BestSTO

Компания BRC - Роман МатвеевУ 2009 році я відвідав цю компанію, де мав честь спілкуватися з інженерами, оглянути все виробництво і конвеєр по переобладнанню автомобілів.

Компанія BRC Gas Equipment не стоїть на місці. У сучасному світі цього не може собі дозволити жодна успішна компанія. У лабораторіях ведуться постійні роботи по тестуванню, вивчення нових систем і устаткування. Інженери модернізують системи ГБО, розробляють нові.

Компанії під силу перевести на газ практично будь-який двигун. Прогрес не стоїть на місці, бензинові двигуни розвиваються, удосконалюються. У зв'язку з цим системи ГБО необхідн

Сертификат BRC

Сфера застосування ГБО безмежна. Будь-бензиновий автотранспорт: легкові, вантажні автомобілі, мікроавтобуси, автобуси. Навіть водний транспорт (яхти, катери, човни) переводять на газове паливо (або метан або пропан). Будь-агрегат з бензиновим ДВС легко і невимушено фахівці з BRC змушують «їсти» газ.

В Україні компанія тісно працює з великими вітчизняними автомобільними корпораціями. Такі гранди автопрому, як «АІС», «УКРАВТО», «БОГДАН» встановлюють газобалонне обладнання на випускається автотранспорт прямо на конвеєрі. Залежно від потреби і обстановки на ринку, кількість випущених з конвеєра газових машин може змінюватися. Європа давно практикує дану тактику при випуску нових авто, повністю довіряючи компанії BRC свої нові розробки.

Україна знайома з газовим обладнанням італійського гіганта BRC Gas Equipment вже дванадцять років. І весь цей час відбувається поступовий перелом у ставленні автолюбителів до ГБО в принципі. Головну роль в популяризації газобалонного обладнання в нашій країні зіграла компанія BRC в особі своїх представництв.

У важкі 90-ті роки ринок заполонили всілякі постачальники ГБО. Устаткування було дешевим і зовсім не відповідав вимогам світових стандартів. Експлуатація автомобіля на такому обладнанні доставляла масу клопоту і витрат. Не дивно, що інтерес українських автолюбителів до газу вщух. Зламати ситуацію взялася італійська компанія BRC Gas Equipment, що їй з успіхом вдається.

Компанія має ряд переваг перед конкурентами. Італійський виробник пропонує ГБО «під ключ». Всі компоненти вироблені саме BRC. Тому італійці гарантують якість обладнання і своєчасний сервіс.


C повагою, Матвеєв Роман

.

Компания BRC-ГБО Компания BRC - производство
поділитися:
поділитися:
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...