BestSTO

Фото ГБО на Mercedes-Benz C250 (Мерседес-Бенц С250)

ГБО на Mercedes-Benz C250

Фахівці Мотор-Газ регулярно проходять навчання на заводах-виробників газобалонного обладнання, в тому числі, ми навчалися на заводі Prins в місті Ейндховен (Голландія). Апаратура цього виробника відрізняється високою якістю, надійністю, унікальними алгоритмами і, по праву, вважається однією з кращих на сьогоднішній день.

Процес установки ГБО на Mercedes-Benz C250

У нас на установці ГБО Мерседес-Бенц С250 2014 року оснащений двигуном 1.8 турбо з безпосереднім уприскуванням палива (код М271.860). Автомобіль куплений на одному з аукціонів і по прибуттю в Україну, його доставили до нас на сервіс, на переоснащення.

До речі, дана модель виробляється в Америці і призначена для внутрішнього ринку

Всі роботи по встановленню обладнання, включаючи настройку гбо на Mercedes-Benz C250 зайняли 2 дня.

Установлене ГБО на Mercedes-Benz C250

Фахівці Мотор-Газ регулярно проходять навчання на заводах-виробників газобалонного обладнання, в тому числі, ми навчалися на заводі Prins в місті Ейндховен (Голландія). Апаратура цього виробника відрізняється високою якістю, надійністю, унікальними алгоритмами і, по праву, вважається однією з кращих на сьогоднішній день.

Для мотора М271.860 Prins розробили індивідуальний комплект - Prins VSI-II DI, його ми і порекомендували автовласникові. Після переобладнання, автомобіль працює на бінарной суміші, споживаючи і газ, і бензин. Останнього використовується менше 10%, решта 90-95% - газ.

На фото, Ви можете бачити де розташовані основні елементи гбо на Mercedes-Benz C250. Крім газового балона (ємність 51 л.) і апаратури під капотом, в салоні, встановлюється перемикач палива. Їм не потрібно кожного разу включати і вимикати газову систему, як може здатися на перший погляд, вона працює автоматично. На цьому перемикачі є індикатор, який відображає орієнтовний рівень газу в балоні. Натискати ж, на перемикач, або як його ще називають - кнопка, потрібно для примусового відключення системи ГБО, наприклад, в разі проведення робіт з бензинової частини, з подальшим включенням.

Встановлюючи обладнання у нас, клієнт отримує автомобіль, що зберіг всі свої характеристики, але вже з удвічі зниженою вартістю його змісту і на підтвердження наших слів - гарантію на 3 роки, без обмеження пробігу.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...