Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Фото ГБО на Opel Astra 1.4 (Опель Астра)

ГБО на Opel Astra 1.4

Народний німецький автомобіль Опель Астра користується популярністю не тільки в Німеччині, але і на Україні. На фото представник численного сімейства з двигуном 1.4 л - економну витрату бензину з адекватними динамічними характеристиками. Але ... немає межі досконалості і можна адже ще скоротити витрати на паливо, не збільшуючи його споживання.

Процес установки ГБО на Opel Astra 1.4

Установка ГБО на Опель Астра дозволяє зменшити витрати практично в два рази. А весь процес монтажу ГБО 4 покоління займає один день. За цей час наші фахівці перевіряють роботу двигуна перед переоснащенням, виробляють безпосередньо монтаж апаратури і її настройку в кінці всієї процедури.

Установлене ГБО на Opel Astra 1.4

Комплект газобалонного обладнання вибраний і встановлений з урахуванням технічних характеристик двигуна, а також бажань і бюджету замовника. Як бачите, під капотом все по-німецьки акуратно, педантично і доступно. Благо, розміри двигуна на Opel Astra 1.4 дозволяють це зробити без особливих проблем і «притирок» до рідного технічним оснащенням.

Оптимальний варіант для установки газового балона на 42 л - ніша замість запасного колеса в багажнику, куди і помістили цей агрегат. А виносний заправний пристрій також в кращих традиціях екстер'єру газовиків, встановили в люк бензобака, поруч з його горловиною.

І заключна стадія переобладнання - настройка ГБО на Опель Астра. Відповідальний момент налаштувань і регулювань проводиться майстрами на спеціалізованому навантажувальному стенді, що дозволяє заміряти і фіксувати точні показники функціональності всієї системи.

Після завершення всіх робіт замовнику видаються гарантійні документи, що підтверджують бездоганну роботу ГБО на Опель Астра протягом трьох років після установки. При цьому не враховується пробіг автомобіля. Ну а подяку нам - позитивні емоції власника автотранспорту.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...