BestSTO

Фото ГБО на Chrysler 300c (Крайслер 300с)

ГБО на Chrysler 300c

Володіння розкішним седаном преміум класу Chrysler 300C - наочна демонстрація успішності й заможності власника. Революційний дизайн в поєднанні з відмінною керованістю, багатою базовою комплектацією і продуманою системою безпеки роблять цей автомобіль абсолютно не схожим на інших.

Процес встановлення ГБО на Chrysler 300C

Чергове підтвердження того, що власникам авто Е-класу не чужі міркування економії - фото ГБО на Chrysler 300C 2006 р.в. з двигуном об'ємом 2,7 см3, недавно встановлений одному з наших клієнтів.

Звертаємо увагу особливо недовірливих і вимогливих водіїв - вигляд Крайслер 300С не зазнав ніяких зовнішніх змін. Газовий балон на 60 л захований всередині багажника за сидіннями, а заправний пристрій виведено в люк бензобака.

Установлене ГБО на Chrysler 300C

При виборі комплектуючих ГБО 4 покоління майстра «Мотор-Газ» обов'язково пропонують автовласникові кілька варіантів в залежності від технічних параметрів авто і його поточного стану. Це може бути готовий комплект від елітного виробника або набір з окремих елементів із заданими властивостями.

Самостійна комплектація системи на СТО жодним чином не впливає на якість роботи газового обладнання, якщо підбір елементів виконаний професіоналами, які добре розбираються в даному питанні. Установка ГБО Chrysler 300C зайняла один робочий день. Перед монтажем була проведена ретельна перевірка вузлів та механізмів, що беруть участь в роботі двигуна на газовому паливі.

Обов'язковий етап процесу встановлення - налаштування ГБО на Chrysler 300C на спеціальному мощностном стенді. Стенд дозволяє домогтися додаткової економії палива на тлі збереження або навіть поліпшення динамічних показників двигуна. Так що вирішувати вам - витрачати 16,1 л бензину на 100 км в місті або переобладнати авто на СТО «Мотор-Газ».

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...