BestSTO

Фото ГБО на Volkswagen Touareg (Фольксваген Туарег)

ГБО на Volkswagen Touareg

Сьогодні у нас на збірці ГБО 4 покоління великий німецький кросовер 2003 року випуску - Фольксваген Туарег. Це представник першого покоління Туарегів з двигуном 3.2 л, потужністю 220 л с и витратою 95-го бензину в місті близько 18 л / 100 км. Для таких розмірів, обсягів і ваги автомобіля паливні витрати адекватні, але з економічної точки зору обходиться це недешево.

Процес встановлення ГБО на Volkswagen Touareg

Отже, і установка ГБО на Фольксваген Туарег буде логічним і розумним рішенням в наш нестабільний час цін і доходів. А сам процес переобладнання займає один робочий день. Притому підібрати можна будь-який день протягом тижня, крім неділі.

Установлене ГБО на Volkswagen Touareg

На фото, під захисними кришками в моторному відсіку важко побачити елементи газового обладнання. З урахуванням технічних характеристик ДВС і побажань замовника, там встановлена голландська апаратура класу «преміум» Prins VSI. СТО «Мотор Газ» є офіційним правонаступником цієї компанії на Україні, тому якість комплектуючих і захист від підробок гарантована.

ГБО на Фольксваген Туарег - це не тільки підкапотний простір, але і периферійне устаткування, розміщене в автомобілі таким чином, що виявити сам факт переоснащення дуже непросто. Газовий балон на 42 л помістили замість запаски в багажнику, заправний пристрій вивели в люк бензобака і закрили кришкою. І навіть пульт управління в салоні «сховали» в нішу.

Подальші дії після монтажу - настройка ГБО на Фольксваген Туарег. Це важливий процес досягнення і фіксації оптимальних результатів роботи двигуна на альтернативному паливі.

Німецький бренд «Фольксваген» завжди позиціонував свої автомобілі, як народні. Але ось в особі Volkswagen Touareg ця «народність» досить умовна, враховуючи вартість авто. Ми ж зробили кросовер доступніше для звичайних автомобілістів з гарантіями на якість роботи.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...