BestSTO

Компания VialleГолландська компанія Vialle має довгу і багату історію.

Компанія була заснована в 1967 році в місті Ейндховен паном Сьефом Віаллі (Sjef Vialle), одним з піонерів серед розробників систем LPG. У джерел своєї діяльності компанія Віаллі займалася імпортом і дистрибуцією компонентів ГБО.

На той момент фахівці і сервісні центри в Європі змушені були використовувати в своїй роботі компоненти від різних виробників, щоб зібрати воєдино працюючу систему ГБО в автомобілі. І дуже часто це призводило до проблем, які виникають через несумісність підібраних елементів в комплектації системи ГБО. Що в свою чергу, виражалося некоректною роботою транспортного засобу на газу.

Сертификат Vialle

Нафтова криза в сімдесяті роки застосування LPG зробив дуже популярним в Європі. Компанія Vialle з успіхом скористалася цією ситуацією, ставши одним з лідерів на європейському ринку продажів систем ГБО.

Менше 15-ти років знадобилося компанії Vialle для перевтілення з торгової компанії в компанію виробника. За цей час Vialle створює власне конструкторське бюро і ініціює свої дослідження і розробки в області систем ГБО.

Vialle впрыск

У 90-і роки швидко наростаючий попит в Європі, з боку автовиробників, а також з боку водіїв приватних транспортних засобів, до альтернативних видів палива, підштовхнув Vialle до підвищення стандартів якості на своєму виробництві і привів до розробки та впровадження на ринок технологічно нових продуктів. Між іншими до створення LPi - системи розподіленого упорскування зрідженого газу.

Якість, лідируючі позиції на ринку, величезний досвід і професійні кадри, безсумнівно, стали основою в створенні системи Vialle LPi і залишаються основними пріоритетами компанії в сьогоднішньому своєму розвитку.

Останні продукти компанії, між іншими система LPdi (для автомобілів з безпосереднім уприскуванням палива) користується великою популярністю в Європі.

Як це працює?

Компания Vialle - Роман Матвеев

Система LPdi працює аналогічно бензинової системі уприскування палива.

У газовому балоні змонтований електро-насос з регулятором тиску, який перекачує рідкий газ до газових форсунок. Газовий блок управління зчитує з бензинового блоку управління сигнали на бензофорсункі, відключає їх і видає керуючі сигнали на газові форсунки. Надлишки газу надходять назад в балон з т.зв. / Обратке /

Система LPdi розроблена фахівцями компанії Віалле спеціально для моторів з безпосереднім уприскуванням палива (FSI). Особливістю конструкції такого мотора є те, що бензинові форсунки подають паливо безпосередньо в циліндр, а не у впускний колектор як при розподіленому уприскуванні. Складність установки ГБО на дану конструкцію системи упорскування палива полягає в тому, що не можна повністю відключати подачу палива через бензинові форсунки. Якщо це зробити, то вони з часом вийдуть з ладу через перегрів (вони охолоджуються паливом).

Ідея конструкторів полягала в тому щоб рідкий газ подавати через бензинові форсунки. І цю ідею вони реалізували на практиці. Під час мого візиту на фабрику Віалле в Ендховені (грудень 2009) інженери компанії продемонстрували автомобіль Seat Toledo 1.4TSI, оснащений даною системою впорскування газу. Основою системи, крім природно блоку управління, є запатентований блок клапанів \ фото \ за допомогою якого бензин перед паливним насосом високого тиску, поступово замінюється рідким газом. Подається вже в штатний ТНВД, де тиск газу підвищується до більш ніж 100 бар і надходить до паливних форсунок. За продемонстрованим результатами можна говорити, що система повністю працездатна. На поточний момент ця система вже доступна для мотора 1.8 TSI AGC.

Установка ГБО Vialle Установка ГБО Vialle - TSI

Також унікальною особливістю цієї системи, є те, що мотор можна запустити відразу на газі. Т.ч. автомобіль можна зробити монопаливним або використовувати бензин лише в аварійних випадках.

З використанням цієї системи повністю зберігаються всі переваги роботи мотора з безпосереднім уприскуванням. Це і супер-точне дозування палива, робота на збіднених сумішах, а завдяки застосуванню скрапленого газу можна додатково досягти зниження викидів СО2 на 20%!

З повагою, Матвеєв Роман.

поділитися:
поділитися:
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...