BestSTO

Компания Tamona

Литовська компанія Tamona пропонує ідеальне поєднання ціни та якості. Продукти фірми - для тих, хто вимагає надійне, довговічне газобалонне обладнання, але не бажає переплачувати за марку.

Устаткування, яке випускається закритим акціонерним товариством, комплектується з виробами відомих виробників ГБО в Європі. А лідерами в цій сфері законно є італійці. Тому литовська електроніка чудово працює з італійськими форсунками «Valtek» або «OMVL», редукторами «Tomasetto».

Компанія Tamona гарантує якість свого обладнання, так як при проектуванні виробів проводяться ретельні дослідження, випробування різних двигунів на всіляких режимах. Відслідковуються негативні сторони обладнання, усуваються в новому. Процес поліпшення, оновлення своїх виробів фірмою проводиться постійно. Сучасні світові нововведення не залишаються непоміченими в компанії Tamona.

Сертификат TAMONA

Однією з останніх розробок є газовий комп'ютер ProGas-P. Цей пристрій є контролером розподіленого уприскування газу. Воно встановлюється при переобладнанні на газ всіх типів сучасних двигунів. Від розподіленого фазованого уприскування бензину до розподіленого попарного вприскування, від розподіленого одночасного вприскування до моновриску бензину в колектор двигуна.

З таким обладнанням експлуатація автомобіля на газу доставляє тільки задоволення. Старі системи ГБО змушували водія бути в постійній напрузі. Стежити за наявністю газу з пройденого кілометражу, вручну перемикатися з газу на бензин і тому подібна нервування.

Останні пристрої мають звукову, світлову індикацію на всі випадки життя. Світлові діоди різного кольору легко читаються, дозволяючи водієві контролювати наповненість балона газом. Червоний діод красномовно скаже, коли паливо наблизиться до мінімального рівня. Жовтий підкаже, що ви в режимі «бензин».

Тамона 1 Тамона 2 Тамона 3
Тамона 4 Тамона 5 Тамона 6

Якщо водій забувся або відволікся, то світлову сигналізацію продублює звукова. Вбудований зумер дасть два коротких сигналу, звертаючи увагу, що необхідно заправитися газом. Якщо газ вже закінчився, то переривчастий сигнал попередить про аварійний перехід на бензин. Перервати сигнал при бажанні можна одним натисканням кнопки на пульті управління.

Всі пристрої компанії Tamona відрізняє простота в установці, обслуговуванні і експлуатації, що привертає до фірми увагу всіх великих підприємств, що встановлюють ГБО.

З повагою, Матвеєв Роман.

Компания Tamona ГБО ГБО Tamona
поділитися:
поділитися:
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...