BestSTO

Фото ГБО на ZAZ Forza (ЗАЗ Форза)

ГБО на ZAZ Forza

Як бачите, СТО «Мотор Газ» працює не тільки зі знаменитими іноземними автомобільними брендами, але і з вітчизняним автопромом. На фото спочатку китайський автомобіль з італійським дизайном і української складанням ЗАЗ Форза. У цій ще досить новою для нас марки благородна місія - стати народним автомобілем.

Процес встановлення ГБО на ZAZ Forza

Ну, а установка ГБО на ЗАЗ Форза в нашому виконанні буде істотним внеском у просування такого гідного призначення. Адже витрата палива і його вартість часто є одним з важливих підстав при виборі машини.

ГБО 4 покоління, яке наші фахівці встановлюють за один день, надає можливість заправлятися газом, практично в два рази дешевше будь-якого бензину. Чи це не відмінний приклад підвищення рейтингу «народності»!

Встановленим ГБО на ZAZ Forza

У нас великий асортимент комплектацій газового обладнання від різних компаній і в різному ціновому діапазоні.

На вибір обладнання для ZAZ Forza, яке ви бачите в моторному відсіку, вплинув, перш за все, аналіз технічних характеристик двигуна. Але і важливий момент - побажання і передбачуваний бюджет замовника. Тобто ми добиваємося максимальної відповідності умовам ціни і якості роботи.

Газовий балон об'ємом 42 л встановили замість запаски - цього достатньо для їзди без дозаправки кілометрів на 350-400. Заправний пристрій за бажанням клієнта вивели в бампер, а невеликий пульт управління закріпили зліва від рульової колонки на передній консолі.

Налаштування ГБО на ЗАЗ Форза буде вже заключним етапом процесу. В цей час майстри регулюють роботу системи і доводять її функціонування до зразкових показників.

І підбиттям підсумків всієї цієї діяльності є оформлення гарантійних зобов'язань від СТО «Мотор Газ». Це документальний доказ того, що наші слова не розходяться з ділом, і ГБО на ЗАЗ Форза буде радувати власника довгі роки.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...