BestSTO

ГБО на Honda Legend (Хонда Легенд)

ГБО на Honda Legend

Співробітники компанії Motor-Gas переобладнали на ГБО 4 покоління не одну сотню автомобілів. Серед них і автомобіль Хонда Легенд 2008 Випуск з об'ємом двигуна 3,7. На фото ви можете бачити реальні фото автомобіля, над яким працювали наші фахівці.

Процес встановлення ГБО на Honda Legend

Встановлюючи газ на дане авто, ми враховували, як технічний стан і особливості авто, так і бюджет власника на повний комплект ГБО на Honda Legend.

У кожному конкретному випадку наш співробітник радить найбільш оптимальне обладнання, яке дійсно буде працювати без збоїв, з максимальною ефективністю і економією палива. Тому ми рекомендуємо власникам авто економити розумно і не ризикувати зі свідомо непристосованим для потреб авто обладнанням.

Установлене ГБО на Хонда Легенд

Після оцінки стану автомобіля Honda Legend, консультації власника авто нашими майстрами була запропонована комплектація електроніки, редуктора і форсунок під такими брендами як A.E.B., Romano, Barracuda.

Будучи особисто знайомими з виробниками даних брендів, ми могли впевнено рекомендувати дані комплектуючі для авто даної марки і моделі. Фахівці Motor-Gas відвідують заводи виробники, знайомляться з новинками ГБО і найдрібнішими нюансами роботи обладнання і всіх його складових.

Установка ГБО Хонда Легенд зайняла 1 день і включала весь комплекс заходів по монтажу газу на авто. Газовий балон на 56 літрів палива було встановлено на місце запасного колеса. Цей прийом по розташуванню балона використовується не для кожної авто. Але в даному випадку це було оптимальне рішення з точки зору можливостей самого автомобіля і зручності для власника машини.

В процесі роботи обов'язковою процедурою є точне налаштування ГБО на Honda Legend, що дозволяє домогтися максимально ефективної роботи авто з урахуванням нового обладнання.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...