BestSTO

Діагностика механіки газорасподільного механізму Daewoo Lanos

Осцилограф Постоловського - один з незамінних інструментів на сучасній станції по обслуговуванню ГБО. З його допомогою можна проводити вимірювання будь-яких електричних сигналів.

У цьому відео ми покажемо, як в автомобілі Daewoo Lanos провести діагностику механіки газорозподільного механізму, а саме перевіримо:

  • розташування коленвала щодо распредвалу;
  • природний витік повітря з камери згоряння;
  • визначимо природну ступінь стиснення;
  • прохідність вихлопного тракту;
  • стан каталізатора автомобіля;
  • наскільки правильно працює механіка двигуна, уникаючи коригувань ЕБУ;
  • кількість повітря, який потрапляє в циліндр і викидається з нього.
Для початку тесту встановлюємо датчик тиску в один з циліндрів, попередньо викрутивши свічку запалювання. Переконавшись, що під капотом все надійно і безпечно підключено - заводимо автомобіль і включаємо «Запис» в програмі осцилографа. Перш за все, з холостого ходу плавно доводимо до 3000 обертів, і коли встановиться холостий хід - різко натискаємо на педаль акселератора, що б перевірити ступінь наповнення повітря в циліндрі і опір при викиді вихлопних газів. Натискаємо «Стоп» запису.

Завдяки останнім оновленням програми, максимально спростився процес аналізу даних. В скрипті програма видає допустимі і реальні значення всіх елементів системи.

Проводячи таку діагностику, можно додатково перевірити стан системи запалювання (стан котушок запалювання, свічок по вторинній напрузі системи запалювання, високовольтні дроти, напругу під час горіння іскри і напругу пробою).

А також, використовуючи датчик розрядження, перевіряємо: розрядження у впускному колекторі, розташування впускного распредвалу щодо коленвалу, побічно визначити стан головки циліндра і посадочних місць впускних клапанів.

Результати тесту і коментарі експерта дивіться в нашому відео!

Поделиться:

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для встановлення ГБО на Ваш автомобіль. Обладнання та досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на найвищому рівні.
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
Завантаження...