BestSTO

Фото ГБО на Toyota Tundra Devolro (Тойота Тундра Деволро) (Тойота Тундра)

ГБО на Toyota Tundra Devolro

Як бачите, навіть власники понад екстравагантних автомобілів довіряють нам свої дітища для встановлення ГБО 4 покоління. Цей агресивний монстр під назвою Тойота Тундра Деволро трансформований в американському тюнінг-ательє в 2014 році і має страхітливий вигляд, скажений потенціал потужності, сили і невразливості. А наше завдання «приборкати» цього «звіра» так, щоб замовник насолоджувався підкоренням бездоріжжя, а не думав про вартість палива.

Процес встановлення ГБО на Toyota Tundra Devolro

Незважаючи на всю екзотичність величезного позашляховика, і двигуна об'ємом 5.6 л, установка ГБО на Тойота Тундра Деволро займає один день. За цей час проводиться весь цикл робіт, від початкової діагностики до оформлення документів на зміну конструкції.

Установлене ГБО на Toyota Tundra Devolro

Неважко здогадатися, що цей ексклюзивний всюдихід стоїть досить дорого, а отже, і газове обладнання сюди підбиралися преміум-класу. На фото, в моторному відсіку, видно комплектуючі від голландського виробника Prins VSI. Це найкраще, що зараз існує на профільному ринку.

Периферійні комплектуючі ГБО на Тойота Тундра Деволро розміщені в дусі класичного жанру позашляховиків. Газовий балон на 101 л закріпили під днищем кузова, замість запаски. А заправний пристрій встановили поруч, під бампером. І в салоні, зліва від рульової колонки - кнопка управління всіх цим господарством.

Завершує всю процедуру конструктивних змін настройка ГБО на Тойота Тундра Деволро. Всі регулювальні і калібрувальні процеси виробляються на спеціальному сервісному оснащенні, що дозволяє довести роботу системи до необхідних параметрів.

Переобладнання такого автомобіля, як Toyota Tundra Devolro говорить про те, що його власник не тільки любитель екстремальної їзди, але і прагматична людина, що вміє рахувати свої фінанси. А це головна відмінність тих, хто вважає за краще альтернативне паливо бензину.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...