною роботи на газу, нами було обрано такі комплектуючі:

  1. Електроніка TAMONA. Завдяки величезній кількості налаштувань, і поканально управління форсунками була взагалі можлива коректне налаштування системи.
  2. Редуктор Gurtner 220 kW. Надійна система важеля управління клапаном регулювання тиску газу. Дозволяє перетравлювати навіть найбрудніший газ.
  3. Форсунки Hana. Забезпечують достатню точність дозування палива в усіх режимах роботи.

Пропонуємо всім зацікавленим відвідати нашу галерею і де Ви зможете побачить фото і відео матеріали про даний автомобіль.

Обговорення теми на мазда клуб.

ГБО на Mazda RX8

Поделиться:

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для встановлення ГБО на Ваш автомобіль. Обладнання та досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на найвищому рівні.
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
https://www.traditionrolex.com/46
Завантаження...