Сервіс в перекладі з англійської мови означає «служба». А стосовно сервісу Мотор-Газ означає професійне обслуговування встановленого на ваш автомобіль газобалонного обладнання.

Сервис ГБОНаш сервіс ГБО приймає до обслуговування та діагностики автомобіля з будь-яким видом паливних систем: дизельних і бензинових, з карбюратором і інжектором. Ми готові провести технічне обслуговування ГБО не тільки автомобілів, на які була встановлена апаратура в нашій компанії, але також і встановлюють її в інших компаніях.

Ми проводимо всі види ТО ГБО в Києві повним обсягом:

перше технічне обслуговування (ТО-1);

друге технічне обслуговування (ТО-2);

технічне обслуговування ГБО 1 покоління;

технічне обслуговування ГБО 2 покоління;

технічне обслуговування ГБО 3 покоління;

технічне обслуговування ГБО 4  покоління;

технічне обслуговування ГБО 5 покоління;

сезонне (СО);

обслуговування за талонами сервісної книжки автомобіля.

Технічне обслуговування ГБО

Своєчасне технічне обслуговування ГБО знижує потенційні ризики виходу з ладу вузлів і елементів газобалонного обладнання. Тим самим підвищується надійність і довговічність експлуатації системи. Навіть при встановлених системах від кращих світових виробників, система ГБО не застрахована від несумлінності постачальників газового палива. Низька якість газового палива знижує технічний ресурс. Тому, якщо ви прагнете продовжити життя газової системи, ми рекомендуємо звертатися до нас з встановленої регламентом періодичністю.

Статистика чітко вказує на те, що близько половини випадків, коли двигун працює некоректно, доводиться на штатні технічні елементи автомобіля. Тому ми в своїй практиці, досконало знаючи специфіку проблематики, підходимо до діагностики, обслуговування і ремонту комплексно. Це дозволяє нам виявити потенційну проблему на первинній стадії її виникнення - в той момент, коли її усунення жодним чином не позначиться на функціональності.

Обслуговування та ремонт ГБО проводитися нашими фахівцямі з урахуванням накопиченного досвіду, що дозволяє точно визначити джерело і виконати кваліфіковані попереджувальні поломку дії.

Наш сервіс ГБО оснащений найсучаснішою апаратурою:

  • тестер-програматори

  • газоаналізатори

  • аналізатори витоку газу

На все встановлене обладнання видаються відповідні документи. За результатами технічного огляду ви отримуєте талон ТО, який свідчить про повну готовність автомобіля до експлуатації.

Сертификат Свидетельство ГБО Контрольный талон ГБО
Гарантийный талон ГБО Периодический осмотр системы ГБО Осмотр системы ГБО

Технічний огляд ГБО – оперативно та професійно.

+38 (044) 363-63-40
+38 (096) 623-00-22
info@motor-gas.com.ua
Схема проезда