BestSTO

Фото ГБО на Mitsubishi Lancer X 2.0 (Митсубиси Лансер 10)

ГБО на Mitsubishi Lancer X 2.0

При виборі газового обладнання наші майстри керувалися загальним станом автомобіля і двигуна зокрема. І звичайно ж, враховувалися бажання і бюджетні рамки замовника. Тобто, дешевше - це не означає, що працювати апаратура буде гірше. Індивідуальний підхід до клієнта і техніці - запорука бездоганної роботи в майбутньому редуктора, форсунок і решти оснащення.

Процес установки ГБО на Mitsubishi Lancer Х 2.0

Сімейство японських Лансер різноманітне. На фото ви бачите Мітсубісі Лансер 10 з двигуном 2 л. Агресивний вигляд автомобіля дуже схожий на «спортсмена» в їхньому роду - Еволюшн. Тобто великі амбіції, але більш розумне ставлення до технічної досконалості і витрат на цю бездоганність. Тому і установка ГБО на Мітсубісі Лансер 10 цілком логічна й виправдана. Встановлюючи ГБО 4 покоління на цей автомобіль, ми повністю зберігаємо інженерні можливості двигуна, його динамічні якості і параметри витрати пального. А весь процес готовності до роботи на блакитному паливі триває один день.

Установлене ГБО на Mitsubishi Lancer X 2.0

Замість запасного колеса, в багажнику помістили на 54 л газовий балон. А заправний пристрій, не порушуючи загального екстер'єру Mitsubishi Lancer Х 2.0, вивели в горловину бензобака. Таким чином, зовні ніщо і зовсім не нагадує про втручання наших фахівців в конструкцію автомобіля.

Остаточна щабель процесу переобладнання - настройка ГБО на Мітсубісі Лансер 10. Ця робота в основному виконується на спеціальному навантажувальному стенді, за допомогою якого продуктивність всієї системи доводиться до бездоганного рівня.

Отже, результат нашої діяльності - ГБО на Мітсубісі Лансер 10 підібрано і встановлено за всіма правилами технічної та екологічної безпеки. Система не вимагає в процесі експлуатації втручання водія в роботу. А очевидне скорочення витрат на паливо напевно вже радує власника автомобіля.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...