BestSTO

Фото ГБО на Infiniti QX 56 NEW (Инфинити QX 56 NEW)

ГБО на Infiniti QX 56 NEW

Для автомобіля, який ви бачите на фото, комплект газобалонного обладнання існує тільки у компанії АС (Польща, STAG). Монтаж і настройка гбо на Інфініті QX 56 NEW зайняли 2 дня.

Процес встановлення ГБО на Infiniti QX 56 NEW

На мотори з безпосереднім уприскуванням не можна встановити універсальне гбо 4 покоління. Для таких моторів існують спеціальні комплекти, для конкретного мотора. Після переобладнання, автомобіль з безпосереднім уприскуванням, працює одночасно на двох видах палива (80% газ / 20% бензин), що істотно знижує витрати власника на заправку.

Для двигуна з об'ємом 5.6 важливо не тільки правильно підібрати електронний блок управління, а й інші компоненти системи гбо, такі як редуктор, форсунки, проводка і т.д .. Ми рекомендуємо звертатися тільки на спеціалізовані сервіси, де кваліфікація співробітників дозволить це зробити правильно. Фахівці Мотор-Газ щорічно проходять курси підвищення кваліфікації за кордоном, у численних виробників систем. Дипломи та сертифікати Ви завжди можете побачити в нашому офісі.

Встановлене ГБО на Infiniti QX 56 NEW

На прохання власника, балон на 92 літра закріпили під днищем, а заправний пристрій вивели в люк бензобака. У послугу установки ГБО на Infiniti QX 56 NEW входить пакет документів для перереєстрації техпаспорта.

Під час передачі автомобіля, клієнт пройшов інструктаж по експлуатації ГБО на Infiniti QX 56 NEW і отримав сервісну книжку з гарантією, без обмеження пробігу, на 36 місяців.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...