BestSTO

Фото ГБО на Toyota Sequoia (Тойота Секвойя)

ГБО на Toyota Sequoia

На фото ви бачите досить рідкісний в Східній Європі японський позашляховик, створений в Америці і призначений для неї ж. Тойота Секвойя - брутальний велетень з величезним в нашому розумінні об'ємом двигуна в 5.7 л. Така гігантоманія, природно, відбивається на споживанні палива - середня витрата в місті складає 25-27 л / 100 км 95-го бензину.

Процес встановлення ГБО на Toyota Sequoia

Що для американця добре, не завжди розумно для нашого автолюбителя. Тому установка ГБО на Тойота Секвойя - єдино правильне рішення для такого «пожирача» бензину.

Сам процес монтажу ГБО 4 покоління займає всього один день, після чого вже можна сміливіше відчувати колосальний запас потужності Toyota Sequoia. А гарантії від СТО «Мотор Газ» на три роки безпроблемної роботи системи додадуть впевненості власнику американо-японського всюдихода.

Установлене ГБО на Toyota Sequoia

З урахуванням технічних параметрів двигуна, попередньої діагностики бензинового обладнання і побажань замовника, наші фахівці встановили високопродуктивне оснащення Prins VSI. Голландська апаратура здатна не тільки «нагодувати» такий величезний мотор, а й підтримувати його в «бойовому» стані.

Традиційно для позашляховиків, газовий балон на 92 л розташували під днищем кузова. А на передній консолі в салоні, зліва від рульової колонки, можна помітити мініатюрну кнопку управління газовою системою.

Весь процес встановлення завершується налаштуванням ГБО на Тойота Секвойя. Ці остаточні регулювання необхідні для підбору і фіксації оптимальних режимів роботи системи. А забезпечують всі ці «тонкощі» функціонування наші майстри на спеціалізованому сервісному обладнанні.

Отже, результат роботи фахівців СТО «Мотор Газ» очевидний - ГБО на Тойота Секвойя дозволить вдвічі скоротити витрати власника. А з огляду на «апетит» цього гіганта, суми вийдуть більш ніж вражаючими.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...