BestSTO

Фото ГБО на VolksWagen Polo (Фольцваген Поло)

ГБО на Volkswagen Polo

Нашими послугами по збірці ГБО 4 покоління користуються не тільки власники великих і ненажерливих машин, а й власники компактних авто з економічними двигунами. На фото один з них - народний автомобіль від німецького виробника Фольксваген Поло. Двигун об'ємом 1.4 л дуже економічний. Але ж з цим же витратою в 7 л по місту можна платити практично в 2 рази менше вартості 95-го бензину.

Процес встановлення ГБО на Volkswagen Polo

Таку можливість і надає установка ГБО на Фольксваген Поло. А весь процес переобладнання відбувається протягом одного дня. І в результаті бюджетний автомобіль стає ще більш доступним для середньостатистичного автомобіліста.

Установлене ГБО на Volkswagen Polo

Процедура вибору комплекту газового обладнання є досить демократичною як з технічної точки зору, так і з соціальної. Тобто на підставі попередньої діагностики наші фахівці підбирають кілька варіантів обладнання, від серії «економ» до преміум-класу. При цьому в обов'язковому порядку враховуються побажання і передбачуваний бюджет замовника.

На Volkswagen Polo газовий балон помістили замість запасного колеса, а заправний пристрій, не порушуючи лаконічності екстер'єру автомобіля, «сховали» під бампер. І тільки кнопку управління системою, за бажанням замовника, помістили на видному місці передньої консолі, в салоні.

Заключний етап конструктивних змін - настройка ГБО на Фольксваген Поло. Функціонування системи доводиться до оптимальних співвідношень потужності, витрати палива і динаміки. А офіційні гарантії від СТО «Мотор Газ» на 3 роки без обмеження пробігу будуть підтвердженням якості робіт і компетентності наших майстрів.

Отже, ГБО на Фольксваген Поло встановлено, документи оформлені, і ключі запалювання вручені власнику. Побажаємо ні цвяха, ні жезла власнику автомобіля на дорогах і відсутності черг на АЗГС!

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...