BestSTO

GBO Zenit - motor-gasСпеціально створений електронний блок управління (ЕБУ) для системи Zenit JZ2005 став для компанії Auto-Gaz Centrum вирішальним кроком у бік високо авансованих технологій на ринку систем ГБО. У практичному застосуванні Zenit JZ2005 дає нам ефективно і абсолютно коректно працювати з сучасними системами впорскування палива, повністю гарантуючи при цьому коректну роботу управління двигуном автомобіля, як з бензинової, так і з газової сторони.

На сьогоднішній день, ЕБУ яким комплектується система Zenit, став авторським продуктом компанії Auto-Gaz Centrum. Він втілює в собі просунуті ідеї і перевірені часом розробки, які з успіхом застосовувалися в ранніх версіях даного продукту. Виробництво блоку управління, прийняло на себе, спеціально організоване конструкторське відділення, італійської компанії Autronic, яка є давнім і солідним партнером компанії Auto-Gaz Centrum.

Сертификат ZENIT

Беручи до уваги високі вимоги до систем розподіленого уприскування парової фази газу, ZENIT можна сміливо назвати одним з лідерів на ринку так званих «систем 4 покоління».

На подібну заяву виробнику дають право наступні об'єктивні переваги:

  • Повна європейська гарантія
  • Конкурентоспроможна ціна системи Zenit
  • Ремонтопридатність всіх її комплектуючих, які по всій Європі протягом років, пройшли свій тест на якість з відмінним результатом.
  • Технічна підтримка та відмінне взаєморозуміння між виробником та імпортерами систем Zenit в Європі, максимально сприятливо відбивається на повній довірі з боку фахівців і робочого персоналу дилерських станцій до даного продукту.

Все вищесказане дозволяє компанії Auto-Gaz Centrum, зробити свою систему, абсолютно доступною в будь-якому регіоні нашого континенту.

З повагою, Матвеєв Роман.

поділитися:
поділитися:
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...