BestSTO

Навчання в польській компанії Alex - лютий 2016 рік

У лютому 2016 року компанія "Мотор-Газ" відвідала навчальний семінар в Польщі, присвячений презентації нової електроніки Optima Nano і вже встигли оцінити ряд переваг. Компанія Alex представила новий блок управління, який значно відрізняється інноваційними розробками: спеціальний алгоритм роботи дозволяє коректну подачу палива для турбований і тюнінгованих двигунів.

Дана електроніка має функцію довприска бензину в залежності від оборотів і мощностной навантаження двигуна, що забезпечує 100% -ву гарантію збереження двигуна.

Завдяки можливості моніторингу роботи бензинової і газової паливних систем у всіх режимах роботи мотора, максимально наближених до реальних умов експлуатації авто, установники можуть максимально точно відрегулювати подачу газового палива.

Компанія Alex розробила потужну діагностичну базу, яка, на основі вбудованого осцилографа, дозволяє не тільки перевіряти роботу газової системи, визначити несправність, але і зберігати інформацію по роботі двигуна, в результаті чого споживач має можливість отримати вичерпну технічну підтримку.

Автовласники так само зможуть оцінити по достоїнству розширений спектр функцій електроніки Optima Nano:

можливість регулювання гучності яскравості кнопки перемикання;

наявність звукового сигналу, що автомобіль не переключено в режим роботи на газі;

контроль газової суміші, що дозволяє, в свою чергу, знизити витрату палива без втрати потужності.

В рамках семінару фахівці компанії "Мотор-Газ" відвідали завод з виробництва форсунок Barracuda, редукторів, газових фільтрів Ultra 360, механічний цех з обробляють центром і сучасними токарними верстатами з ЧПУ управлінням. Вражає рівень автоматизації і модернізації виробництва, використання на всіх стадіях виробництва верстатів останнього покоління, керованих комп'ютерами, що, в свою чергу, суттєво знижує відсоток браку у виробництві (рекламації).

Всі вироби та комплектуючі проходять ретельну перевірку і обробку на всіх стадіях виробництва, що підвищує якість виробів, що виготовляються.

Компанія Alex представила вже готові комплекти ГБО Optima Nano, які призначені для 4-, 6- і 8-ми циліндровим двигуном.

Електронний блок управління Optima Nano

 • Редуктор Shark;
 • Форсунки Barracuda;
 • Фільтр Ultra 360;
 • MAP- сенсор;
 • Джгут проводів;
 • елементи кріплення

Установники зможуть оцінити просте в монтажі, надійне, якісне в експлуатації, і доступне споживачеві обладнання.

 • Поделиться:
  ГАЛЕРЕЯ НА ВЕСЬ КОНТЕЙНЕР:
  1 из 25

  ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ У НАС?
  Наша команда надає кращі умови для встановлення ГБО на Ваш автомобіль. Обладнання та досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на найвищому рівні.
  Досвід
  Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
  Гарантія
  Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
  Якість
  Фахівці з великим досвідом роботи
  Розстрочка
  Установка ГБО в розстрочку під 0%.

  ВАШ ТЕЛЕФОН
  ВАШ emaill
  Завантаження...