Термін роботи пробної версії продукту минув. Через два тижні цей сайт повністю припинить свою роботу. иВ можете купити повнофункціональну версію продукту на сайті www.1c-bitrix.ru. ГБО на Fiat Linea (Фиат Линеа), фото установки газобалонного (газового) обладнання на авто - компанія Motor-Gas
BestSTO

Фото ГБО на Fiat Linea (Фиат Линеа)

ГБО на Fiat Linea

Для автомобіля даного класу можна підібрати кілька варіантів газового обладнання, відповідного параметрам транспортного засобу і фінансовим можливостям власника. В даному випадку ГБО на Fiat Linea укомплектовано голландської системою Prins Silver Line від виробника - світового лідера в сегменті продукції преміум-класу.

Процес встановлення ГБО на Fiat Linea

Середньорозмірний седан С-класу Fiat Linea - прекрасний вибір для практичних і вимогливим автовласникам різного віку.

Багато його параметри знаходяться на рівні золотий автомобільної середини. Він комфортний, добре відчуває себе на наших дорогах. Двигун об'ємом 1,4 л має хороші тягові характеристики практично на всьому діапазоні оборотів.

Фіат Лінеа споживає 8,2 л бензину на 100 км у міському циклі. Хочете скоротити витрати на паливо, як це зробив один з наших клієнтів? Тоді приїжджайте на СТО «Мотор-Газ» - ми встановимо на автомобіль ГБО 4 покоління.

Установлене ГБО на Fiat Linea

Родзинкою даного комплекту, як, втім, і решти устаткування Prins, є те, що всі елементи вже підібрані виробником, а властивості готової системи відомі заздалегідь. Крім того, слід зазначити демократичну ціну даної лінійки в порівнянні з іншою продукцією компанії. Такі речі, як найвища надійність і бездоганна якість, взагалі не підлягають сумніву.

Установка ГБО Fiat Linea була виконана нашими майстрами за один робочий день. За погодженням з власником авто ми розмістили газовий балон об'ємом 54 л на місці запасного колеса. Заправний пристрій акуратно врізане в бампер і закрито спеціальною заглушкою, що захищає його від деформацій і забруднень.

Якість їзди автомобіля на газі безпосередньо залежить від налагодження системи. Точна настройка ГБО на Fiat Linea на високоефективному мощностном стенді, стала гідним завершенням монтажних робіт.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...