Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Фото ГБО на Volvo S 80 (Вольво С 80)

ГБО на Volvo S 80

На фотографіях видно, як наші фахівці «рознесли» форсунки з мінімальною довгою шлангів, розібравши паливні рейки і використавши спеціальні адаптори для форсунок, які так само, мають Сертифікат якості. Вийшло дуже функціонально і гармонійно. Завдяки цьому, пластикова кришка мотора стає на своє штатне місце.

Процес установки ГБО на Volvo S 80

Перед вами на фото результат роботи наших фахівців з установки ГБО на Вольво З 80 виконаної за 1 робочий день. Цей комфортабельний бізнес-седан споживає по місту приблизно 8 л. бензину (в залежності від стилю їзди). При нинішніх цінах на бензин (більше 30 грн / л.) - це не маленька сума, особливо, якщо ви часто і багато їздите по місту. Монтаж гбо 4 покоління на Volvo S 80 дозволить знизити вдвічі ці витрати.

Встановлене ГБО на Volvo S 80

На даний авто, було встановлено електронний блок управління PRINS VS-2, від голландського виробника, який відповідає всім нормам безпеки і якості.

Питання з датчиком тиску бензину ми вирішили, зробивши фізичну обратку, яка скидає надлишок тиску бензину назад в бензобак через рестриктор при роботі на газі і завдяки цьому, тиск бензину в рейці має такий же тиск, як при роботі на бензині. Це виключає некоректну роботу автомобіля на газі через корекцій по тиску бензину, які видає штатний блок керування двигуном. На прохання власника авто, заправний пристрій вивели в люк бензинового бака. Газовий балон розмістили за заднім рядом сидінь, в багажнику.

Налаштування гбо на Volvo S 80 - завершальний етап »включені документи для переоформлення техпаспорта і сервісна книга з вказаною гарантією на 3 роки.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...