BestSTO
Prins VSI-II

В автомобільній промисловості спостерігається постійний розвиток технологій і Prins випустив нову систему, що відповідає всім сучасним вимогам.

ГБО Prins VSI-2 абсолютно нова система, з новими функціями і можливостями. Редуктор і форсунки залишили без змін, а електронний блок управління розроблений з "чистого аркуша".

Prins VSI-2

Перемикач видів палива тепер має круглу форму і може міняти кольори підсвічування. Завдяки цій функції його можна вписати в інтер'єр будь-якого автомобіля.

Блок управління тепер 32-розрядний і в іншому корпусі і емулятори бензофорсунок знаходяться всередині ЕБУ. Є можливість управляти форсунками поканально. Велика кількість нових функцій, що дозволяють налаштувати автомобіль ще більш точно.

Також платформа VSI-2 лягла в основу всіх нових продуктів Prins  VSI-DI, Diselblend, LiquiMax і Direct LiquiMax.

Встановлювати це обладнання можуть тільки сертифіковані станції, і тільки ті фахівці, які пройшли навчання безпосередньо у виробника в Голландії. Такий фахівець отримує свій унікальний код доступу до гарантійного порталу Prins.

У момент коли обладнання активується і налаштовується перший раз діагностична програма Prins автоматично пов'язується з сервером в Голландії і після вдалої аутентифікації починається відлік 3-х річної гарантії.

Пропонуємо до прочитання статтю на автомобільному порталі Автоцентр: Обновки для ГБО.

Сертификат Prins Matveev Roman Сертификат Prins Sergey Kravchenko
Сертификат PRINS VSI Сертификат PRINS
поділитися:
поділитися:
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...