BestSTO

Фото ГБО на Cadillac Escalade Hybrid (Кадиллак Эскалейд Гибрид)

ГБО на Cadillac Escalade Hybrid

На фото вище, унікальний в своєму роді автомобіль, на якому встановлено 3 двигуна. Бензиновий, 6-ти літровий двигун, потужністю 337 к.с. і два електричні мотори по 60 кВт., які використовує гібридна силова установка. Кадиллак Ескалейд Гібрид - це великий, комфортний і в той же час, «заряджений» автомобіль, сумарна потужність якого - 500 л.с .. При підборі гбо на Cadillac Escalade Hybrid, ми порекомендували газовий комплект PRINS. Кваліфікація майстрів Мотор-Газ підтверджена численними дипломами та сертифікатами від голландського виробника. PRINS - це обладнання преміум сегменту, має свої відмінні риси і відмінно працює на гібридних двигунах.

Процес установки ГБО на Cadillac Escalade Hybrid

Установлене ГБО на Cadillac Escalade Hybrid

Гібридна силова установка має на увазі, що бензиновий мотор в будь-який момент може бути зупинений і запущений. Електронний блок управління PRINS дозволяє робити це м'яко і комфортно, при цьому, автомобіль при старті відразу використовує газ, без витрат на бензин. У встановленому обладнанні, що б при зупинці / запуску двигуна не спрацьовували клапана (як багато в чому іншому гбо 4 покоління) і не створювали додатковий акустичний шум в салоні, є можливість налаштування таким чином, щоб вони закривалися на редукторі і балоні тільки при вимкненому запаленні. Це не буде заважати і відволікати водія і пасажирів, в тих випадках, коли бензиновий мотор зупиняє гібридна силова установка.

Установка устаткування зайняла 3 дні. Протягом 2-х днів виконали монтаж і 1 день зайняла настройка гбо на Cadillac Escalade Hybrid. Газовий балон на 92 л. розташували під днищем автомобіля.

Коли установка гбо на Cadillac Escalade Hybrid була завершена, власник без труднощів виїхав за межі України і на цьому обладнанні встиг проїхати вже не одну тисячу кілометрів по Європі.

Мотор-Газ надає своїм клієнтам гарантію 3 роки без обмеження пробігу на встановлене обладнання, якісний сервіс за попереднім записом без черг і документи для заміни техпаспорта.

Подивитися відгук власника (відео) можно тут.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...