BestSTO

Фото ГБО на Porsche Cayenne Turbo (Порше Кайен Турбо)

ГБО на Porsche Cayenne Turbo

У нас на переобладнанні елітний німецький позашляховик Порше Кайен Турбо 2003 року випуску. З двигуном об'ємом 4.5 л і потужністю 450 л з, це вже не просто іміджевий автомобіль, а ексклюзив для заможних екстремалів. Ну, а установка ГБО на Порше Кайен Турбо - не тільки альтернатива Аі-98 з витратою 22 л / 100 км, а й збереження божевільною динаміки цього міського піжона.

Процес установки ГБО на Porsche Cayenne Turbo

Незважаючи на не зовсім стандартний двигун з унікальними технічними характеристиками, вся процедура монтажу ГБО 4 покоління зайняла один день. На фото вже переобладнаний автомобіль, готовий і далі представляти символ потужності і престижу.

Установлене ГБО на Porsche Cayenne Turbo

Попередня діагностика бензинового обладнання дозволила визначитися з вибором газобалонного обладнання. При цьому враховувалися також індивідуальні побажання замовника. В результаті підібрали різні комплектуючі: голландський редуктор Prins, високопродуктивні форсунки Hana і литовську електроніку Tamona.

Такий технічний симбіоз забезпечує оптимальну роботу всієї системи брутального джипа Porsche Cayenne Turbo.

Великий циліндричний газовий балон на 100 л помістили за другим рядом сидінь в багажнику. Цього обсягу навіть з апетитами Кайена вистачить кілометрів на 450. А ВЗУ, зберігаючи естетичні та практичні цілі, встановили в люк бензобака.

Налаштування ГБО на Порше Кайен Турбо - заключний етап технічного втручання в німецьку бездоганність. Унікальний навантажувальний стенд, наявний у нас в арсеналі, дозволяє відрегулювати роботу системи на рівні, гідному прабатьків спорткара.

Отже, результат нашої діяльності перед вами - ГБО на Порше Кайен Турбо встановлено за всіма правилами промислової та екологічної безпеки. Навіть на такому автомобілі при бажанні можна скоротити вдвічі свої витрати на паливо.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...