BestSTO

Останні статті на автоцентрі:

Газобалонне обладнання: Друге пришестя

ГБО на ексклюзивні автомобілі: Новий «віскас» для Ягуара

Газобалонне обладнання: Голландський «принц»

Мотор Газ і Prins пов'язують досить старі і дружні відносини. Ми відповідно періодично проходимо навчання безпосередньо на фабриці в м. Ейндховені в Голландії. Причому на навчання їздить весь інженерний склад нашої компанії:

Сертификат Prins Matveev Roman Сертификат Prins 2013 Сертификат PRINS VSI Сертификат PRINS
Сертификат Prins Sergey Kravchenko Сертификат Prins Сертификат Prins

Цей факт, а так само безпосередній зв'язок з провідними техніками Prins дає нам впевненість стверджувати, що вибравши бездоганну якість Prins і довіривши установку цього обладнання нашим фахівцям, Ви отримуєте подвійну гарантію якісної роботи вашої системи ГБО Prins.

Компания Prins
Обучение Prins - Роман Матвеев Обучение в компании Prins
Обучение Prins 2013 - Роман Матвеев Обучение в компании Prins 2013

трохи історії

Prins Autogassystemen B.V. вже більше 25 років працює в області конструкторських розробок і виробництва альтернативних паливних систем. Засновником компанії був Едді Прінс (Eddy Prins).

Компанія Prins Autogassystemen B.V. стала всесвітньо відома завдяки своїм продуктам відмінної якості, орієнтованістю на клієнта, новаторства і сервісного обслуговування. У квітні 2002 року (через 3 роки після початку первинних тестів прототипу) компанія ввела на європейський ринок свій основний продукт систему розподіленого уприскування парової фази газу Prins VSI. Яка з деякими доробками випускається до цих пір.

Prins VSI альтернативна паливна система для сучасних транспортних засобів. Система розподіленого уприскування парової фази газу LPG / CNG Prins VSI була розроблена компанією Prins Autogassystemen B.V в тісній співпраці з одним зі світових лідерів в продукції паливних систем автомобілів, електроніки і систем управління ДВС японською компанією Keihin Corporation. Ім'я компанії Keihin для авто виробників завжди означає високий стандарт якості та надійності.

Подальший розвиток систем розподіленого і непосредсвенно уприскування газу Prins Autogassystemen B.V. реалізував в системах Prins VSI-2 і Prins Direct LiqudMAX.

Эдди Принс (Eddy Prins)

поділитися:
поділитися:
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...